KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

nj521

2018. július 20.

Az ára csodás (1500 Ft volt akciósan a Rossmannban), az illata is nagyon bejön, viszont... Nem túl száraz a hajam, de a vége törik, a töve enyhén zsíros, lenövésem és babahajam már bőven van az utolsó festés óta (hála a spirulinás ligetszépe olaj kapszulának, de ez egy másik történet. Ráadásul babát is várok, tehát van itt minden :D Használtam minden létező módon, éjszaka aludtam is benne, de az illatán kívül mást nem nagyon tapasztalok. Nem ragad a hajam, nem puha. Ugyanúgy szállnak a babahajak, hajvasaló és Garnier olaj ugyanúgy kell hozzá. Reggel mostam le a pakolást és már csak nyomokban van illata. Szuperek az összetevői, de nekem a Garnier sampon-balzsam vagy a Pantene sampon-balzsam kombó többet tesz a hajammal. Elhasználom, mert nem vagyok a kukába vágós fajta, de az illat-ár-mennyiség-összetevő kombón kívül mást nem tudok értékelni. A banánosat az illata miatt nem vettem meg, nekem nagyon rossz :D A csomagolása se tuti, mert a harmadikban nem volt csak ujjnyom a Rossmannban. Valami pattintós zár (lásd Jana 0,25 l babavíz) vagy fólia jó lenne rá.

nj521
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

blckrainbow

2018. július 20.

Múlt héten vettem, miután a banánosnak a felét elhasználtam, és alig vártam, hogy ezt is kipróbáljam. Az illata mennyei, mondjuk az előttem szólókhoz képest nekem másnap már nem érződik, de lehet azért, mert ezen kívül még száz másik dolgot pakolok a hajamra (hosszú göndör és nagyon száraz, kell a rétegezés). Pakolásként használom úgy, hogy este kicsi vízzel felhígítva viszem fel a hajamra (kb az alsó 2/3-ra), feltekerem és úgy alszom, reggel pedig bevizezem és samponozom (csak a töveknél), aztán még egyszer rárakom balzsamként 4-5 percre. Ezután hiper-szuper puha lesz a hajam, hidratált és gyönyörűen fénylik. Azért kap csak 4 pontot, mert másnapra ebből már semmi nem érződik/látszódik, ugyan olyan száraz, mintha semmit nem raktam volna rá - ezért ki fogom próbálni még majd úgy, hogy másnap a végeire kenem csak rá leave-in-ként, max visszajövök update-elni.

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Dana1983

2018. július 19.

Nagyon finom illata van, nekem balzsamkent hasznalva jott be a legjobban. Nagyon jo, hogy szilikonmentes mert a szilikonos hajapolokkal mindig olyan erzesem van, hogy csak bevonjak egy sikos reteggel a hajszalakat. Majd megprobalom gyorsan elhasznalni, mert nagy adag es ki akarom probalni a bananosat meg a makadamiasat is.
Sosem hasznaltam balzsamot\pakolast\hajvegapolot, mert mindegyik zsirositotta a hajamat. Ez nem! Hihetetlen!

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

murczinodett

2018. július 19.

nem rossz termék, de nem ájultam el tőle, azért még próbálgatom. Leave-inként használom és nagyon nagy adagot rakok a vállig érő göndör hajamba, de olyan mintha elbírna még a hajam egy kis plusz hidratálást.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

linda799

2018. július 19.

Az illata isteni, az összetevői jók, és szép is lesz a hajam tőle. De nekem nagyon nagyon zsírosít már másnapra és mindegy melyik felhasználási módban használom🙁 annak ellenére hogy nem kenem a hajam töve közelébe sem. Szóval nálam ez a csodatermék csak közepesen teljesít. Hatalmas adag ezért azt hiszem átadom a tesómnak hátha nála jobb lesz, neki kevésbé cirkuszos a haja.

linda799
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

SoLy

2018. július 18.

Hihetetlenül jó illata van és teszi a dolgát. A hullámos hajam simán kifésülöm, nem gubancolódik.

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Donna1989

2018. július 16.

Ez èletem legjobb döntèse volt, hogy megvettem, pakoláskènt használom, ès nagyon meg voltam döbbenve hogy ennyire puhává, selymessè tette a hajamat, sokmindent kipróbáltam már, soha semmi nem vált be ennyire mint ez a kis termèk, ajánlom mindenkinek, egyèbkènt nem szeretem a Garnier termèkeket mert nem segìtettek de ez valami csodás. Örülök, hogy kitalálták!!! Biztos ezt fogom használni ameddig csak kapni lehet, Olcsó, ès szuper jó

Donna1989
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Ramona01

2018. július 11.

Imádom! Jó az illata, 1-2 napig még lehet érezni az illatát, miután használtam. Nem lesz tőle zsíros a hajam, nem lapítja le. Puha, fényes haj a végeredmény. :)

Ramona01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Dius1991

2018. július 11.

Nagyon szeretem, jót tesz a hajamnak. Sokkal fényesebb, puhább, rendezettebb, mióta ezt a terméket használom. Nem zsírosít, szóval nagyszerű hajápoló.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

nhelga

2018. július 6.

Egyszerűen egy álom! Az illata csodás és napokkal később is érződik a hajban (ha száraz hajra használom és nem mosom ki!) A hajvégeim általában iszonyat szárazak, de mióta ezt használom sokkal szebbek lettek. Én nagyon megszerettem és tuti újraveszem, bár lehet a többit is kipróbálom :)

nhelga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol