Garnier

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 26.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú,tartás nélküli hajra. Hajbalzsamként, hajpakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 97% természetes összetevőkkel.

Új Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk
Ár: 1200 , Eladó: strauszkinga
Állapot: új, Helyszín: Óbuda, Római tér, fizetés: személyes átvétel

1999

2022. június 16.

Isteni illata van és puha lesz tőle a hajam. Van, hogy hajmosés előtt használom maszkként. Ilyenkor kicsit benedvesítem a hajam és fél órára vagy akár egsz éjszakára fent hagyom a maszkot. A legtöbb esetben viszon hajmosás után, kondícionálónak használom. Mindkét esetben puha, illatos tincsket eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 16.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. április 22.

sokan dicsérték a hair food tégelyeseket, így ki akartam próbálni. Mivel semmi extra baja nincs a hajamnak, erre esett a választásom + erre voltak a legjobb értékelések itt.
Elsőre nagyon műdinnye illata volt, aggódtam is (nem szeretem az intenzív illatokat, pláne a műillatokat), de száradás után elillant. A hajam puha, fényes és selymes, bár nem sok dolga volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

StabilHabcsok

2022. január 17.

Meglepően kiváló termék. Én magával a Garnierrel már régóta hadilábon állok, sokszor csalódtam benne, így elkerülöm, ahogy lehet.
Ezt a terméket viszont úgy kaptam páromtól, mivel tudja, hogy dinnyemániám van(((:
Fantasztikusan puha, fényes lesz tőle a haj, és nem nehezíti el a hajamat. Külön örülök is neki, hogy többfunkciós, így ha nincs időm annyira, csak a hajvégekre teszek egy keveset.
Sampon, balzsam verzióját nem merem használni, mert már évek óta szalon minőségű cuccokat használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

BRebi

2021. december 30.

Imádom az illatát és a hatását. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 30.

Imádom az illatát és a hatását. Újra fogom venni.

Diamond26

2021. december 21.

Bár elég nagy kiszerelés, az én hajam nagyon durván elnyeli, így méretéhez képest nálam gyorsan fogy. Azt tapasztaltam, hogy nekem akkor működik igazán, amikor felviszek egy jó nagy adagot még nedves hajra, betekerem törölközőbe és akár 15-20 percig is fent hagyom. Utána igazán puha a hajam és fényes. Az illata viszont egyáltalán nem tartós, másnap már nem érzem, pedig a legtöbb hajmaszk illatát még 3 napig (következő hajmosásig) érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

Pingvinke

2021. november 3.

Nagyon jó kis termék, szép, fényes, ápolt és puha lesz tőle a hajam. A második kedvencem az aloés után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

ZsZsanett

2021. november 2.

Nem tudom mit írjak... Eddig egész jó barátságot ápoltunk, de legutóbb nem jött ki a hajamból rendesen, és fésülni is nehezebb volt a hajamat... Az illata nagyon tetszik, a kiszerelés is óriási, de nem feltétlen érzem h csodát tenné... El fog fogyni, de kutatok tovább egy csodaszer után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Henszi

2021. október 27.

Az illatában szerelmesedtem bele a leginkább. Minden hajmosásnál használom, körülbelül tíz percig a hajamon hagyom, utána kimosom és jöhet a kondicionáló. Ha nem használom, akkor sincs semmi különbség a hajam állapota között. Egy plusz krém, amit az ember a hajára kenhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Pamacsvirag

2021. október 13.

A sok pozitív vélemény után és is beszereztem egyet. Sajnos Nekem nagy csalódás lett. Elnehezítette a hajam, nem hozta a hozzá fűzőt reményeket és az itt olvasott tapasztaltot. Az illata szuper, imádtam! A kiszerelés is rendben van, nagy és sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

pont

2021. augusztus 18.

nem rossz, de nem csodaszer azért. igazából ez a tipikus 4 csillagos termék, ami jó-jó, ellátja a funkcióját, kellemes illat, puhább haj, de azért annyira nem jó, hogy feltétlen újravegyem, inkább csak annyi, hogy nem bántam meg, hogy megvettem. átlagos-jó balzsamnak mondanám, pakolásként is okésan működik és nagy mennyiség, viszonylag sokáig kitart, a végére talán már kicsit meg is unja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid