Hawaiian Tropic

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

30 faktoros védelmet nyújtó, vízálló, trópusi növények és gyümölcsök természetes hatóanyagából nyert különleges összetételű, C és E vitamin tartalmú naptej, mely nem csak a káros UVA és UVB sugaraktól véd, de mélyen hidratálja és táplálja is a bőrt. Ultra Radiance formulával a ragyogó bőrért.

Tiabeanie

2023. augusztus 31.

Egyik kedvencem lett. Arcra is használtam, szépen lehet rá sminkelni is. Picit krémes érzete van, de hamar beszívódik. Nem irritál és nem hagy zsíros érzetet sem. Picit még talán hidratál is. És főként: nem kukacosodik. A csillámlást az arcomon nem nagyon vettem észre és mások sem néztek rám furán, szóval szerintem egy szép, természetes ragyogást ad a bőrnek. Jól védett, nem égtem le sosem. Újravevős lehet jövőre.

Update: Újra is vettem és fogom is, amíg ki nem vonják. Jól véd, szép a bőröm, nem hagy fehér nyomot és vízben sem jön le egyből, mi kell még?
Viszont inkább testre ajánlom, kivéve ha nincs más. Arcra végre találtam egy direkt oda valót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

Viktoria_fks

2023. július 31.

Szerintem a legjobb naptej a világon.
30-asat vettem a nyaralásra. Óránként kentem a vállam, dekoltázsom és abszolút nem égtem meg. Nagyon fehér bőröm van, mindig vörösre égek, de ezzel semmi. Szerettem volna barnulni, de olyan jól működött ez a naptej, hogy semmi színem nem lett :D
Az illata mesés. A környezetemben is érezték. A fürdőruhát abszolút nem fogta meg. A víz sem hozta le. Gyönyörűen csillog a bőrön. Főleg, ha az embernek már van egy kis színe.
Igaz, hogy kicsit drága, de ha nem akarunk leégni, akkor tényleg ez a lehető legjobb választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 31.

Szerintem a legjobb naptej a világon.

Ritku73

2023. július 29.

Top naptej kategória mind a 30-as, mind az 50-es faktoros verzióban. Nem ragad, nem hagy foltot, az illata isteni és ami a legfontosabb, még soha nem égtem le amikor ezt használtam. Nyári alapdarab!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 29.

sztinke

2023. június 14.

Jelenleg ilyet használok, és kifejezetten kedvelem. Kellemes az állaga, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, újrakenés esetén sem. A ruhákat sem fogja meg, legalábbis nem vettem észre foltot eddig. Az illatát különösen nagyra értékelem, habár sosem ez alapján választok napvédőt, de tökéletesen jól harmonizál a parfümömmel, így szívesen kenem hétköznap is, nem csak nyaralás/napozás/kirándulás alkalmával. Tetszik a fényes hatás is, amit ad. :) Csodaszernek nem tudom mennyire tartom, de megfelelően véd a leégéstől is. Ár-érték arányban mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 14.

girl.next.door

2023. április 23.

Abszolút kedvenc testre való naptejem.
Arcra sosem kentem, viszont a testemen bármiféle túlzás nélkül tökéletes volt. Egy nyár alatt elhasználtam egy tubussal, tehát nagyon megérte ár-érték arányban, mert egyébként rengeteget használtam. Nyár végére gyönyörű színem lett, mint még soha, és ez abszolút ennek a naptejnek is köszönhető. Tengerparton 10-es UV index mellett is nagyon szépen védte a bőrömet, nem meglepő, de egyetlen egyszer sem égtem fel a napon egész nyár alatt, pedig én heti 2-3x napoztam, a nyaralásról nem is beszélve, amikor 1,5 héten keresztül minden nap.
Felkenéskor nagyon finom illata van, iszonyatosan gyorsan beszívódik, napozás végére valóban apró csillámokkal lesz tele a bőr, ami tényleg nagyon szépen mutat. Talán ez egyetlen negatívum, hogy sok óra napon tartózkodás után kicsit előjön az a tipikus naptej szag, de egyénként szerencsére nem vészes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 23.

Abszolút kedvenc testre való naptejem.

smlrz

2023. január 16.

A kedvenc naptejem. Arcra egyszer "tűzoltásként" próbáltam, de nem jött be, testre viszont tökéletes. Hamar beszívódik, szép fényt hagy a bőrőn (zsíros érzet nélkül) és imádom az apró csillámokat, amik benne vannak. Mióta rátaláltam, minden szezonba ezt használom, nem csak a strandra, hanem utcára is. A ruháimat nem színezte el, nem hagyott rajtuk foltot. Szeretem az illatát is, nem tolakodó, nem fullasztó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 16.

Kajla

2022. július 21.

Szerintem ez a legjobb naptej és abszolút elérhető áron lehet beszerezni.
Az illata nagyon kellemes, de nem tolakodó. A fényvédelem mellett nagyszerű hidratáló hatása van, selymes és puha lesz tőle a bőröm.
Igaz, hogy csak 30 faktoros, de érdekes módon én ezzel még nem égtem le, más 50 faktorosokkal viszont többször is, szóval nekem ez marad a nyerő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 21.

Szerintem ez a legjobb naptej és abszolút elérhető áron lehet beszerezni.

VickyV

2022. július 3.

Hatalmas örömmel tapasztaltam, hogy ez a verzió csillámos 😁egyébként a szokásos Hawaiian tropic színvonal, isteni illat. Nekem nagyon hiányzik a Garnier csillámos napteje, na azt nehéz illatban és csillám mennyiségben überelni, de ez egy elfogadható alternatíva abszolút. Persze biztos nem a világ legtudatosabb dolga hatmillió csillám alatt barnulni, de hát ez van😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 3.

Sz.Anita79

2022. június 15.

Még csak ma vásároltam de határozottan elégedett vagyok!!!
Imádok barnulni de a naptejek mumusok számomra. Mind fehér, zsíros réteget hagy maga után, amitől megfullad a bőröm és izzadni kezdek, vagy a másik verzió a fújós "invisible", ami tömény olaj. Mindent összefognak és nem komfortos érzés magamon. DE! Az egyik drogéria kedvezményei közt láttam, és elkezdtem olvasgatni az itteni véleményeket. Bizonytalan voltam mert eddig a legtöbb napozó cucc a kukában landolt, de aztán jött a jel: a Stranger Things sorozat egyik strandos jelenetében láttam a flakont. 😅😅😅 Mondom, oké, ez direkt reklám, direkt nekem, direkt épp most (és nem télen). Ma meg is vettem. Fantasztikus állaga van! Jól eloszlik, beszívja a bőröm annyira, hogy kellemes legyen. A csillivilli extra számomra, mert amúgy is szeretem a selyemfényű és csillámos krémeket, testpermeteket.
Nagyon csajos termék, nekem bőven 10* is lenne ha lehetne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 15.

Még csak ma vásároltam de határozottan elégedett vagyok!!!
Nagyon csajos termék, nekem bőven 10* is lenne ha lehetne!

Balti00

2022. június 15.

Évek óta ez a kedvenc naptejem. Nyaranta azért szeretek minimálisan barnulni, ezért a lábamra és a kezemre abszolút megfelel nekem ez a 30-as fényvédelem is (arcra és kritikusabb pontokra maradok az 50+-nál)
Jó az illata, könnyű eldolgozni, nem hagy maga után fehér réteget és a fürdőruhát sem fogja meg. A csillogó finish már tényleg csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Methylparaben i I ta I par 0 0