Hawaiian Tropic

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

30 faktoros védelmet nyújtó, vízálló, trópusi növények és gyümölcsök természetes hatóanyagából nyert különleges összetételű, C és E vitamin tartalmú naptej, mely nem csak a káros UVA és UVB sugaraktól véd, de mélyen hidratálja és táplálja is a bőrt. Ultra Radiance formulával a ragyogó bőrért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csiges

2022. február 4.

2021.02.09.
Nem tudom hogy nem véleményeztem még... Mindenesetre ma vettünk egy újat, a bőrcsiszolás miatt.
Nagyon szeretem, mert nem irritálja az arcom, és mitteszereket/pattanásokat sem okozott. Jó illata van, nem fehéríti az arcomat, és 10-15 perc után szépen felszívódik, lehet rá sminkelni. Ha hamarabb sminkelek sincs belőle baj, szépen néz ki, ilyenkor kicsit hidratálósabb érzés.

2021.02.19.
Továbbra is nagyon szépen teszi a dolgát.

2022.02.04.
Azóta is ezt használom nagyjából minden nap az arcomra, nekem tetszik, és örök darabbá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

2021.02.09.

2021.02.19.
Továbbra is nagyon szépen teszi a dolgát.

2022.02.04.

Liliannaa

2021. szeptember 21.

Nagyon örülök, hogy beruháztam erre a naptejre. Nagyon kellemes az illata, imádom hogy egy kis enyhe csillogást ad a bőrnek, de egyben táplálja is. Én úgy vettem észre segít a barnulásban is :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

ansc

2021. szeptember 17.

Nagyon szeretem a Hawaiian termékeket, ez a fényvédő sem kivétel. Nagyon jó illata van és egy finom visszafogott csillogást ad a bőrnek. Csillogás alatt nem egy tradicionális zsíros réteget értek, hanem nagyon-nagyon apró kis csillámport(lehet nem ez a jó szó, de nem tudom, hogy fejezhetném ki jobban :D). Egész nyáron ezt használtam a testemre, nem égtem meg egyszer sem, viszont oda is figyeltem, hogy mindig időben újrakenjem. Ha érzékeny bőröd van akkor lehet, hogy nem ez lesz a neked való naptej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

diumiu

2021. augusztus 14.

Erősen cáfolom, hogy hypoallergén!!! Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, a nyaralás közepén tele lett a testem égő, viszkető kiütésekkel. Jelenleg is próbálom helyre hozni a termék által okozott tüneteket.
Nálam ez így kuka és soha többé nem fogom használni egyik termékét sem! Nemhogy 1 csillag, -100!!!!
Hogy lehet még mindig forgalomban egy ilyen termék??

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Hogy lehet még mindig forgalomban egy ilyen termék??

TekiLala

2021. július 26.

Kedvenc naptejem, egyszerűen tökéletes. Nagyon könnyen el lehet oszlatni a testen, nem maradsz fehér sehol tőle, jól beszívódik. A fürdőruhán sem hagy semmilyen nyomot. Természetesen a fő funkcióját is szépen ellátja, meggátolja a leégést, de szépen lehet barnulni mellette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Egi

2021. május 28.

Jó végülis. Bár nem hidratál eléggé.
Illata picit zavaró

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

Jó végülis. Bár nem hidratál eléggé.
Illata picit zavaró

martien0418

2021. április 7.

Szerintem nagyon jó! Arcomra kentem csípte a szemem igaz nem kifejezetten oda való de testre szuper... És nagyon szép ahogy a lebarnult bőrömön csillámlik. Illatát is imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

SzBoni

2021. április 7.

Külföldön ismertem meg. Mióta nálunk is kapható, már csak ezt használom nyáron napozáshoz. Imádom az illatát. Jól beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Zsozsi20000118

2020. július 2.

Az egyik kedvenc naptejem! A 30 SPF szépen védi a bőrömet a napsugárzástól, nem égtem még le vele sohasem. Hihetetlenül finom kókuszos, trópusi illata van, valamint ez a szatén effekt is csodás...csak úgy csillog-villog tőle az ember a strandon. Szerintem mindenkinek érdemes kipróbálnia!😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

muzli

2020. június 16.

A tökéletes naptej. A niveát az illata miatt szeretem jobban, de ettől gyönyörű színem lesz, nem kopik olyan nagyon gyorsan, szóval ez a tökéletes naptej. Csak mintha egyre nehezebben lehetne hozzájutni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0