Helia-D

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2016. május 12.

Az Age Control CC krém egyszerre ápolja a bőrt és fedi el annak apróbb hibáit. Multifunkcionális növényi hatóanyag tartalma – GladbackTM - segít megelőzni és csökkenteni a már kialakult kisebb ráncokat. Egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt. Láthatóan csökkenti a barna és piros foltokat. Shea vaj tartalma puhítja a bőrt és fokozza az egész napos hidratálását. A benne lévő körömvirág olaj és aloe vera nyugtatják a bőrt. SPF 30 UVA/UVB tartalma megóvja az arcbőrt a napsugárzás káros hatásaitól. Egész napon át tartó, természetes viseletet biztosít.

2 féle árnyalatban (világos és normál) kapható

Ár: 2400 , Eladó: Csokri
Állapot: Új bontatlan 50ml, Helyszín: Budapest XI.KER alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
harpec

2019. október 8.

Azoknak, akik nincsenek megelégedve vele (mint én, régebben), egy tipp, a The Ordinary Silicon Primer-rel együtt nagyon jól működik, már nem lesz foltos, könnyen felvihető, szépen terül és tartósabb. Azóta elhasználtam az enyémet, nem kellett kidobni, mióta a primert alá teszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 8.

marienne87

2019. március 25.

Ezer millióféle alapozót kipróbáltam már eddig. Karácsonyra kaptam a normál árnyalatot ebből a krémből, és elsőre tökéletesnek bizonyult. Szépen fed, de mégis láthatatlan, egész nap könnyű viselet, nem csillog tőle az arcom sehol. Reggel krém helyett is egyből ezt kenem, végig bírja a napot, és a bőröm is kevésbé problémás!

marad a lepontozás, végül soha nem fogyott el, még megvan, de hamarosan kuka... Igazából kicsit nehéznek bizonyult más fajta krémekhez képest, illetve a színe sem igazán passzolt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

sandyh

2018. november 9.

5-6 éve használtam. Nekem már alapból ott kezdődött vele a gondom, hogy nem az alján jött ki a krém hanem a tetején. Valamint még a legvilágosabb szín is sötét volt. Viszont az állaga jó. Lehet, hogy fogok majd adni neki még egy esélyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

Bara33

2018. november 4.

Fényvédelem miatt esett erre a választásom, és hogy ne legyen tele olyan összetevőkkel, amiket nem szívesen kenek magamra. Alapozót sosem használok, (kivéve persze fotózás, fellépő sminknél) valójában nem szeretek a hidratáló krémen kívül napközben semmit sem az arcomra kenni, de a védelmet és fényvédelmet fontosnak tartom. Nekem pont passzol a bőrszínemhez a normál verzió, szépen fed, de nem úgy mint egy alapozó. Van hogy mixelem a hidratálómmal és úgy még láthatatlannabbnak érzem. Kizárólag a pattanások utáni pigmentfoltok miatt "kényszerültem" vmilyen fedőkrém használatára, így ezt még elviselem. Semmilyen problémát nem okozott, kiegyenlíti a bőrtónust, hidratálja a bőrt. Nem mondom hogy egész nap tart, de én sokat mozgok, táncolok, leizzadok magamról mindent. Számomra abszolút teszi a dolgát. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

csajreni

2018. május 25.

Mint az előttem íróknak, nekem is vegyes érzelmeim vannak. Ingyen jutottam hozzá, egy krémhez kaptam ajándékba. Még szerencse, mert fognám a fejem, ha ennyi pénzt kiadtam volna érte. Az állaga nagyon sűrű, nehéz eloszlatni az arcon. Viszont pozitívum, hogy egész jól fed (ha azt nézzük, hogy ez "csak" egy cc krém) és UV védelem is van benne. Viszont a nap második felére foltos lesz és nekem a bőröm is zsírosodik tőle (pedig eleve száraz arcom van).
Összességében nem venném meg, pedig még nem találtam meg a megfelelő cc/bb krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

banoka

2018. április 17.

Vegyes érzelmeim vannak a CC krémmel kapcsolatban. Szerintem nem fed szépen és irtó nehéz vele dolgozni, vagy villámkezűnek kell kora reggel lenni. Nekem nem annyira jött be. Furcsa hatást kelt az arcon, kicsit maszkos érzés. A hibákat elfedi, aztán pár óra után foltos lesz; tehát egész nap nem tart ki. Egy kicsit a tetejébe még szárít is. Nem lesz kedvenc. Nem veszem újra. A Helia D nekem eddig sem jött be, de ez a krém a legkevésbé tetszetős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 17.

kispajkos

2018. április 6.

A Helia-d termékek közül az egyetlen, ami egyáltalán nem vált be. Sehogy sem tudom normálisan felvinni az arcomra, pedig mindennel próbálkoztam. Foltos, fényes, ráadásul, ha hozzáérek az arcomhoz lejön. Nekem sajna pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

RarityRose

2018. március 9.

Nehez vele dolgozni, nekem maszkos hatást kellt. Pattanásos bőrre nem ajánlom, mivel nagyon olajos. Az én bőröm nem rajongott érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Lorina

2018. február 28.

Sajnos számomra ez a termék kuka kategória.
Csomagban vásároltam az Age Control szérummal,ez volt az ajándék.Szörnyű,gyorsan szárad,nehezen lehet felvinni,foltos lesz és nem fed jól,valamint kukacosodik!Nekem normál színárnyalat volt,a színe rendben volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Sajnos számomra ez a termék kuka kategória.

c_andersen

2017. augusztus 23.

Update - elfogyott a 3. tubus is, nekem tökéletes. De már nem gyártják?!?!?! ahhh, mi lesz helyette?
Nemrég vettem akciósan a webshopon, már elhasználtam belőle kettőt, én nagyon szeretem. Valóban lehetne tartósabb nyáron, de nem ígéri a vízállóságot. Nekem a fedése tökéletes, nap végére beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sorbitol h 1 1