Hawaiian Tropic

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

30 faktoros védelmet nyújtó, vízálló, trópusi növények és gyümölcsök természetes hatóanyagából nyert különleges összetételű, C és E vitamin tartalmú naptej, mely nem csak a káros UVA és UVB sugaraktól véd, de mélyen hidratálja és táplálja is a bőrt. Ultra Radiance formulával a ragyogó bőrért.

csiges

2021. február 19.

2021.02.09.
Nem tudom hogy nem véleményeztem még... Mindenesetre ma vettünk egy újat, a bőrcsiszolás miatt.
Nagyon szeretem, mert nem irritálja az arcom, és mitteszereket/pattanásokat sem okozott. Jó illata van, nem fehéríti az arcomat, és 10-15 perc után szépen felszívódik, lehet rá sminkelni. Ha hamarabb sminkelek sincs belőle baj, szépen néz ki, ilyenkor kicsit hidratálósabb érzés.

2021.02.19.
Továbbra is nagyon szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

2021.02.09.

2021.02.19.
Továbbra is nagyon szépen teszi a dolgát.

Zsozsi20000118

2020. július 2.

Az egyik kedvenc naptejem! A 30 SPF szépen védi a bőrömet a napsugárzástól, nem égtem még le vele sohasem. Hihetetlenül finom kókuszos, trópusi illata van, valamint ez a szatén effekt is csodás...csak úgy csillog-villog tőle az ember a strandon. Szerintem mindenkinek érdemes kipróbálnia!😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

muzli

2020. június 16.

A tökéletes naptej. A niveát az illata miatt szeretem jobban, de ettől gyönyörű színem lesz, nem kopik olyan nagyon gyorsan, szóval ez a tökéletes naptej. Csak mintha egyre nehezebben lehetne hozzájutni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 16.

Sjulia88

2020. április 23.

Olyan szép színem van tőle, mint egy álom. Nem zavaró az illata, szép csillogást csinál. Újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

tothliv

2019. október 30.

Nekem ez 'A' naptej. 🙂 Évek óta használom és imádom. Nagyon könnyű eloszlatni, azonnal beszívódik, nem zsíros, pici fényt is ad a bőrnek és érezhetően puhább lesz tőle. Az illatába szerelmes vagyok, kilométerekre érezni a kissé kókuszos vaníliás illatot. Arra kell figyelni, hogy 2-3 óránként kenni kell és déli napsütésben nem kifeküdni a napra. Én így még sosem értem le vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

pankalany

2019. szeptember 6.

Családilag Bioderma hívők vagyunk, de egy egész hónap Balaton után a gondos fényvédőzés és árnyékban strandolás mellett is szép színem lett, így kísértésbe estem, mert bár ezer éve nem használtam Hawaiian Tropic terméket, ahogy megláttam egyből bevillant egy régi emlék: az illata maga a nyár nekem. Szóval egy flakon erejéig bele is csaptam, hát nem csalódtam. Az illata a régi, nagyon finom, kókuszos trópusos, az enyhe szaténfény pedig amit a lebarnult bőrnek ad... Mesés. Az idei nyáron amúgy is a csapból is csillámos bronzosító testolajok folytak (SPF nélkül?!), csak hát azok a párductestű húszéveseknek állnak jól, viszont ez tényleg az a nem közönségesen csillámos hanem az az elegáns, közel negyvenhez is bevállalható típus, szóóóval nekem bejött. Az arcomra nem kentem, arra mást használok, de a testemen jól működött néhány óránkénti újrakenés mellett. Egyetlen bibije, hogy kb. felváltva használtam a Bioderma szintén 30-asával és mintha az jobban védene. Azt hiszem maradok a jól bevált Biodermánál, erre meg majd elcsábulok egy-egy flakon erejéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Niki0215

2019. szeptember 6.

Imádok minden Hawaiian Tropc terméket..Igaz nem valami olcsó, de általában ezeket veszem... Imásom az illatát, enyhén szaténos csillogást ad de nem hivalkodóan vagy feltűnően....Puha lesz tőle a bőröm, napozás közben szépen hidratál, de 2 óránként újra kell kenni, úgy nem égtem meg vele...Felváltva használom a száraz olajjal...Imádom a termék illatát ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Falat

2019. szeptember 5.

Kellemes állaga van, jól beszívódik a bőrbe, az illata nagyon finom és amivel megvett engem kilóra az az, hogy még csillog is! (A csillámok nem biztos, hogy mindenkinek akkora élményt nyújtanak, mint nekem, de engem levett a lábamról!) Számomra tökéletes, minden meg van benne, ami nekem fontos. Mióta kipróbáltam, azóta csak ezt a naptejet veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Gina19

2019. június 30.

Kezdem a pozitívumokkal: szerencsére nem olyan ragacsos, és nem hagy kellemetlen filmréteget, mint a gagyibb naptejek. Könnyen eloszlatható, és szerintem még ápol is, mert mindig nagyon puha lesz tőle a bőröm. Az illata mesésen trópusi, mindig azonnal strandfílingem lesz, ha megérzem. Nem pattogok ki tőle olyan mértékben, mint egyes fényvédőktől. Viszonylag egyenletesen tudok a használata mellett barnulni, leégés csak elvétve fordul elő.

A negatívumok: csillám.... MINEK? Szerintem nem is túl egészséges csillámokkal a bőrön kitespedni napozni, ugyanúgy, ahogy sminkben sem. A parabént is igazán kihagyhatták volna. Ezen kívül kicsit drága, illetve nekem is csípi egy kicsit a szemem, pedig természetesen ki szoktam hagyni a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

kawaiichan

2019. június 28.

Eddig minden naptejnél leégtem, de ez...ez teszi a dolgát. Szerintem nagyon finom az illata, és tényleg vízálló:)
Örülök, hogy a fehér bőrömre megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Örülök, hogy a fehér bőrömre megtaláltam az igazit.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.