Helia-D

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katadoromb, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai arckrém vörösáfonya őssejt kivonattal a kezdődő ráncok és a káros környezeti hatások ellen.

• Vörösáfonya őssejt kivonat tartalmának köszönhetően polifenolokat tartalmaz, ezzel védi a bőrt a káros környezeti hatásokkal szemben. Növeli a bőr oxidatív stressz elleni védelmét, hatásos ránctalanító.
  • A retinol többszintű, hatékony védelmet nyújt az idő előtti öregedés ellen. Kiemelten fontos szerepet játszik a bőr fiatalságának megőrzésében, lassítja a kollagén lebomlását és serkenti a bőr mélyebb rétegeiben az új kötőszövetrostok képződését, így felfrissíti és feszesebbé teszi a bőrt.
  • A Homeostatine jelentősen növeli a bőr kollagén szintézisét, kisimítja a ráncokat, hidratáltabb, fiatalosabb, feszesebb és rugalmasabb bőrt eredményez.
  • A szőlőmagolaj  antioxidáns tulajdonságú, hidratálja a bőrt és segít a regenerálásában.
  • A Lipogard helyreállítja a bőr barrier rétegének lipidtartalmát, így a bőrt feszesebbé varázsolja.
  • Az E-vitamin meggátolja a bőr korai öregedését, továbbá gyorsítja a sejtek regenerációját, csökkenti a ráncok mélységét. További értékes, növényi hatóanyagai (shea vaj, körömvirág-olaj) bőrpuhító, bőrregeneráló hatásúak.

zsazsa9

2021. március 23.

A nappali tesójához is írtam, hogy ennél a termékcsaládnál abszolút azt érzem, hogy elnézték a formulázást, és véletlen az éjszakainak szánt termékbe tették a fényvédőt, és emiatt a könnyedebb állag lett végül az éjszakai. :D Ami nem feltétlenül rossz, mert éjszakára se kell mindig krémben tocsogni, és nehéz érzettel az arcunkon lefeküdni, de aki ezt keresi egy éjszakai krémben, annak ez nem lesz jó.
Nekem viszont nagyon nagyon bevált, imádom! Először kiárusítva vettem talán a Rossmannban szinte fél áron, aztán amikor elfogyott, akkor ott már nem is találtam utána, úgyhogy a Helia-D saját webshopjáról rendeltem, nektek is ezt tanácsolom csajok! Drogériában csak a 45+-os verzió van, ez a Deep moisturizing sajnos már nem elérhető ott.

Szóval a krémről: Az elején szokni kellett, mert különleges, kocsonya szerű állaga van - ha belemártod az ujjad, nem tapad rá annyi, mint más krémekből, hanem kicsit "kanalazó" mozdulattal kell kiemelni a kencét az üvegből. Ezen állag előnye, hogy baromi hamar beszívja a bőr, nagyon jó érzés vele kenekedni, és abszolút mattra szárad, szemernyi zsíros érzést se hagy maga után. (Újabb tulajdonság, ami inkább nappali krémeknél megszokott) Az állag hátránya viszont, hogy nagyon nagyon gyorsan fogy, jóval gyorsabban, mint a korábbi arckrémeim, így annyira nem gazdaságos sajnos.
A hidratáláson felül (amit a könnyű állag ellenére is nagyon jól csinál) én talán egy pici hámosító hatást is észrevettem a krémnél, illetve nagyon jó érzetű az arcbőröm tőle kenekedés és alvás után felkelve egyaránt, tetszenek a krémben lévő plusz hatóanyagok is, igazi kis jóság koktél. Nem veszett össze semmi más termékkel, tapasztalatom szerint az egyébként elég kényes TO hialuron után se volt kukacosodás. Csomagolása nagyon tetszik, abszolút prémium érzete van az egész terméknek; nagyon klassz a fém(-szerű) kupak, és az üveg tégely, jobb érzés megfogni, mint egy sima műanyag csomagolást.
Nálam egyértelműen kitűnőre vizsgázott, abszolút ajánlom és én is újra fogom venni harmadjára is, de ha elfogy a jelenlegi nappali arckrémem, akkor inkább nappalra fogom bevetni ezt a kis csodát, mert úgy érzem, hogy oda való igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Birgi04

2021. február 28.

