Garnier

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 26.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú,tartás nélküli hajra. Hajbalzsamként, hajpakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 97% természetes összetevőkkel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Karolin89

2024. április 16.

Szuper az állaga, nem túl folyós, nem túl sűrű. Illata nagyon kelelmes és hosszan a hajamban érzem. Fantasztikusan puha, fényes lesz tőle a haj és nem nehezíti el. Tetszik, hogy többfunkciós, így ha nincs elég időm maszkként alkalmazni, rövidebb idő alatt is szuper a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 16.

Poletttt

2024. február 28.

Akciósan vettem, nagyon tetszett az illata, jó az állaga is. Sokáig elég volt egy doboz.
Leginkább balzsamként használtam, 1-2x hagytam rajta, de volt olyan is, amikor szárazon kentem a hajvégekre.
Nem vettem észre nagy változást, könnyebben kezelhető tőle a hajam vizesen. Újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

kzmdra

2023. december 29.

ez és a banános vált be a legjobban. az illatuk egy csoda és intenzív, ha van időm, akár 1 órát is hajamon hagyom, mert nagyon szép és puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

jeanmarie

2023. október 18.

Jó cucc, de semmi extra. Teszi a dolgát, jó az illata, könnyen kifésülhetővé teszi a vékonyszálú hajam. Én főleg balzsamként használom, egyszer-kétszer leave in-ként, de inkább kimosom a hajamból. Ha elfogy, kipróbálom a papayásat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 18.

kutyomano

2023. június 20.

Én nagyon szeretem. Másfél éve kaptam a legjobb barátomtól először, azóta többször is újravettem, imádom. Nagyon szeretem az illatát és jól ápolja szegény vékony szálú, meggyötört hajamat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 20.

Panni93

2023. május 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, viszont nem nyerte el a tetszésemet. Nagyon mű illatra sikerült, a hidratáló, ápoló hatását sem tapasztaltam sajnos a hajamon. Kipróbáltam többféleképpen is alkalmazva, de ez nálam csak 2 csillag. Egy maszknak elmegy, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

sztinke

2023. április 27.

Csak elcsábultam rá, pedig másfajta Hair food-okat próbáltam már és nem igazán jöttek be. Hát sajnos ez sem... Az csak egy dolog, hogy mű az illata, mert legalább nem túl intenzív és tartós. Viszont a hidratáló hatása sem elég, muszáj mellé egyéb balzsam, olaj, krém. Akármeddig hagyom a hajamon, nem érzem, hogy bármit is csinálna, pedig nincs durván száraz hajam.
Szerencsére akciósan vettem és végül is ártani nem árt, úgyhogy más termékkel kevergetve/kombinálva elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra, sem ezt a fajtát, sem a többit. Nekem ezek nem adnak semmi pluszt egy átlagos balzsamhoz képest, és ki sem váltják a többi hajápoló termékemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 27.

coffeeaddict13

2022. november 8.

Az első használat után sokkalta puhább lett a hajam, mintha csak a balzsamot használtam volna, a további használatok után nem volt ekkor mértékű változás, de továbbra is jó érzés a használata. Extra gubancolódást nem tapasztaltam eddig, ha változna, módosítom a véleményemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

bb86

2022. október 22.

Az elején még nem, de egy hónap használat után már rettentően zavart az erős műdinnye-szag, ami áradt belőle. Ráadásul szerintem mire nagy nehezen elhasználtam, meg is romlott… Ráadásul a hajam se lett sokkal jobb tőle, legalábbis annyira nem, mint amennyit egy maszktól elvárna az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 22.

Colormonkey

2022. október 21.

Imádom a Hair food pakolásokat, de ez béna. Azért elhasználom, de nagyon várom hogy végre kibonthassam a makadámdiósat. Ez olyan kis semmilyen, nagyon mű az illata, és a hatása se olyan szuper, mint a többinek. Számomra ez az egyetlen rossz a Hair food-ok között, az összes többi ötcsillagos. A hajamat minimálisan táplálja, és ár-érték arányban nagyon jó, ezért adok három csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 21.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.