Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra:

• Csökkenti a hajtöredezést
  • Javítja a haj belső sérüléseit
  • Mélyen ápol és regenerálja a hajszerkezetet
  • Intenzív ápolás az egészségesen fénylő, rugalmas hajért

Ár: 800 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 2-3-szor próbált, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
nagygore

2019. október 17.

Sajnos nekem ez a termék egyáltalán nem vált be,csak még jobban kiszárította a hajamat és nehezebb volt utána helyre hozni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Audry1

2019. szeptember 21.

A vélemények és a fogjuk rá nem olyan vészes összetevői miatt vettem meg a sérült, vékonyszálú és töredezett hajamra. Biztos segít neki, bár nem nagyon látom a hatását. Puhább valamennyivel a hajam, de sokkal fényesebb nem lett, pedig nem egy alkalommal használtam, hiszen abból nem derül ki semmi.
A hajam nem zsírosodik jobban tőle, ez pozitívum, az illata nekem tetszik, az állaga pedig olyan, mint amire számítottam. Könnyű felkenni, viszont a középhosszú hajamra sokat kell kenni, így nálam ár/érték arányban nem igazán jön be.
Az illata nem marad meg a hajon hajmosás után, de ez nem zavar mondjuk.
Én nem venném újra, van olcsóbb és számomra kicsit pozitívabb hatású balzsam is.
Így számomra összességében 3 csillag sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Az illata nem marad meg a hajon hajmosás után, de ez nem zavar mondjuk.
Így számomra összességében 3 csillag sajnos.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Többször használtam már ezt a terméket, és szeretem. Mindig jó hatású a hajamra és a fejbőrömre. Selymesek lesznek a hajszálaim tőle, és könnyen kifésülhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

sassar

2019. május 31.

Nagyon jó a hajamra, igazi jó kis pakolás a száraz hajszálaimra, feltölti őket, már többször vásároltam, és mindig elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Lichike

2019. május 23.

Nekem sajnos nem vált be. Semmi extrát nem tapasztaltam, miután ezt felkentem a hajamra. Előtte a lila fiber therapyt használtam, az nagyon jól puhította a hajamat, és érezhető volt a különbség utána. Ennél semmi! Plusz az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

zsoxcore

2019. március 17.

Kellemes illatú termék, használata után könnyebben tudtam kifésülni a hajam, valamint minimálisan puhává tette azt. Nem mondom, hogy csodaszer, mivel látszatra nem lett tőle sem fényesebb sem egészségesebb a hajam, viszont "egynek elmegy" kategóriába került nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

VictoryFord

2019. február 4.

Szeretem,jó kis hajpakolás,már többször újra vettem. Nem nehezíti el a hajam ugyanakkor puha és fényes lesz. Nem csodaszer de határozottan jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

mykiki

2018. november 26.

Évek óta használom, nagyon sokáig elég egy tubus, és érezhető a hatása, erősebb lesz tőle a haj.
Én a hozzá való samponnal és balzsammal együtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Én a hozzá való samponnal és balzsammal együtt használom.

VadSzab

2018. szeptember 9.

Egy adagos kiszerelésben vásároltam meg, próbaként. Mindenképpen pozitív, hogy erre egyáltalán van lehetőség, a legtöbb termék esetében nincs, így az ember zsákbamacskát vásárol, vagy bejön, vagy nem...
A hajam kellemes tapintású, puha lett tőle, a töredezett hajvégeim egységesebbek lettek tőle, a hajam könnyedén kifésülhetővé vált. Az illata kellemes, hosszantartó.
A fent leírtak alapján bizalmat szavazok neki és megvásárolom nagy kiszerelésben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

ki6kina

2018. szeptember 5.

Nyár közepén kezdtem el használni- sok úszás és napozás miatt- igénybevett szőkített hosszú hajamra. Hajmosás előtt fél/1 órára felrakom a hajam hosszára
(a hajtövekre nem), majd hajmosást követően balzsamként is használom. Nagyon puhává tette a hajam, nekem az oliva-kókusz-argánolaj sem hozta meg ezt az eredményt. Kicsit kevesebb a töredezett vég. Elégedett vagyok a termékkel, mert ár-érték arányban számomra kiváló. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.