Garnier

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Garnier legújabb arcápolója, a Miracle Sleeping Cream Ázsiából származik. Azt ígéri, hogy a maszk minden erejét egyesíti egy könnyű krémben az intenzív öregedésgátló hatásért és a fáradtság jelei ellen. A Sleeping Cream intenzív regeneráló arckrém 7 aktív bőröregedésgátló összetevőt tartalmaz. Minden este finoman a tiszta arcbőrbe kell masszírozni, összetétele alvás közben fejti ki a hatását. Ígérete szerint egyedülálló textúrája beborítja a bőrt és az éjszaka folyamán és ébredéskor láthatóan simább és rugalmasabb arcbőrt eredményez.

balankaa01

2019. október 4.

(alvászavaros) Egyetemistaként vettem egyszer, ha már miracle, hátha csodát is művel. Na, persze nem használtam minden nap, csak ha olyan későn feküdtem, hogy még 6 órát sem sikerült aludni. Nem tudom, nálam elmaradt ez a hűha-hatás. Nem művelt semmi különöset a hidratáláson kívül, cserébe viszont folytak a könnyeim, ha csak egy picit jobban szétkentem a krémet az orcáimon (de még nem a szemkörnyékre), gondolom, ez a parfüm miatt van, ami amúgy nem is jó illatú. Az állagát azért szerettem, de soha többet.
Egyébként nem ez az első Garnier termék, amivel megjártam, úgyhogy lehet, hogy nem is kéne többet próbálkoznom... 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

pomme

2019. május 4.

Minőségi alvás nélkül édeskevés ez a krém, de egy nem túl nyúzott arcon valóban segít. Szeretem, mert elég zsíros, de nem az az éjszaka szembefolyós fajta, simán kenem szemkörnyékre, nem dagad be reggelre. Hosszabb ideig még nem használtam egyhuzamban, de majd update-elek. Egyelőre jónak tűnik, az összetevői is.

Update: +1 csillagot kap, mert rendszeres használat mellett valahogy egységesebb színű lett az arcom tőle. Ha nem lenne non-stop 1-2 nagyobb pattanásom, lehet, hogy már kimerészkednék az utcára alapozó nélkül is :D Nagyon megszerettem, mert táplál, de nem ragad, reggelre teljesen beszívódik (vagy megeszi a párna) és külön plusz pont a tégelynek, mert végre nem negyed kilós üvegek nyomják a polcom. Ha este nekiesek a mitesszereimnek (aztán lekenem vékonyan Sudocrem-mel) és utána fél órával bekenem ezzel, egyáltalán nem gyulladnak be, sőt, 95%ban teljesen eltűnnek a kis piros pöttyök. Röviden: egészen vállalható fejet csinál :)

Update2: újra megrendeltem, de sokat elárul, hogy van 6-8 különböző krémem, de mióta megvan, csak ezt használom. Rendesen látszik rajta, ahogy fogy. :) Nem okozott pattanásokat, nem fáj tőle a szemem ha este körbekenem vele. Viszem utazni is, ami csak a kiváltságosokat illeti meg :D Még Notinon legutóbb volt pár kósza darab, rendelek, amíg el nem tűnik onnan is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

ANDREAA

2019. március 16.

Nagyon szerettem, majd 2 évig ez volt az éjszakai rutinom része, tök jó volt ah állaga, hamar beszívódott, nekem az illata is bejött. Viszont mintha megváltoztatták volna az összetevőit, mert újabban csípi, égeti a bőrömet, a szememet is, szóval elhasználom a dekoltázsomra mi még az alján van és nem veszem újra. Azért sem, mert nem CF.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

MargitSchwarz

2018. május 15.

A nappali változatát imádom, mert púderes. Ez viszont zsíros érzés, ami elvileg éjszakára nem zavar, de mégsem szeretem annyira. Viszont a hatása egyértelműen látszik egy év használat után, ugyanis hidratáltabb az arcom, és kevesebb a bőrproblémám. Mivel mindkettőt használom, + az arclemosóm is ludas lehet a dologban, ezért nem tulajdonítom egyértelműen neki, de tény, hogy nem rossz termék. A zsíros érzés miatt viszont csak négy csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Sisil

2018. március 19.

Nagy nehézségek árán végül a Müllerben sikerült beszereznem! Nagyon kíváncsi voltam rá, és talán bíztam a csodában(?) is. Felkenés után,( bár kihagytam a szemkörnyékemet) elkezdett potyogni a könnyem.. olyan erős a parfüm benne. + száraz hámló vörös foltokat is okozott :( Érzékeny bőrűek kerüljétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Valeria27

2018. január 31.

Az illata borzalmas!
Hatása nagyon nincs. Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Az illata borzalmas!
Hatása nagyon nincs. Számomra pénzkidobás volt.

Mexy

2017. október 12.

A legjobb... :) Nagyon jó érzés már felkenni is,az állaga tök jó, azonnal puha, selymes lesz a bőröm, úgy, hogy közben nem lesz nehéz, nincs olajos, zsíros, szilikonos érzés...az illatát nagyon szeretem, egyből jön a hatás is...reggelre pedig láss csodát! :D Annyira egységesíti feltölti és kisimítja a bőrt, és annyira SZÉP leszek reggelre...nagyon szeretem :) Sok mindent kipróbálok..drogériástól a high end-ig...de arckrémben eddig, jobbat nem találtam :) Érdekes, hogy a nappali verziója semmi extrát nem adott, sőt..egyátalán nem jött be :) De ebből, ha otthon vagyok (sajnos Svédországban, ahol élek, a nappalit igen, de az éjszakait nem forgalmazzák ) az első dolgom, hogy feltankolok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Picipötty

2017. október 10.

Mosott rongy kicsi pofim megmentője ez a krém! Korábban nem használtam éjszakai krémet,mert reggelre tele lettem pattanásokkal,akármilyennel is próbálkoztam, de adtam neki egy esélyt, miután a DM polcán leárazva megpillantottam. Összevissza alszom a munkahelyi beosztásomnak köszönhetően és emiatt főleg hormonális pattanások szállták meg az érintetlen terülteket is, így az alváshiánytól elgyötörten és szürkén "már csak ez hiányzott" az amúgy is vállalhatatlan fejemnek,ami úgy nézett ki reggelente,mint egy kiadós szőnyegbombázás utáni szürrealista tájkép....DE!
Megvettem a krémet. Éjszakai alapos tisztítás-kb. egy mandulányi mennyiséget bepaskoltam,majd 3 óra alvás.
Ébredés, tükör...meglepve tapasztaltam, hogy az évek óta elmaradhatatlan hadgyakorlatot lefújták,az arcom sima és kipihentnek tűnik. Hmm....
Egy hétig mindennap kentem és csodálkoztam az eredményen, utána eltelt egy hónap és látható a javulás: kevesebb bőrpír/ sötét folt, pattanás szinte nulla, kevesebb korrektor-alapozó- púder kell az egységesebb eredményhez. Mélységesen ajánlom sorstársaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Ingrido

2017. október 1.

Szerintem teljesen jó. Nem vizes krém, nem könnyed, inkább tápláló. Az összetevőivel semmi gond, tele van olajokkal, nem okoz irritációt. Csodát nem tesz (ebben a korban már), de rendszeres használata szép, egységes bőrképet eredményez. Én például nem használok alapozót. Tehát csodát nem tesz, de kihozza a legjobbat a meglevő alapanyagból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Szepitesz

2017. augusztus 7.

Eddig ez az éjszakai krém vált be a legjobban.Furcsa puding állaga van és védöréteget képez a börön de ez nekem nem zavaró. Kisbaba mellett is mindig kialudtnak tüntem! 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.