Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 ft , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost
Rita410

2019. április 14.

Az illata nagyon jó, de az én hajammal semmit nem csinál. Kipróbáltam úgy is, hogy lemostam, úgy is, hogy nem öblítettem ki, semmi változás. Nálam nem újra vevős termék, de mivel az én hajam eléggé nehezen kezelhető és az illata jó és tartós, adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Anthaval

2019. április 10.

Én imádom! Nekem elég problémás a hajam, ugyanis vékonyszálú, viszont elég sok hajam van, mindemellett pedig festem - ezek összessége azt eredményezi, hogy rettenetesen tud gubancolódni. Nem azt mondom, hogy ez a parkolás minden problémámat megoldotta, viszont isteni illata van, hidratálja a hajamat és viszonylag könnyen kifésülhetővé teszi, plusz az ár/érték aránya is szuper! Volt ennél sokkal drágább, fancybb hajápolóm is, ami ennyit se tudott és sokkal gyorsabban fogyott. Én újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Missy22

2019. április 9.

Annyira jó illata van, hogy legszívesebben megenném, de sajnos egyáltalán nem vettem észre, hogy hidratálna.. Már a doboz aljára értem és nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert ahhoz képest kicsit drága, hogy valójában nem nagyon csinál semmit a hajammal.Lehet, hogy csak az én hajtípusomra nem jö (töveinél gyorsan zsírosodó a végek viszont szárazak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

kiralykislany

2019. április 8.

Up.: Lassan a doboz aljára érek, használtam különböző samponokkal, és sajnos azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem csodaszer.

Régebben volt egy papajás hajvégápolóm, amit nagyon szeretett a hajam, de megszüntették a gyártását, emiatt választottam ezt a fajta hajpakolást. Mivel nincsen különösebb gondom a hajammal, tökéletesnek tűnt, hogy multifunkcionális a termék. Használtam hajmosás előtti pakolásnak, samponozás után pakolásnak, balzsamként, nem kiöblítendő hajápolónak száraz, és nedves hajon is. Nagyon tetszik az illata, ami hajmosás után is jól érezhető, illetve nagy pozitívuma a terméknek, hogy jól megtapad még a vizes hajon is, nem csöpög mindenfelé. Vizesen nagyon jó puha tőle a hajam, de szárazon ebből már sajnos semmi nem érezhető, olyan, mintha nem is használtam volna. Száraz, szálkás lesz tőle a hajam.
Ki fogom próbálni más samponnal is, hátha csak a mostanival nem kompatibilis. Eddigi teljesítménye alapján úgy gondolom, hogy elhasználom, mivel ártani nem árt, de újra nem veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

ReiHUN

2019. április 7.

Nagyon szeretem, pedig nem régóta használom. Kellemes az illata, amit sokáig lehet érezni, nem kell belőle sok, tápláló, és nem is nehezít. Teszi a dolgát. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

mona82

2019. március 28.

Kevés kell belőle, gazdag, de nem zsírosít, nem húzza le a vékony szálú hajamat. Én minden hajmosás után használom nem kiöblítendőként, könnyebben fésülhető, puha tőle a hajam. Az illata mesés, az összetevői szépek. Normál áron is megéri mert kiadós, akciósan meg egyenesen ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

kukacmukac

2019. március 28.

Azonnal levett a lábamról az illatával és mivel egyébként is akciós volt a rossmannban, nem hagyhattam ott. Az illata napokkal később is érződik a hajamban és azt vettem észre (4. vagy 5. használat után), hogy tényleg javítja a hajam állapotát. Sokkal fényesebb és puhább a hajam, bár naturebox sárgabarackos termékekkel használom együtt, így nem igazán tudnám megmondani, hogy melyik terméké az érdem, de biztosan összedolgoznak. Én többet kaptam, mint amit vártam tőle, jó szívvel ajánlom, ha csak az illata miatt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

ancsoo

2019. március 27.

Tavaly vettem először. Hetente egyszer használom, nagy mennyiségben teszek a hajamra! Azóta teljesen rendben van a hajam, ápolt, nem száraz, pedig vasalom is szintén hetente! Nagyon megéri megvenni és kipróbálni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Jane

2019. március 25.

Totál megéri beruházni rá minden szempontból! Tavaly nyáron vettem, még mindig van belőle, puha, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam és még a fodrászom is megállapította, hogy nem törik úgy a vége, mint régen. Az illata pedig mesés :) Semmi rosszat nem tudok írni róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Szandika12

2019. március 24.

Hajban maradóként egyelőre puhította a hajam. Nagyon finom illata van, talán a legelső kozmetikumom aminek az illata a barátomnak is tetszik :D, az tetszik hogy elvileg sokféleképpen fel lehet használni, erről majd update-lek. Nagyon praktikus szerintem a csomagolása, valamint mindössze 1500 ft-ért vettem akciósan.

Update: Azt kell hogy mondjam, eddig bejött balzsamként is, valahogy sokkal rendezetebb lett a hajam, szerintem puhább lett tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol