Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. augusztus 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőr húzódását gátló tápláló krém, akácméz kivonattal.

annilany

2015. november 20.

Kifejezetten télre kerestem valami "masszívabb" arckrémet. Nagyon meg vagyok elégedve vele. :) Ahhoz képest, hogy mennyire hidratál, egészen hamar felszívódik és hosszasan megmarad a pihe-puha arc érzete. :) Nekem nagyon megéri az árát, örülök, hogy ezt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

daisy

2012. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A hideg, szeles időkben az amúgy is száraz arcom kirepedezik, piros sebes foltok jönnek elő rajtam.Nekem ez vált be, sok krémet kipróbáltam, de mindtől kipattogzott az arcom, és égett rettenetesen. Voltam 2 bőrgyógyásznál is, a gyógyszertári krémjeiktől szintén kapartam a bőrt az arcomról úgy csípte.Ez a krém megnyugtatja, és hidratálja. Nyáron viszont nekem is túl sok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

cicurka

2012. április 29.

Kellemes mézes illata van, töményen hidratál.
Ajándékba kaptam, aki adta nem ismerte a bőrtípusom, így mellétrafált. :) Ennek ellenére használtam, főleg esténként.
Jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Kellemes mézes illata van, töményen hidratál.
Jó kis krém.

FF

2012. február 24.

Jól hidratál, és jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Jól hidratál, és jó az illata is.

Emily

2012. február 8.

Nagyon sokáig használtam, imádtam az illatát, de valahogy azon kívül hogy tényleg nem száradt ki télen az arcom, valahogy nem volt az igazi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

zsarko

2011. november 9.

Télen nagyon jól ápolta az arcbőrömet ,főleg akácméz kivonat miatt éreztem megfelelőnek.Hosszú ideje használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 9.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Tavaly télen használtam, nagyon kellemes az állaga és az illata is. Szerintem hideg időben nagyon jó szolgálatot tud tenni, igazi bőrvédő. Egyedül az nem tetszett, hogy néha úgy éreztem, beizzad alatta a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Veronika

2011. augusztus 8.

Télen az egyik legjobb arckrém!! Kiválóan hidratál,de mégsem hagy zsíros nyomot maga után. Nálam abszolút befutó hideg időben! Egyedül pár összetevője miatt -1 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.

Színezék. Barnás sárga.