Hawaiian Tropic

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ekkra, az összetevőket feltöltötte: 1999, Módosítva: 2021. november 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

2021-ben megújult formula!

Hatékony védelem a nap káros UVA és UVB sugaraival szemben. Növényi kivonatokkal, antioxidánsokkal, C és E vitaminnal táplálja, selymessé teszi a bőrt. Nagyon magas védelem, Vízálló, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tillisilli

2022. július 27.

Az illata mennyei (mű kókusz), a csillámlása szinte láthatatlan, de valami van, az igaz. 50 faktorral megvéd a leégéstől. Ruhát nem színezi be se fehérre se a csillámokkal. Levonatam egy pontot, mert nekem nagyon nehezen oszlott el, szívódott be, egy másik (garnier expert) naptejemhez képest. Ez is inkább tej állagú, de sokat kell masszírozni, míg eltűnik.
Illetve arcra nem kenném a csillám meg a parfüm tartalom miatt. Egybevéve jó, kipróbáltam, de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 27.

Dori14

2022. május 24.

Nagyon szeretem! Szép bőrfényt ad a csillámokkal és iszonyú jó illata van. Könnyen beszívódik még vastag rétegben is, nem hagy fehér réteget és természetesen megfelelő védelmet is ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 24.

dottie.b

2022. április 25.

Még évekkel ezelőtt az itteni vélemények hatására vettem meg, és hát nagyon csalódnom kellett. Az igaz, hogy a használata mellett nem égtem le, de tocsogtam a zsírtól akárhányszor a testemre kentem, a csillámokról ne is beszéljünk... Strandoláshoz lehet, hogy megfelel, de én mindennapi használatra vettem és arra egyáltalán nem volt megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Dhewilgirl

2021. november 25.

Isteni! Én mindentől égek, de ez szuperül teszi a dolgát, ha bekentem magam, egyáltalán nem égtem le. Az illata is fantasztikus szerintem, és a bőrömet is mintha hidratálná. Na meg hát csillog, bár ez pont az utolsó szempont amiért megveszek valamit, de azért szép :) Biztos, hogy ennél a márkánál fogok maradni, nagyon elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

1999

2021. november 1.

Isteni illata van és nagyon szépen mutatnak a bőrön a szolid kis csilámok. Először féltem, hogy ez is ragacsos lesz és majd minden szösz rám fog ragadni de szépen beszívódik a bőrbe és selymes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

pomme

2021. július 31.

Azt hittem, kókuszos lesz, de inkább valami random gyümölcs (mangó-kókusz, ha nagyon bele akarom magyarázni a kókuszt), az uram pont ma kérdezte, hogy "neked van rágó szagod"? :DD Mármint nem a mentolos, hanem a gyümölcsös, hozzám illő, ovis verzió. :D
Amikor megrendeltem és magamra kentem, pont ilyen ovis legörbülős szájjal konstatáltam, hogy ez bizony lóf*szt csillog, simán csak fehér krém. Aztán napszemüvegben láttam, hogy úúú, hát szivárványosan csillog, csak nagyon visszafogottan, szuperpici csillámokkal, de azért mégis :D Imádat lett onnantól, mert mások mondták, hogy élőben nem csillámos, "inkább csak olyan selymes, szép fénye van, mint a fotókon a modelleken". :D Hát egyből szupermenőnek gondoltam, de igazából azért szeretem, mert nem mossa le a víz, vagy csak nagyon picit, egész nap elég, ha kétszer felkenem, de eggyel sem égek rommá a 12-es UV-ban. Nagyon szuperül hidratál, nem mar szét a sós víz, nem leszek egy szikkadt, aszott múmia, mire hazaérek este. Viszont cserébe nagyon szépen barnulok, de nem égek, pedig minden nyarat Nicole Kidman neonfehérségével indítom, aztán csak igyekszem életben maradni, de először idén ezzel nagyon könnyű úgy eltölteni heti kb. 20 órát a napon, hogy kutya bajom, jó illatom van, és még a bőröm sem hőbörög, hogy szomjan/zsíron hal. Az ára is teljesen baráti, főleg, hogy 2 hónap alatt heti 3x használva is még mindig félig van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

cattitude

2021. július 29.

nemrég vettem egy ilyet kifejezetten azért, hogy ha valami programom van a városban, ahol azért számít, hogy nézek ki (tehát nem bevásárlás, sportolás vagy ilyesmi), akkor ezt kenem fel, mert a többi fényvédőm ragacsos és/vagy fényes. az illatát utálom, émelyítő műkókusz, de a parfümjeim általában elnyomják. könnyen kenhető, szépen beszívódik, nem szárad láthatatlanra, de azért nem rossz, határozottan nem olyan zavaró, mint a dmes érzékeny bőrre való fényvédők. remélem védeni is jól véd.

update: 1 pontot leveszek, utálom, hogy levakarhatatlanul csillámos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

update: 1 pontot leveszek, utálom, hogy levakarhatatlanul csillámos

Bolgarka

2021. július 19.

Testre nagyon szeretem ezt a napvédőt. Gyönyörű a finishe, nagyon könnyen beszívódik, és nem hagy ragacsos réteget. Tudatos bőrápolóként az illattal (és az INCI-vel) nem vagyok kibékülve, de testre tökéletes, sőt. Mivel jó nagy kiszerelés nem érzem úgy, hogy egy alkalommal elhasználom az egészet a testemre, és nagyon szépen újrakenhető, 3.-4. újrakenésnél is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

vocy

2021. július 19.

Alapvetően nagyon elégedett vagyok vele. Én kb minden naptej mellett leégek, de emellett kevésbé. Nekem már ez is eredmény. Szépen bebarnultam utána és nem koptam csak picit. Az egésem nem lett hólyagos, így nálam ez ár majdnem a csodaszer kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

zs001

2021. június 28.

Ez a tökéletes naptej számomra! Ebben az embertelen melegben egy hét intenzív vízparti, tűző napos program mellett is hófehér maradtam mellette. Napjában 2x kentem újra, de még csak meg sem pirultam mellette. Nem irritálja az amúgy extrém érzékeny bőröm. De ami a legjobb benne, hogy nincs az az undorítóan ragadós/ragacsos állaga, mint a többi naptejnek. Ez maradéktalanul felszívódik, és egyáltalán nem is érzem, hogy valamivel be vagyok kenve tetőtől-talpig. Az illata meg isteni. Mivel alapvetően kerülöm a napot, az a 2 hét, míg kenem, nem gondolnám, hogy annyira káros lenne, így elnézem neki az octocrylene tartalmat, és nem is kísérletezek mással, csak ezt vásárolom. Nekem egy tubus bőven kitart egy szezonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.