Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

szeszterl

2021. február 23.

Nagyon szép fényes hidratált lesz a hajam és nem nehezíti el:) ISTENI az illata!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

sarah0425

2021. február 22.

Extra sérült száraz hajamra használom hajmosás előtt 8-10 percig hagyom fent. Szép egészséges kinézetű lesz tőle a hajam :) de annyira nem puhítja mint más maszkok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

TijuMK

2021. február 21.

Egyenlőre nagyon tetszik a hatás, puhává varázsolja a hajam, nem nehezíti el, kellemes illata van. A fejbőrre még nem próbáltam rákenni, mert elég érzékeny terület és mindentől bekorpásodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

zsbatori

2021. február 16.

3 hónapja használom, nagyon szeretem. CGM miatt váltottam erre a szilikonmentes termékre, szépen rendbe hozta a száraz hajvégeimet. Bár 3 az egyben, én csak kondícionálóként használom, mert kicsit nehéznek tartom leave-inként, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy vékonyszálú hajam van. Nem vagyok oda a gyümölcsös illatokért a hajamon, de az illatával is összebarátkoztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

amyherczeg

2021. február 11.

Nagyon jó illat, igazi nyári hangulatot idéz. Nagyon puhává teszi a hajat, könnyen fésülhető, fényes, puha lesz a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

CsinCsilla

2021. január 23.

Nagyon szeretem, és a hajam is. Puha lesz a hajam vége, könnyen fésülhető, sokat segítenek ezek a pakolások a megtört, száraz hajvégeken. Hajmosás után kb 5-10 percig rajtahagyom a hajamon, én a hajtövekre is rakok egy keveset. Ahogy a fodrászom szokta mondani, csak úgy issza az ilyen pakolásokat a hajam. A banános illatát jobban szeretem, de kíváncsi voltam erre is, ezért próbáltam ki, egy doboz sokáig elég szerencsére, de ha elfogy, a banánoshoz fogok visszatérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Saci22

2020. december 17.

Én nagyon szeretem, hosszú nem festett göndör hajam van. Amióta ezt használom csak heti 1x kell haját mosnom mert nagyon mélyen hidratálja a hajam és így nem zsírosodik. Az illata nagyon finom, a kiszerelés is nagy és jó az ára. Én hajmaszknak használom hajmosás után, majd egy kicsit szárítás közben még amikor vizes belemasszírozom a hajamba, így könnyebb a hajformázás. Ha göndör a hajad mindenképp ajánlom, nyilván egy komplexebb rutinnal és több termékkel sokkal többet ki lehet hozni a göndör hajból, de kezdésnek ez nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

PilinszkiGabriella

2020. november 26.

Nagyon jó! Könnyen fésülhetővé és puhává varázsolja a hajam, az illatáért oda vagyok. Sokáig elég, én csak balzsamnak használom de pakolásként is próbáltam és úgy is nagyon hatásos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

széna

2020. november 19.

Sajnos a mindenféle szilárd samponok teljesen kinyírták a hajam. Ez a pakolás egy csoda! Balzsamként is használom, plusz hetente egyszer pár órára, bedunsztolva a fejemen hagyom. Száraz hajra kötelező cucc!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Blackey

2020. november 5.

Hát engem az illatával megvettek kilóra... :D
Amúgy szereti a hajam és a fejbőröm se korpásodik be tőle, ha arra is kenek (iszonyat száraz a fejbőröm).
Összességében nekem bejött és lehet kipróbálom a többi verziót is majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Hát engem az illatával megvettek kilóra... :D
Összességében nekem bejött és lehet kipróbálom a többi verziót is majd. :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol