Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sebokeri, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Garnier 24 H Hydrating cream nagyon száraz bőrre lett megalkotva a teljes körű hidratáló ápolásért. Hidratáló multiaktív formulája táplálja a bőrt, óvja a kiszáradástól és optimális hidratáltságot biztosít 24 órán át.

Egyesíti a tápláló erejéről ismert akácméz kivonatot, a hidratáló glicerint és a védelmet nyújtó E-vitamint a hidratált és puha érzetű bőrért.

Brami

2018. október 13.

Éjszakára szoktam általában használni arctisztítás után. Az illata kifejezetten tetszik, rosszat nem tudok rá mondani. Az arcom puha és hidratált lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

roaringtwenties

2017. szeptember 2.

A téli hidegtől érzékeny, sok éjszakázástól megfáradt, száraz bőrömre vettem egy Rossmannos akció alatt, hogy hidratálja, feltöltse, de nagyot csalódtam benne. Az illata eleve túl erős nekem, de sokkal jobban zavart, hogy ragacsos rétegben megmaradt a bőröm felszínén, nem hagyva az arcomat lélegezni. Túl zsíros sajnos, ami logikus is, hiszen extra száraz bőrre tervezték, mégsem segített az arcomon lévő hámló száraz foltokont. Csak egy csillagot adok, mert miközben használtam, olvasgattam az összetevőiről és azok mégjobban elbizonytalanítottak. Így inkább nem is az arcomra, hanem a kézkrémnek használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

blghbrbr

2016. november 10.

Az illata miatt nem lett a kedvencem de elhasználom és talán egy enyhe ragacsosságot érzek néha felvitel után, de hamar beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

anna990

2016. március 18.

1-2 évig ezt használtam télen, jónak tűnt, különösen az elején. Aztán hozzászokott a bőröm, vagy besokallt, nem tudom, mi történhetett, de le kellett cserélnem. Valószínűleg a parabén a ludas: Ha egy krém tartalmazza ezt az összetevőt, az arcom érzékenyebb részei, (ahol száraz is a bőröm) viszketnek meg hámlanak, miközben mégis zsírosodik mint a fene.
Mondjuk nem hiszek már a drogériás termékekben, amióta mindenmentes krémet, lemosót, stb használok, megszűnt az irritáció is. Nem tudom, hogyan pontozzak, mert tuti nem kenném már magamra, de egy ezresért elmegy, ha valakinek nem érzékeny meg nem problémás a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Pancsi01

2015. december 12.

Arctisztítás után este szoktam használni. Az állaga jónak mondható, az illata kevésbé. Viszont reggelre szépen felpuhítja a bőrömet.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

PurpleShine

2015. október 12.

Jónak mondható krém, de nem vagyok elájulva tőle. Szerintem semmi köze nincs a méz illathoz, kissé fura, de elkenegetem. Az összetevői nem valami szépek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

sebokeri

2015. április 22.

Este szoktam használni, reggelre is rendben van az arcom, egyedül az illatával van gondom (méz), de ez teljesen egyéni probléma.(-:
24 órán át kevésbé tudom elképzelni, hogy működne, úgy még nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

24 órán át kevésbé tudom elképzelni, hogy működne, úgy még nem próbáltam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclopentasiloxane, Sucrose Stearate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Alcohol, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Sucrose Stearate, Cetyl Alcohol, Myristic Acid, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Acid Yellow 3, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0