Guerlain

Ár:   30 700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   30 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Méhészeti termékek egyedülálló regeneráló erejéből született hűsítő olaj-kezelés, egyedi mézek keverékének koncentrált elixírje. A bőrbe masszírozva azonnal érezhető feszesítő hatása, a bőr feléled, üdévé és tökéletesen formálttá válik.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 20.

Amikor megvásároltam - ... úgy, hogy előtte nem tájékozódtam, mondván a márkát és az olajokat is nagyon kedvelem, ezért csak jó lehet - @umpalumpa elvárásainál azért magasabbra emeltem a lécet, ha nem is csodaszert vártam.
Az INCI fura, miért is kell olajba alcoholt tenni? És az innovatív csoda peptidből csak annyi került bele, hogy ezzel reklámozni lehessen? "Ouessant szigetéről származó fekete méhek méze és exkluzív méhpempő. Ez a forradalmian új formula kombinálja a szérum erejét, az olaj gazdagságát, és a tonik frissességét."
Hűsítő hatást egyáltalán nem érzek, de ezt nem is várok el egy olajtól.
Könnyen adagolható a pipettának köszönhetően, viszont amint a tenyerünkbe kerül, gyorsan kell cselekednünk, mert az olajnál kicsit könnyedebb formula miatt szeretne megszökni. Felvitelt követően hozza az olajok tulajdonságait, a kissé csillogó látványt és a kissé ragacsos érzést, ezért estére vagy minimális mennyiséget a reggeli krémbe juttatva használom.
Nem tapasztaltam meg természetesen az azonnali feszesítő hatást, de ezt nem is vártam.
Lehet, hogy amikorra az üveg aljára érek, nagyobb lelkesedéssel leszek iránta, most még nincs ilyen késztetésem. Egy átlagos arcápoló olaj, amiben hiszek, hogy hosszú távon hatásos, ugyanakkor fölösleges olyan tulajdonságokkal felruházni, amelyek valószínű, hogy csak a marketinges és az értékesítő csapat kreálmányai.
A sokat emlegetett ár-érték alapján az első benyomások alapján 3,5-et adnék, de szigorú leszek, 3 csillagot kap, ha változna a véleményem, azt is megosztom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Hűsítő hatást egyáltalán nem érzek, de ezt nem is várok el egy olajtól.

umpalumpa

2019. január 28.

Micsoda bla-bla a reklámszövege! Gondoltam annyira rossz nem lehet és a 7. Helyen lévő etil- alkohol sem okozhat már gondot, ezért kedvezményesen beszereztem. Kár volt. Szerintem nagyon is baj az az alkohol, pláne egy erősen vízhiányos bőrön, mint az enyém. Az illatanyaggal karöltve jól kiszikkasztotta az arcomat. 20-on évesen a zsíros bőrömön még nem okozott volna kárt, de most igazán megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Polyglycerin-3 , Methyl Gluceth-20, Honey, PEG-8, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)