Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém Tokaji1 Bor Kivonattal (régi)

Helia-D

Ár:   3670 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2021. október 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai ránctalanító krém, minden bőrtípus igényeire. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A  Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém tokaji aszú, shea vaj, szőlőmagolaj, E-vitamin, B5 provitamin és speciális Vin-Up-Lift jégborral kombinált növényi poliszacharid tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról és ránctalanításáról.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nixi0930

2021. november 29.

Kedvenc éjszakai arcápolóm.Nagyon kellemes illata van,és nagyon jót tesz az arcbőrömnek.Nagyon sokáig elég,sokkal simábbnak érzem az arcbőröm használat után.Hogy valóban tesz e valamit a ráncok ellen,azt egyenlőre nem tudom,leginkább megelőzésképp kezdtem használni.De csak a hidratáló képessége miatt is megéri már.Nálam 5 csillagos termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Linzike

2021. július 28.

Szuper állag, szuper illat és nagyon kellemes érzés a bőrön, azonnali hidratáció érzés tölt el. Nyári éjszakákra kicsit sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 28.

judit1982

2021. április 9.

Már első használat után szebb volt a bőröm reggelre, puhább, simább. Minden este tervezem használni, majd update-elek a pár hetes eredményekről is.
Update:
Továbbra is szépen teszi a dolgát (hidratál, "selymesít"), én szeretem az illatát is (annak ellenére, hogy egy picit tényleg erős eleinte). Lassan elfogy egy tégelynyi, de így, hosszabb távon nem igazán látok változást, már ami a ráncocskákat illeti. Következő éjszakainak inkább kipróbálok valami mást, max. visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Update:

zizz89

2021. március 21.

Szeretem a lágyan fanyar illatát, számomra nem mű. A második Helia D éjszakaim, így az állaga már ismert: pont megfelel, csak tudni kell a mennyiséget, mert testesebb krém (mivel éjszakai) és akkor minden rendben, A tégelye pedig gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Bettu

2021. március 11.

A sima hidratálót akartam belőle megvenni magamnak, anyukámnak már vettem egyszer és nagyon dicséri. 10perccel zárás előtt futottunk be a boltba, így gyorsan mindent csak beszórtam a kosaramba. Véletlen ezt vettem meg. 😅 Bár anyukám sem ráncos, de szerintem korosztályban ez inkább neki való, így odaadom neki. A jó véleményeknek örülök, biztosan ezt is szeretni fogja majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Biuska09

2021. március 9.

Érzékeny bőrűként sok a negatív tapasztalatom, de ez egy tuti termék! Nem irritál, nem pattogok ki, jól hidratál, könnyen felvihető, gyors felszívódású, finom az illata. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

fioretta

2020. december 28.

A csomagolás dizájnja tetszetős, a doboz szép arany-sötétpiros színe nagyon dekoratív. A krém állaga megfelelően sűrű, az illata szőlőlére emlékeztet. Nem használom napi szinten, csak amikor feszültnek, száraznak érzem az arcbőröm, amelyet szinte beszívódás után azonnal puhábbá és hidratáltabbá tesz. Nem nehezíti el, nem zsírosítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

bongi

2020. december 10.

Az arcomra csak egy alkalommal használtam, de túl tömény volt, zsírosította a bőröm és az erős műszőlő illatért sem vagyok oda. Nyakra és dekoltázsra kenegetem el. Összességében nem rossz, akinek nem problámás a bőre és szereti a nagyon illatos kencéket, annak bejöhet. Érdemes azért kilesni valamilyen akciót, szerintem teljes áron drága ahhoz képest, amit nyújt.

Frissítés: -1 csillag, mert minden alklommal lesz 1-2 pattanásom miután használom. Bárhova kenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 18.

Elfogyott az éjszakai krémem, és ez tetszett meg. Kellemes állagú, jó kenhető és gyorsan felszívódó krém. Must illata van, ami nekem kifejezetten fura, egyáltalán nem tetszik. De ezt még elviselném, ha nem csípné az egyébként nagyon kényes bőrömet. Azt hiszem, testápolónak fogom elhasználni, újra biztos, hogy nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 18.

melindadd

2020. november 2.

Itteni vélemények alapján választottam. E között és a "lila hidratáló" változat között vaciláltam nagyon. Végül erre esett a választásom. 1 hónapja használom, összességében: nem hagy zsíros érzést,reggelre pihe-puha lesz a bőröm és eleinte nem, de heti 2-3 használat után pár hét múlva már látszik az eredmény, főként a homlokomon tűnt fel, hogy bár mély ráncaim nincsenek, de azokat az apró kis zavaró barázdákat nagyon szépen kisimította! Úgyhogy akinek egyenlőre még nincsenek túl nagy mélyesdései, annnak nagyon tudom ajánlani, szerintem nekem egyelőre csodaszer és biztosan újra fogom vennni, ha elfogy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Wine Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.