Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Redfireflies

2022. május 14.

Azért vettem meg, mert 1 hete kb a frissen szőkített hajamat sikerült tönkrevágnom egy home- made “samponnal”. Valòszínűleg a szòdabikarbòna volt a ludas, a lényeg hogy zizegős szalmára szàrította a hajszerkezetemet. Ez a kis koktèl pedig 2 használat után teljesen rendberakta/ bepuhította😊 azt hiszem ennél jobb teljesítménye már csak egy olaplexnek lehet ( az is érkezik nemsokára)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 14.

annuss9

2022. május 14.

nagyon jó illata van, puhává varázsolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

nagyon jó illata van, puhává varázsolja a hajam.

Kincsi

2022. május 1.

Nagyon meg vagyok elégedve a hatásával, az illatával, az árával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Nagyon meg vagyok elégedve a hatásával, az illatával, az árával.

postareb

2022. április 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Pakolásként szoktam alkalmazni hajmosás előtt, igazán jól táplálja a hajamat. Az illatát imádom és használat után még napokig érezhető a hajban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Kerev.

2022. április 22.

Imádom!
Vastag szálú, dús, 3b-3c göndör hajam van. Ez a termék nagyon szépen kihozza a göndörségét a hajamnak, nem mellesleg nagyon finom az illata, és persze szépek az összetevői is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Imádom!

Bosii

2022. február 22.

Ajándékba kaptam. Már rendelkeztem a banános vezriójával is. Azonban azt nem használtam már egy ideje, mivel nagyon lelapította a hajamat. Kipróbáltam ezt a fajtát, és sokkal jobb hatást ért el nálam. Jól táplálja a hajamat és nem lapítja le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

Nymphea

2022. február 21.

A vélemények miatt vettem meg, mert kicsit el voltam kenődve most a hajam állapotán, mely nagyon töredezett újabban. Egyelőre nagyon tetszik, jövök majd hosszabban véleményezni, ha lesz tapasztalatom. Puha, finom tapintású a hajam hajmosás után, fini gyümi illata van, nem nehezíti el. Akciósan vettem. Óriási adag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

Gomba20

2022. január 19.

Van nekem bananos verzio is .Àltalâban Azt vettem eddig az illata miatt.Aztan most ezt is megszereztem kivancsi voltam a hatâsàra.Èd igen EZ sokkal jobban bevalt mint a bananos.Illatra nem fogott meg Viszont jol hidratàl.Gyönyörüen ki lehet fèsülni a hajat.Ès kevesbe latszik a töredezes a hajszalakon.Nekem 5 csillagot megèr

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

sigma

2021. november 19.

Fantasztikus illata van, ami hihetetlenul sokaig megmarad a hajban, meg a kovetkezo hajmosasnal is mindig megcsapott az a fincsi illat.
Samponjaval es balzsamjaval egyutt hasznaltam. Igy a balzsam funkcio kilove, es nem szeretek benne hagyni semmit a hajamban, igy csak pakolaskent hasznaltam, de rajottem, hogy lusta vagyok meg pakolasokkal is kenegetni, alig vartam hogy elfogyjon. Ami eleg sokara kovetkezett be, mivel oriasi adag, a vegtelensegig eleg, nem kell sok belole, de en a vegen mar csak raktam-raktam hogy fogyjon mar, de meg igy is nagyon hosszu ideig kitartott.Valamennyire szerintem taplal is, elegedett vagyok vele.
Nem a termek hibaja hogy nem veszem ujra, hanem a lustasagome es a kiserletezo kedveme, de jar az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

SBKitten

2021. november 13.

Csodát nem tesz ugyan a hajammal, de azért szeretem, szépen táplálja a göndör hajamat :) nekem pakolásként mondjuk kicsit kevés, úgyhogy leave-in-ként használom, úgy szuper nagyon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol