Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 7.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Alapanyagát mézből és méhpempőből nyerik, amely helyreállítja a ráncokat és segíti a kötőszövetek megszilárdulását. A kulcsösszetevő a Pure Royal koncentrátum, amely a termék készítői szerint képes beindítani a bőr önmegújító mechanizmusait. A "fekete méh" szennyeződés- és élősködőmentes, ezzel biztosítva a lehető legmagasabb minőséget. Az exkluzív, kakukkfű mézből, lóhere mézből, illetve franciaországi és új-zélandi méhpempőből álló szérumot kizárólag a Guerlain forgalmazza. Az Abeille Royal csepegtető kiszerelésben kapható, amelyet méhsejt mintára formáztak.

Balibi

2016. március 12.

Azt, hogy melyik korosztálynak ajánlják én sem tudom pontosan, de úgy gondolom, hogy talán az érett bőrön áldásosabb és látványosabb is a hatása.
Lassan elhasználok egy 30 ml-s üvegcsével. Igaz nekem nincsenek még mély ráncaim, de 30 éves lévén azért már nyúzottabb a bőröm, mint pár évvel ezelőtt, illetve a szám körüli mimikai ráncok már megjelentek és hát az apró szarkalábak a szemem körül.
Este szoktam használni önmagában.
A textúrája nagyon kellemes. Pumpás az adagolófeje, egy alkalommal kettőt pumpálok belőle, ezt optimálisan el tudom oszlatni az arcbőrömön illetve egy kicsi még a nyakamra is jut. Én gyorsan igyekszem eloszlatni, mert úgy vettem észre, hogy a bőröm nagyon gyorsan beszívja. Nekem nem fénylik tőle az arcom, teljesen rendeben van, sőt ahogy írtam, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy kellemetlen utóérzetet. Az illata nagyon kellemes, párom is mindig dicséri rajtam.
Az én arcbőrömön nem vehető észre különösebb változás. Összességében a hatásáról sem rosszat sem jót nem tudok írni, ezért adok neki 4 csillagot (mint ahogy írtam, érett bőrön lehet, hogy látványosabb a hatása).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Este szoktam használni önmagában.

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Nagyon szeretem a Guerlain termékeket, de az Abeille Royale családot nem tudom hová tenni, hogy melyik korosztálynak készülhetett. Hidratálásra sok, öregedésgátlónak, helyreállítónak pedig kevés. :-( És amióta eltűnt az Age Splendid család, azóta csak az orchidée van ránctalanítónak, ami viszont megfizethetetlenül drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

wishes

2012. december 10.

Nekem nagyon tetszik az illata, könnyen be is szívja a bőr a kellemes, vizes állagát, van neki feszesítő hatása is. Viszont ezeket olcsóbb krémek is bőven tudják....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

Igazi "ultimátor" ez a szérum. Könnyed állagú, jól és gyorsan beszívódik, puha, selymes érzést biztosít a bőrnek. Nem fénylik, nem ragad, nem hagy "optikai" réteget az arcon. Az első termékminta után beleszerettem, azóta sosem hiányozhat a polcról. Nappali krém helyett is kiváló (ha a fényvédelmet megoldjuk mással). Az illata igazi Guerlain mestermű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. szeptember 25.

Kaptam belőle egy 3 ml-s kismintát, ami elég volt néhány napig, reggeli-esti használatra. Sajnos, nekem ne vált be! Kicsit száraz érzést hagyott maga után, nem volt finom, nedves telítettségi érzés a bőrömön, viszont, amit nagyon nem szeretek: folyamatosan egy fénylő réteget okozott az arcomon! És a néhány napi használat alatt semmiféle áldásos hatás nem mutatkozott!
Lehet, hogy túl sok benne a szintetikusan előállított glycerin, ezért jelentkeztek ezek a nem szeretem hatások?! Merthogy a víz után ez a második legnagyobb összetevője!
Elmondtam a fentieket a kedves hölgynek is a boltban, ahol kaptam a kismintát, és szerinte, amit én nem tetsző zsíros fénylésnek tartok az arcomon, az valójában ragyogás...
És javasolta, hogy ami még van a készítményből, próbáljam szabályosan, bármilyen hidratálót rákenve használni. Nos, kipróbáltam, a fénylés maradt, a hatás nem változott.

Nos, ehhez képest pokolian drága:
30 ml - 36 000 Ft
50 ml - 49 000 Ft

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Nos, ehhez képest pokolian drága:
30 ml - 36 000 Ft
50 ml - 49 000 Ft

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Honey, Methyl Gluceth-20, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol, Sorbitol, PEG-8, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!