Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

7th Heaven Hajmaszk mézes, 25 ml
Ár: 300 Ft , Eladó: AKiss
Állapot: Új, Helyszín: Budapest belváros, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1300 Ft , Eladó: pacsalia
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen BP
ljudith78

2019. február 23.

Eleinte tetszett az illata, később már csak elviseltem, és mire a tégely feléhez értem, konkrétan bebüdösödött az egész...
A hatása kb. említésre se méltó , akármelyik más balzsam hozta ezt az eredményt.

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

mar

2019. február 16.

Nagyon nagy adag, sokáig elég és praktikus a tégelye. A hajvégeim kicsit szárazak szoktak lenni, azon sokat segít, puhább és rugalmasabb lesz tőle. Balzsamként és pakolásként is használom. Utóbbi esetben talán látványosabb a hatása, viszont nekem nagyon zsírosítja a hajam. Az már csak a személyes problémám, hogy az illatát sem szeretem.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

random

2019. február 15.

hatalmas a tégely, simán bokán vágtam magam vele amikor hazafelé vittem egy zacskóban. az illata mennyei, de nekem nem marad meg pár óránál tovább, akárhogy használom. hajpakolásként - katasztrófa... én hajmosás előtt vittem fel pár órára, de amikor mostam ki (csak meleg vízzel), olyan sprőd és gubancos lett a hajam, hogy ihaj, mintha nemezelnék (igaz, volt benne egy icipici zselé is, meg szárazsampon, de eddig azokkal nem volt ilyen probléma...). aztán a dupla samponozás után meg pontosan olyan volt, mint amikor egy hétig mindennap strandra jártam. szóval így nagyon nem. balzsamként kimondottan átlagos, ugyanúgy kellett utána a hajápoló spricni mint a rém olcsó hajpakolások után. hajvégápolónak meg olyan meh... nem érzem hogy használt volna, viszont hamarabb bezsírosodott a hajam, mint nélküle. ez így három különböző hajmosás volt. viszont ha balzsamnak is és hajvégápolónak is használom, akkor azért jó a helyzet. szóval nem volt teljesen pénzkidobás. de hogy újra nem veszem, azisbiztos...

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Verena

2019. február 5.

Elég drága, viszont kiadós adag, ami lassan fogy. Az illata isteni, de tényleg. Elmondhatatlanul finom, és meg is marad a hajamban. Viszont a hatásával nem vagyok teljesen megelégedve. Nedves hajra téve (mind hajban maradó hajápoló) a legrosszabb, kifejezetten szárazabb lett a hajam, nagyon lassan szívódott be, le is lapult a hajam, hiába kerültem el messziről a hajtöveket. Pakolásként/balzsamként egy fokkal jobb, de nem ez a legjobb hajpakolásom. Ezt kifejezetten csak az illata miatt használom. Nem vásárolnám újra.

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Talus

2019. február 4.

1 tégellyel vásároltam, glamour vagy jó kuponnal (már nem is tudom) fél áron. Előtte is szemeztem már vele, de a kupon rá beszélt a vásárlásra. És azt kell mondjam nem bántam meg, sőt. Legközelebb a makadám diós szeretném kipróbálni.
Iszonyat finom illata van, jól hidratál, a szálló hajam vissza állt eredeti állapotába, nagyon puha lett és könnyen fésülhető.
Hajmosás után zuhanyzás közben szoktam feltenni, amíg az egyéb ügyes bájos dolgokat elintézem magamon. Próbáltam nem kiöblítendőként is, viszont így nem jött be, elnehezítette a hajam és olyan volt mintha még sem mostam volna, pedig csak a végére kentem egy keveset. Emiatt csak 4 csillag, de újra vevős :)

Talus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

BlueEyes

2019. január 28.

Egy tégellyel használtam el belőle. Alapvetően szerettem, viszont 2 dolgot vettem észre: egyrészt szerintem valamivel több kell belőle, mint például a Garnier Fructis Oil Repair Intense pakolásból, másrészt pedig lassabban éri el ugyanazt a hatást. Ezt mondjuk talán be lehet tudni annak, hogy természetesebbek az összetevői. Mindenesetre most, hogy visszatértem az Oil Repair Intense-re, azt jobbnak érzem. Szerintem árban is jobban megéri, mert ez bár nagyobb kiszerelés, de drágább, és több is kell belőle. Ezzel együtt egyébként örömmel használtam, finom az illata, és egészen selymes lett tőle a hajam. Csak azért nincs az a "wow" élmény. Lehet, hogy majd még megpróbálkozom a banánossal vagy a makadámdióssal, hátha...

BlueEyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

RekaT8

2019. január 14.

Nagyon szeretem, fényes és puha lesz tőle a hajam és nem nehezíti el. Az illata is nagyon jó, még a hajmosás utáni napon is érezni enyhén az illatát :)

RekaT8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Pdori888

2019. január 12.

Nagyon szeretem, használata után selymes puha lesz a hajam, nem zsírosít. :) A banános verziót is ki fogom próbálni de biztosan újraveszem a papayást is. :)

Pdori888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

mariannka13

2019. január 10.

Nagyon szeretem, a banános egy fokkal még jobb, de nem volt a drogériában, így ő jött haza velem. Az illata isteni, és jól esik a hajamnak, könnyű használni, tényleg táplál.:)

mariannka13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

hebokbia

2019. január 9.

A legjobb hajápoló, amit valaha használtam. Jó illatú, puhítja a hajat. Én vasalás után is szoktam egy keveset használni, így tükörsima lesz a hajam. :)

hebokbia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol