Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1000 , Eladó: bogczi
Állapot: Egy ujjnyi hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1000 Ft , Eladó: boggger
Állapot: kb ujjnyi hiánnyal, 1 hónapja bontva, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes
Titkoss05

2020. január 22.

Jó az illata, selymes hatása van, viszont nekem nagyon hullik utána a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Jó az illata, selymes hatása van, viszont nekem nagyon hullik utána a hajam

dryka

2020. január 17.

Balzsamként használtam, az illata mennyei, hatásra sem rossz, de nekem hullik tőle a hajam. A banánossal ilyen gond nincs, az teljesen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

manyana

2020. január 10.

Hullámos, mindenfelé kunkorodó hajamra makadámos testvérét szerettem volna beszerezni, de az éppen elfogyott a boltban, ezt vettem le a polcról. Mivel zsírosodásra hajlamos a hajam, így mosás előtt szoktam hajpakolásként használni, egy jó fél óráig fent hagyom. Mióta így használom, nagyon jó puha, könnye(bbe)n kezelhető lett a hajam, és nem zsírosít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

sziku

2020. január 4.

Balzsamként használom, jó nagy mennyiségben mosásonként és imádom. Lágy tapintású lesz a hajam tőle, az illata meg olyan finom mintha valami gyümölcspéppel kenném a hajam, amit amúgy meg lehetne enni. Ha elfogyott akkor kipróbálom a banános verziót is, de ha az nem tetszene akkor biztos ezt veszem újra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

bogmir

2019. december 22.

Nagyon jó az illata tényleg, de nagy csalódás számomra. Nem tudom könnyebben kifésülni a hajam, nem lesz tőle puhább, igazából semmit nem csinál (ellentétben a banánossal), sőt van, hogy szárazabb a hajam(??) ha felteszem. Finom ez a papaya, de örültem volna ha a hatásától is "elájulok".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 22.

Martu0508

2019. december 17.

Göndör hajam van, és a CGM csoportban nagyon sokan használják a hair foodokat jó tapasztattal, illetve tetszett, hogy 3in1 termék, nem húzós az ára és könnyen beszerzhető, ezért vásároltam meg. Szárazságra hajlamos, közepes porozitású, vékony szálú hajam van, amire ez a termék pakolásnak tökéletes. Leave in kondicionálóként nekem túl tömény, el nem nehezíti a hajam, de inkább zsíros tapintása van, mint hidratált. Balzsamként nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Zazie999

2019. december 16.

Imádom az illatát! Félig nedves hajra szoktam felvinni. Nem nehezíti el a hajat, nem ragacsos utána és könnyen kifésülhető :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

hedgehog

2019. december 15.

Az illata tényleg kellemes, de kb. ennyi volt benne említésre méltó. Ekkora tégelyt nem lehet higiénikusan kézzel belenyúlkálva használni főleg nem fél-1 évig, már pedig aki nem fürdik benne, annak annyi ideig tuti kitart. Egyáltalán nem ápolja a hajat, nem lesz tőle könnyebben kifésülhető sem, nem csinál lényegében a parfümösítésen kívül semmit. Az ára is csak közepes, nem igazán "huha" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

BRebi

2019. december 13.

Nagyon tetszik az illata, ami sokáig érezhető a hajban. Az összetevői is szépek, a dobozát pedig nagyon jól lehet használni kisebb dolgok tárolására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

ivor

2019. november 26.

Én ezeket hajbalzsamként, kifésülésre használom. A banánosból elhasználtam kettőt már eddig és gondoltam kipróbálom ezt is. Eleinte úgy éreztem, ez nem ápol annyira, mint a banános, de hamar rá kellett jönnöm, hogy tévedtem, pont ugyanolyan jól, ha nem jobban, lehet kifésülni a gubancolsodásra hajlamos hajam, mint a banános haverjával, és egyáltalén nem nehezíti el a hajam, ami komoly fegyvertény, mert vékonyszálú. Az illata pedig tök jó, egyáltalán nem mű, kicsit sem tolakodó, szóval nálam jelenleg ez a top hajmaszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol