Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naive, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

cseresznyevirág

2012. január 25.

nekem eddig ez az éjszakai krém tetszett a legjobban, nem túl zsíros, éppen jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Szép

2012. január 17.

Száraz bőrre ajánlom elég zsíros

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Száraz bőrre ajánlom elég zsíros

koan

2011. november 1.

Jól hidratál, kellemes illatú. Hagy egy kicsi zsíros érzetet, de szerintem ennek pont ez a lényege, azért mert ez éjszakai krém, ami gazdagabb, táplálóbb mint a nappalra használt arckrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

feredith

2011. március 9.

Csak száraz bőrre ajánlom, mert nagyon krémes, nagyon zsíros. Viszonylag jól hidratál, én csak éjszakára teszem fel, ha szárazabb a bőröm. Kell egy kis idő, amíg beszívódik. Az illata viszont nagyon finom. Sűrű, krémes állagú, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

noxibaba

2011. február 23.

Kipróbálásra vettem meg a krémet, főleg az illata miatt, ami nagyon bejött. Inkább akkor használtam, amikor a bőröm szárazabb volt, mert nekem nagyon zsírosította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)