GlamGlow

Ár:   $49   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. június 18.

Ár:   $49
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Multifunkcionális hidratáló krém és tökéletes sminkalap egyben, mely gyors hidratálást és egészséges fényt biztosít.

3 árnyalatban kapható

zsonody

2019. szeptember 7.

Egy Glamglow szettet kaptam ajándékba, abban volt a Nude Glow. Én a pakolások miatt szerettem volna a szettet, ez amolyan bónusz volt. Kombinált bőröm van, ezért én ügyelek, hogy hova kenek belőle, ha magában használom, mivel ez a krém apró csillámokkal is fokozza a fényt, ami zsírosodásra hajlamos területeken kifejezetten előnytelen. Tényleg nagyon erős az illata, de szerencsére viszonylag gyorsan elillan. Számomra nem az álomhidratáló, de az utóbbi időben úgy kezdtem használni, hogy összekeverem az éppen használt krémemmel és így viszont csak egy nagyon lágy, kellemes ragyogást kölcsönöz a bőrömnek, ami tetszik. Ettől függetlenül nem venném meg külön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

banita4

2018. január 13.

Kipróbálásra a 3 darabos kis kiszerelést vettem meg amiben megtalálható mindhárom szín. Az illata eleinte furcsa volt és erős, de hozzászoktam, nekem a narancsos csokira hasonlít. :-) Mindhárom árnyalatot használom csak kicsit másképp, a Sun árnyalat önmagában is ad egy kis színt így ha nem szeretnék sok sminket viselni akkor erre esik a választás egy kis korrektorral. Jól hidratál, nagyon szép fényt ad, sokkal szebben mutat rajta az alapozó. Valószínűleg teljes kiszerelésben is be fogom majd szerezni a Sun árnyalatát. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Morci

2017. november 28.

Kezdjük a negatívumokkal: egyszerűen utálom a szagát, édeskés nagymamaszagot áraszt, amíg el nem illan, rosszul vagyok magamtól. Az egészséges fényt csillámokkal éri el, amiért szintén nem rajongok. Lehet, hogy ez már csak kukacoskodás, de engem a külcsín sem fogott meg, az ezüst tégely a tetején a csillaggal nekem kicsit sok, mintha azt akarná sugallani, hogy te is sztár leszel, ha ezt használod. :-) Mindezek ellenére egészen megszerettem. Az ára ugyan borsos, de idén Douglaséknál egymást érték a 20%-os akciók, úgy már elfogadhatóvá szelidül az ára. A hatásával tökéletesen elégedett vagyok, ebben a hideg időben is remekül hidratál, nem húzódik és feszül a bőröm még estére sem. A homlokom ugyan gyorsan kifényesedik tőle, de ez púderrel orvosolható. Én a színezett verziót vettem meg, akinek nincsenek nagy bőrhibái és extra száraz bőre, annak önmagában is elég lehet télre, ez pedig nagy szó. Én részemről nem rajongok a rétegezésért, amikor kenhetek magamra egy fél drogériát, hogy ne száradjon rommá a bőröm. Ha fel akarom dobni, egy pöttynyi alapozót keverek hozzá, ilyenkor már tényleg nagyon szép bőrképet ad. Nyáron ki fogom próbálni a mattító verzióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

BettyBabu

2017. június 26.

En egyszerüen meg vagyok ezert veszve :)
Nagyon jo termek, gyorsan beszivodik szepen hidratal az egyetlen ami annyira nem tetszett benne az az ara ami egy kicsit borsos, na de hat kerem a jot meg kell fizetni ez van.
IMADOM <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

En egyszerüen meg vagyok ezert veszve :)
IMADOM <3

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.