Tőlem megkapja az 5 csillagot!
1 tégelyt használtam el, nekem nem okozott plusz pattanásokat, könnyen eloszlik, puhítja az arcot és reggelre ad egy könnyed feszességet is.
Ha véletlenül kimaradna az este, reggel hiányolom is...
Az ára is teljesen rendbe van, az illata is tetszik, biztos, hogy újra fogom venni.
Amit elvárok egy jó éjszakai krémtől, azt meg is kapom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Tőlem megkapja az 5 csillagot!
Ha véletlenül kimaradna az este, reggel hiányolom is...
Amit elvárok egy jó éjszakai krémtől, azt meg is kapom tőle.

Seras

2021. február 28.

Befogadó krémnek vettem, mert akciós volt. Adagoltam hozzá több más komponenst,így egyértelmű véleményem nincs. De ami biztos, az én bőrömet nem irritálta, könnyen beszívódik és enyhe matt hatást hagy. Mellé mindenképpen kell még hidratálót használni, önmagában nem elég. Nem egy rossz krém, de nem egy olyan darab, ami az arcápolási rutinból hiányozna vagy észrevenné az ember ha pont ezt elhagyja.Tipikusan az egynek elmegy krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

MeseSe

2020. november 5.

Életem legrosszabb arckrém élménye. (a nappalijával együtt vettem)
Ismeritek azt az olcsó, ócska parfüm illatot némi cigi szaggal keverve? Pont ilyen illata van és ameddig a krém fent van, az illat is. Ez egy dolog lenne, de annyira irritálta 2 használat után az arcomat (hozzá van szokva a hámlasztáshoz is pedig...), hogy kénytelen leszek elajándékozni. Ezen felül csak zsíros érzetet kelt, nem szívódik be, hidratálni pláne nem hidratál. Borzalom. Mínusz sok-sok pont, nem nulla.
(Helia-D ügyfélkezelés szintén nulla pont, még csak fel sem ajánlották, hogy küldjem vissza.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Életem legrosszabb arckrém élménye. (a nappalijával együtt vettem)

Drusee

2020. november 4.

5 csillagról indultunk az első héten, de menet közben elhagytunk kettőt.A nappalival együtt használom. kellemes állagú, szépen bőrbe simuló, mennyei, de diszkrét illatú kencefice. Nem zsírosítja napközben túlzottan a T-zónát, krémezés után enyhe fénye van az arcnak, nem mattul le. Mitesszereim elbújtak, nem okoz irritációt sem.
Viszont észrevettem, hogy este/ reggel arcmosás után, hiába használom becsülettel, eléggé húzódik a bőröm. Olyan szomjasnak érzem. Mivel ez mélyhidratáló, és más aquaszérumot is használok ( más arckrémekkel kombinálva nem tapasztaltam ilyet) mellette, fájó szívvel de nem tudok 3 pontnál többet adni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

albaserra

2020. október 11.

Egy kicsit félve vettem meg, mert leginkább natúrkozmetikumokat használtam az utóbbi években, de eddig tökéletesen bevált. Éjszakai krémhez képest nagyon gyorsan beszívódik. Volt, hogy nappalra is ezt használtam, de nem csillogott vagy ragadt tőle az arcom. Ami nagyon pozitív, hogy az érzékeny bőröm sem pattogzott vagy pirosodott ki tőle. Az illata is kellemes, remélem hosszútávon is beválik majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Harmat

2020. október 8.

Szuper ez a krém, megvettem a nappaliját is. Félve kezdtem használni, mert hajlamos vagyok mitteszeresedésre, van mindig a kombinált bőröm kényes részein, de nem lett több mint ami volt. Hidratál, feltölt, nem zsírosít. Kicsit aggódom, hogy nem lesz többé, mert kiárusításban vettem. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

Judittttt

2020. augusztus 29.

