KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

7th Heaven Hajmaszk mézes, 25 ml
Ár: 300 Ft , Eladó: AKiss
Állapot: Új, Helyszín: Budapest belváros, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagymarti06

2018. november 12.

Megkóstolnám szívesen, annyira jó illata van :D Nagyon puhák lesznek tőle a hajvégek pakolásként vagy balzsamként használva. Leave-in hajvégápolónak egyszer próbáltam, de annyira nem jött be, felkenéskor kicsit nehéznek éreztem, bár később beszívódott. Sokáig elég, nem gondoltam hogy ennyi termék van a tégelyben.

nagymarti06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Dittem0729

IMÁDOM!! ♥
Hajmosás előtt min 1-2 órát hagyom a hajamon (néha az Yves Rocher hajregeneráló olajával együtt). Mióta használom sehol egy töredezett hajszál.
Imádom az illatát, még hajmosás után is érezem.
Biztosan újra fogom venni :)

Dittem0729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

IMÁDOM!! ♥
Imádom az illatát, még hajmosás után is érezem.
Biztosan újra fogom venni :)

marysidehouse95

2018. november 12.

Hajban maradó balzsamként türhető. Nem lesz sokkal puhább tőle a haj, de nem is kezd el szőrösödni. Balzsamként és pakolásként viszont nem táplálja eléggé a szőkített, töredező hajamat.

Az illata tetszik, de azért nem kell tőle elájulni.

Nem vásárolnám újra a terméket, főleg, hogy ilyen közepes hatáshoz az ára meglehetősen magas.

Ez nálam csak egy kettest ér.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Az illata tetszik, de azért nem kell tőle elájulni.

Ez nálam csak egy kettest ér.

esztietta

2018. november 11.

Mint hajban maradó balzsam nagyon elégedett vagyok vele, ám sem balzsamként, sem maszkként nem elég az én hajamnak. Szöszösödik, ha nem használok másik balzsamot. Csodás puhaságot biztosít, kellemes hosszantartó illatot.

esztietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

jkrisztie2

2018. november 9.

Amióta ezt megvettem, minden más hajpakolásom a polcon csücsül ( Elseve, Gliss kur, Serical Latte, Schwarzkopf Essence Ultime). Az illata mennyei, egész nap érezhető a hajamon, könnyű kifésülni, selymes, puha. Most vettem észre, hogy dm-ben van rá 50% Joy kupon! Szuper! 😍😍😍

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

B.baba

2018. november 1.

Nagyon szeretem. Igazi "food" a hajamnak. Hajmosás után balzsamként használom leginkább, néha száraz hajra is kenek egy keveset (csak a végekre). Puha, selymes, könnyen kezelhető hajat eredményez. Az illata pedig mennyei.

B.baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Zsofii88

2018. október 28.

Használgatom már egy ideje,az illata mennyei viszont a hatása nem igazán szóra méltó. Hajmaszknak samponozás előtt elmegy,balzsamként semmi hatása illata se marad meg nagyon,száraz hajra ápolóként jó,mert finom illata lesz a hajvégemnek.
Még tesztelgetem ha lesz változás akkor update-elek.:)

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Még tesztelgetem ha lesz változás akkor update-elek.:)

Merida933

2018. október 15.

Egyszerűen imádom! Nem nehezíti el a hajamat, és nem zsírosodik tőle hamarabb a szokásosnál. Isteni illata van és szuper puhává teszi a hajamat. Balzsamként használom, de pakolásként is kipróbálom majd. Mindenképpen újravevős!

Merida933
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

kamcsi28

2018. október 11.

A legjobb balzsam amit valaha használtam! Nem hiszem hogy valaha váltani fogok erről. Fantasztikus az illata és szép fényes hajat varázsol.

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

pacsalia

2018. október 9.

Nekem nem vált be. Száraz maradt a hajam, pedig 20 percet hagytam rajta. És az illata is idegesít valamiért :( A GOJI bogyós milliószor jobb hatását és illatát tekintve is :)

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol