Hawaiian Tropic

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ekkra, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Hatékony védelem a nap káros UVA és UVB sugaraival szemben. Növényi kivonatokkal, antioxidánsokkal, C és E vitaminnal táplálja, selymessé teszi a bőrt. Nagyon magas védelem, Vízálló, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Andy88

2020. július 3.

I-má-dom! :)
Az illatáért meg vagyok őrülve! Nagyon finom édes-kókuszos, számomra épp megfelelő mértékben intenzív. Mintha a napfényes homokos tengerparton szürcsölném a kókusznektárt. :)
Hatása pedig szuper, tökéletesen véd a napégéstől. Sőt, a párom előzőleg leégett bőrét is nyugtatta.
(Zárójelben: az arcomra is kenem, és valamilyen csoda folytán babapuhaságúra és simára varázsolta az arcom! :))
Tartós, vízálló, de azért bizonyos időközönként nem árt újrakenni.
Gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot, talán csak egy pici diszkrét, szexi csillogást a bőrön. :)
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

I-má-dom! :)
Tartós, vízálló, de azért bizonyos időközönként nem árt újrakenni.
Mindenkinek ajánlom!

Krtek1

2020. június 30.

Már a második nyarát húzza nálunk és minden alkalommal öröm használni. Az illatát imádom, puhítja a bőrt és nem marad se ragacsos, se olajos. Mint egy tökéletes testápoló kiváló fényvédelemmel. Nagyon hajlamos vagyok leégni és egyik nap elfelejtettem bekenni magam, kb 10 perc alatt piros lettem délután 3-kor. Másik ugyanolyan napos időben fél óra után se égtem meg kb délután 2 fele. A különbség annyi volt, hogy utóbbi alkalommal bekentem magam. Engem meggyőzött és a kiszerelés lassan fogy, így (habár kicsit sokallom az árát) szerintem újra fogom venni teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

eszter01

2019. július 2.

Idén használtam először a karjaimon fényvédőt hétköznapra, eddig csak az arcra + nyakra tettem, mert az eddigiek nem váltak be a rohanós reggelekre, de ez telitalálat, finom az illata és hamar beszívódik, nem ragadok mindenhova a tömegközlekedési eszközökön, + sokáig mondják, hogy naptej illatom van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Ecsetke

2019. június 25.

Évek óta használom ezt a napkrémet, aminek az árát sokallom ugyan, viszont ez az egyetlen olyan napkrém, amitől nem ragadok, sőt tök jól puhítja a bőrömet, ami még jó illatú is lesz tőle. A nap folyamán persze újra kell kenni magam, de ez szerintem minden napkrémmel így van. És ami még lényeges: valóban véd. Sajnos volt olyan szintén 50 faktoros napkrém, ami mellett negyed annyi idő alatt is megpirultam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

vkata96

2019. június 17.

Tegnap teszteltem egy egész napos szabadtéri program során. Azért vettem meg, mert azt olvastam róla, hogy nem marad ragacsos, és már elegem volt az évek során kipróbált rengeteg naptejből ami mind undorítóan ragadt. Ez se szívódott be teljesen, éreztem hogy van rajtam egy réteg, de nem volt olyan zavaró, és az illata is tetszett. Nem pirultam le annak ellenére se, hogy nem kentem újra. Az árát kicsit soknak találom, főleg, hogy még 200 ml sincs a kiszerelése, de így is ez a legjobb naptej amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

csicsi86

2019. június 11.

Viszonylag gyorsabban fogy, de jól eloszlatható. Nem szárít, jó illatú. soha nem égtem még vele le, lehet tőle barnulni is. Én szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

doori60

2019. május 31.

Nagyon régóta csak Hawaiian tropic termékeket használok napozáshoz, mert miután egyszer nagyon csúnyán leégtem egy bőrgyógyász ezt javasolta. Nagy kedvencem lett ez az 50 faktoros változata, soha nem égtem le a használata mellett, pedig teszteltem tengerparton és magashegységben is. Kellemes illata van, jól beszívódik, nem hagy fehér foltot. Tényleg olyan érzés mintha hidratálna is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Hippolita

2019. május 28.

Én erre cseréltem le a Paula's Choice Youth-Extending-et, és nagyon fellélegeztem, és a tárcám is. Egyedüli hátránya lehet, hogy ebben van parfüm, de szerencsére nekem nem zavaró.
Ugyanúgy mindkettő fénylik, de egy kis várakozás után a nagyját le lehet törölni zsepivel.
Megijedtem a vélemények alapján, hogy majd csillámos leszek, de én közelről nézve sem láttam őket.
Számomra eddig ez a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Számomra eddig ez a legjobb!

csillag1219

2018. augusztus 19.

Azt tudom mondani, mint a 30as tesójánál: legeslegjobb naptej! Csakis ezt fogom venni a jövőben. Sajnos az 50est különösen kevés jelyen láttam. Könnyű az állaga, jól beszívódik, jó az illata, jól véd és még a bőrt is táplálja. Csillagos ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

kawaiichan

2018. június 4.

Amióta ezt használom, nem égek le. Szerintem az illata nagyon jó, tényleg a trópusok jutnak róla eszembe. Kicsit ragacsos ugyan a bőrön, de eddig messze ez a legjobb, amit próbáltam, és bizonyítottan tényleg vízálló. c:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.