Igazából én 27 éves vagyok, már évek óta próbálok odafigyelni az anti agingre mert szerintem nem lehet elég korán elkezdeni, másrészt egyszerűen azt vettem észre, hogy fiatal korom ellenére is mindig jobban szerette a bőröm az anti aging, akár jóval idősebbeknek szánt krémeket, amikre akár 55+ szám van írva. Elég erős felületi szárazsággal küzdök tini korom óta, hiába ugyanakkor mitesszeres az állam és az orrom, tágak a pórusaim, régebben sok pattanásom volt, szóval nem egy egyszerű kombi a bőröm. Na nem is ez a lényeg, arckrémek terén válogatós vagyok, hidratáljon rendesen, szívódjon be, de ne maradjon ott egy fura réteg az arcomon, mert azt nem szeretem, ne érezzem, hogy fullad a bőröm. Ne legyenek magas komedogén indexű elemek a krémben, ez elég fontos nekem, meg alkohol se. Nem árt, ha van pár jó hidratáló összetevő. Legfontosabb, hogy ne teszteljék állatokon.
Igazából nem mondanám, hogy megtaláltam már a tökéletes krémet, maximum már használtam jobbakat, amikkel kevesebb problémám volt, mint másokkal. Ezt a krémet leginkább azért vettem meg, mert le volt árazva a felére, és általában szerintem a Helia d ez nagyon jó minőséget képviselő, megfizethető márka, illetve nem tesztelnek állatokon. De valahogy nekem hosszú távon nem nagyon váltak be a krémjeik, néha a tokaji aszúsat megveszem, de nem mondanám, hogy az igazi, csak jobb, mint a legtöbb általam használt.
Ez a krém megtetszett a kedvező ár miatt, meg hogy szuperhidratálónak van írva, és jó kis összetevői vannak, mint shea vaj, szőlőmaj olaj, nincs túl elöl a glicerin, és hát a retinol is egy tök jó dolog, bár így ebben a krémben nem tudom mennyire hatásos és milyen mennyiségben van benne, gyanítom nem nagyon magas, mert akkor feltüntetnék, hogy kéne mellé fényvédő.
MIndegy is, megvettem, használom, és nagyon kellemes csalódás. Nagyon kicsi mennyiség elég belőle de tényleg, nagyon gazdag a krém, ami nálam tényleg jelent valamit, ha én mondom, hogy kicsi kell, mert általában üveggolyónyi mennyiségeket kenek az arcomra más krémekből, a gazdagnak mondottakból is, mert nem érzem, hogy hidratálna eléggé. Ennél eléggé érzem, de ami tök jó viszont, hogy nem nehéz a krém ennek ellenére egyáltalán, az állaga se az a tipikus nehéz krém, hanem kissé még géles jellege is van. Nem egy nivea kék tégelyes, na. És még valami, kb azonnal beszívódik, maradéktalanul, semmi réteget nem hagy. Nekem ezek így olyan kombinációk, amikkel nagyon de nagyon ritkán találkoztam eddig, főleg ezen az áron. Egy hete használom, eddig nem vettem észre több mitesszert, és tulajdonképp szépen hidratált arccal kelek fel, nem lesz új és tökéletes a fejem, de amire vettem, azt csinálja, hidratál, és teszi azt beszívódva és nem kellemetlenül és gazdagon, és nem érzem, hogy egy kilót kell az arcomra kenni, hogy tényleg hidratáljon is valamit. Én kb ezt szerettem volna. Hosszútávú hatásairül még mesélek, de így én erre simán megadom az 5 csillagot, mert eddig nagyon tetszik, és simán újravenném, ami nem egy gyakori véleményem hidratálók terén, mert egyik se szokott teljesen beválni. Vannak reményeim, hogy ez most jó lesz és akár többszörös újravételes barátság is születik belőle. Merem ajánlani :)

Az egyetlen negatívum kind of, hogy elég erőteljes parfümös illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Az egyetlen negatívum kind of, hogy elég erőteljes parfümös illata van.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Squalene, Retinyl Palmitate, Retinol, Ubiquinone, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Retinol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v