Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eperjeske, az összetevőket feltöltötte: Girmi, Módosítva: 2018. november 16.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag hidratáló, luxus tápláló készítmény a szemkörnyék ápolására. Kezeli az öregedés jeleit, sötét karikákat, a szem duzzanatát és az UV-sugárzás okozta károsodásokat. Fenntartja a megfelelő nedvességtartalmat a bőrben. Puha és sima bőrfelszínt eredményez. Erősíti a bőr kötőszövetét, fokozza a sejtosztódást. A fáradtság jeleit minimalizálja.

Kiszerelés: 25 ml

krisztis

2018. február 23.

Tetszik a krémes állaga és nagyon kellemes a szememnek, esténként szoktam használni lefekvés előtt. A 25ml-es tubus sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Valentine

2017. május 14.

Kozmetikusomtól vásároltam, még amikor kerestem a megfelelő szemránckrémet. Elég borsos az ára, viszont a 25 ml-es mennyiség sokáig elég volt. Fehér krém, kellemes illattal. Állagra nehezebb, több idő kellett a beszívódáshoz. Viszont utána könnyen sminkeltem rá. Reggel és este használtam. Kifejezetten jól hidratált, reggelre egészen kipihent lett a tekintetem. Viszont az aprócska kezdeti ráncokra hatástalan volt. Nem ez volt az igazi. Egy ilyen krémtől sokkal többet vártam, főleg ilyen árkategóriában. Azóta találtam jobbat és olcsóbbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

prehalekjudit

2016. február 19.

Nagyon tetszik a finom állaga és a diszkrét illata.Pillanatok alatt beszívódik és már az első használat után reggelre kevésbé volt "táskás" a szemem.Kifejezetten hasznos akkor ha nem aludtam eleget és másnap mégis pihentnek kell kinézni.Ha véletlenül a szemembe megy,akkor sem csíp,nem véletlenül írják rá hogy szemészetileg is tesztelték.A Gigi márkában ezúttal sem csalódtam,biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 19.

viragmo

2013. június 20.

Azért vettem ezt a krémet, mert a szemkörnyékemnél száraz és már kissé ráncos a böröm. Több mint 5 hónapig használtam, se nem hidratál, se nem ránctalanit. Viszont nehezen szivódik be és könnyezett tőle a szemem. Szerintem totál pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

Girmi

2013. március 4.

A krémes állaga kifejezetten tetszett, könnyű felkenni és nem ragad utána a bőr.
Két hete használom és azóta irritáció nálam nem jelentkezett, tény még a ráncoknál sem vettem észre különösebb hatást, bár nem is figyeltem, hogy milyen volt milyen lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

evi_iv

2012. november 29.

Nagyon irritálta a szemem!
Könnyezett,csípte,tiszta piros volt,homályosan láttam tőle!
Pedig tényleg csak a szemkörnyékemre tettem,szigorúan elkerülve a szemem!
Hiába!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Nagyon irritálta a szemem!
Könnyezett,csípte,tiszta piros volt,homályosan láttam tőle!
Pedig tényleg csak a szemkörnyékemre tettem,szigorúan elkerülve a szemem!
Hiába!:(

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. június 10.

Ami a hatását illeti: nálam semmi különös! Ráadásul engem kifejezetten taszít a kenőcsös állaga és illata! Nem is szívódik be rendesen! Szóval, ez végképp nem az én krémem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Tea-Lactate, Urea, Sorbitol, Butylene Glycol, Algae Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Protein, Ethylhexyl Palmitate, Squalane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Algae Extract, Stearic Acid, Petrolatum, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Panthenol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, PEG-40 Stearate, Stearic Acid, Steareth-21, Sorbitan Tristearate, Xanthan Gum, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, PEG-40 Stearate, Steareth-21, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum, Triethanolamine
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin, BHT

Sorbitol h 1 1

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.