Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

7th Heaven Hajmaszk mézes, 25 ml
Ár: 300 Ft , Eladó: AKiss
Állapot: Új, Helyszín: Budapest belváros, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Adél Zsanna

2018. szeptember 18.

Első benyomás : az illata olyan,hogy rögtön megszerettem volna enni, valami Isteni friss gyümölcsös!
Az állaga krémes, gazdag de nem ragadós, tapadós, amit alig lehet kimosni mert szépen beszívja a haj és könnyen ki lehet öblíteni!
Én rajta hagytam kB 2-3 percet ameddig letusoltam és hát valami álom a hatása ennek a cuccnak.... A hajam fényes, puha, ápolt de nem lapos, könnyen száradt és szépen ki lehet fésülni!
Pár hét múlva updatelek! :)

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Pár hét múlva updatelek! :)

zsbsz

2018. szeptember 11.

Az illata isteni, de a hatása semmi extra. Elhasznaltam, de nem fogom újravenni. A banános társa nekem sokkal jobban bevált.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Manitabarbara

2018. szeptember 9.

Eddig az Isana hajkúráját használtam,viszont azt a fajtát,ami nekem bevált átvariálták és alternatívát kerestem helyette és erre esett a választásom.Száraz hajra szoktam felvinni elég nagy mennyiségben és kb 20-30 percig rajta hagyom,majd lemosom. Nagyon szép lett tőle a hajam! Teljesen rendbe rakta és a nyár végére egyáltalán nem lett száraz a hajam,mint általában. Kb 2 hónapja vettem és még a negyede meg van,pedig hosszú hajam van. Mindenképpen újra fogom venni,mert nekem nagyon bevált.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

ivanbogi

2018. szeptember 8.

Az illata mennyei, vékonyszálú hajamra vettem. Nem kiöblítendő ápolóként használom, viszont mértékkel kell felvinnem, mert ha kicsit több kerül fel akkor zsírosabb a hajam

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Boombapple

2018. szeptember 7.

Nagyon durván szárította a hajamat és az illata sem volt valami jó, ráadásul kipirosodott és viszketett tőle a fejbőröm. :(

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Rekha21

2018. szeptember 2.

A szálkás, töredezett, száraz hajammal csodát tett már első használat után. Pakolásként használom, egy órát hagyom a hajamon.
Olyan sima a hajam tőle mintha fodrásztól jöttem volna és az illata is isteni.

Rekha21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Olyan sima a hajam tőle mintha fodrásztól jöttem volna és az illata is isteni.

lovecreams

2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem én is. A vasalástól sajnos nagyon gyengus és töredezettek a hajvégeim, így muszáj rá valamit használni.. Leginkább pakolásként használom, kb. 10 percig hagyom rajta a dobozon feltüntetett 3 helyett. Isteni illata van, a hajtövekre is mehet bátran, mert sehogy sem zsírosít!:)) Lemosás után azonnal érzem, hogy mennyivel puhább és lágyabb esésű a hajam, a kifésülés pedig 10 mp alatt meg is van. Biztosan újraveszem.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

PfNora

2018. augusztus 26.

Én már a második doboznal tartok és imádom! Tudni kell a hajamrol, hogy folyamatosan festve van, volt szokitve is, néhányszor vasaltam is és ezek miatt száraz volt, a vége töredezett. Elkezdtem használni és körülbelül a 3.hajmosas után újjá elesztette a hajamat. Már nem száraz, sokkal puhább is volt és az illata isteni! Használtam hajmosas közben, előtte pakoláskent és használtam vasalt hajra kevés mennyiségben. Szárazon a vasalt hajamra rakva sokkal puhább lett és fényesebb, és a vége nem gubancolodott össze. Göndören sokkal fényesebb és kezelhetőbb. Nem nehezíti el a hajam, és a következő hajmosasig is érezni az illatát! Sok ismerősömnek ajánlottam már, és akárki kérdezi csak pozitívat mondok róla!

PfNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Szandoca

Az illata isteni!
Pakolóként használva nekem elnehezítette a hajam,de balzsamként szupi! Puha,fényes és szöszmentes a hajam használat után.

Szandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Az illata isteni!

MrkAnita

2018. augusztus 26.

Folyamatosan mindenhonnan ömlik a hype külföldi oldalakon is, nagyon elvétve olvasok negatív véleményt a temékről így meglehetősen sokat vártam tőle.
Azt kell mondjam eddig úgy tűnik tökéletesen megérdemli a felhajtást ami körülveszi.
Nem tudom hosszabb távon mennyire érződik majd a hajamon a szilikonmentesség, egyelőre nem hiányzik - néhány hete használom. (Nekem nincs bajom a szilikonnal, hajápolókban kifejezetten szeretem, fényes, síma lesz tőle a hajam.)
Száraz hajon pakolásként mosás előtt, kiöblítendő balzsamként mosás után, és nagyon minimális mennyiségben formázott, vasalt hajon hajformázó krémként, nekem mindehogy bevált.
Fényes, puha, könnyű lesz tőle a hajam. Az illatát egyszerűen imádom! Napokkal mosás után is érezni, nagyon tetszik, egyáltalán nem mű. (Azt én sem értem, hogy miért veszi meg akinek éppen ez a gyenge pontja, pont olyan a dobozban is mint használat után.)
Mivel saját samponja nincs így mindenkinek meg kell találni mellé ami számára a legjobban működik. Szerintem ez nem is baj. Én a Syoss Oleo 21 Intense-t használom hozzá, az én fejbőröm és hajam úgy tűnik nagyon szereti ezt a kombinációt, de nyilván mindenkienk más válik be.

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol