Best of Beauty 2019

Helia-D

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jul100, Módosítva: 2018. június 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kifejezetten száraz és nagyon száraz bőr mindennapos ápolására ajánlott, 24 órás hidratálást biztosító testápoló. Értékes növényi hatóanyagai segítenek megszüntetni a száraz bőr okozta kellemetlen húzó érzést, valamint fokozzák a bőr nedvességmegkötő képességét. Homoktövis olaj és argán olaj tartalma nyugtatja az érzékeny, száraz bőrt.  E-vitamin tartalma segít a szabad gyökök megkötésében, regeneráló, bőrfiatalító hatású. A benne lévő szezámolajnak szintén rendkívül magas az  antioxidáns tartalma, bővelkedik az esszenciális zsírsavakban és vitaminokban. Ráadásul rendkívül gyorsan felszívódik és bőrét bársonyosan puhává varázsolja. 24 órás hidratálás. Dermatológiailag tesztelt.

dago21

2019. május 30.

Nagyon szeretem, jó az illata, gyorsan beszívódik és gyönyörűen hidratálja a nagyon száraz bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

oreganyo

2019. május 7.

Ebben találtam meg az igazi testápolót. Kellemes finom, enyhe illata van, gyorsan felszívódik, tökéletesen hidratál, még a könyök és sarok bőrt is. Ha ezt használom nem kell más kence a különböző testrészekre, csak az arcomra. Nincs ragacsos érzés, csak puhaság, alig várom az esti kenekedést. Ha elfogy a 2.5 flakon egyéb( felhalmozott) testápolóm, csak ez marad. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Timo

2019. május 5.

Sosem voltam egy nagy testápoló fan.De idén télen valami megváltozott,mert nagyon elkezdett zavarni,hogy szinte az egész testem kiszáradt a hidegben.Hosszú idő után ez az első amit megvettem,és nem bántam meg egyáltalán.Kellemes enyhe illat,nagyon gyorsan beszívódik,nem hagy maga után semmilyen réteget.Olyan jó pihe puha lesz utána a bőröm,mint még soha semmitől.A kicsi kiszerelést vettem meg,de mindenképp a nagy fogja követni,ha ez elfogy.Mióta megvan,kenegetem magam,ha kell,ha nem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

petokrisztina

2019. május 1.

Nagyon szeretem, bár reggel még érződik egy kicsi "zsírosság" arcmosásnál, de a testem többi részén nem tűnik fel. Nagyon jól hidratál, az illatát is szeretem. Tetszik a pumpás verzió. Van ennél olcsóbb is, de mindig erre esik a választásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

FurcsaKavics

2019. március 6.

Az első valamire való testápoló, aminek a használata után nem vagyok légypapír. A bőröm alapjáraton nem száraz, de télen igen. Nekem tökéletesen funkcionál, elég a hidratáló hatása. Nem kell sok belőle, sokáig elég. Állaga is jó, az illata furcsa, mert alapjáraton nem vagyok oda a kicsit is erősebb illatú testre/arcra való kencékért. Tus-és habfürdőknél érdekes módon fő szempont, hogy mondhatni erős jó illatuk legyen, de mihelyst tarósan magamon hagyós bármiféle krémnek erős az illata, azt már nem tűröm meg. Árát tekintve nem mondanám hogy nagyon olcsó, de mivel nekem sokáig elég, így csak az illata miatt nem adom meg az 5 csillagot. Meg lehet szokni, de akkor is nekem furcsa, ennek ellenére bármikor újravenném ezt a testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

sziku

2018. december 21.

Szerencsére csak kézkrémként használtam. Nekem konkrétan darabokban lehámlasztja a bőrt a tenyeremről kb 2 nap alatt. És ez nem vicc. Oké, lehet egyéni érzékenység valamelyik összetevőjére, de én még ilyet nem tapasztaltam ezelőtt semmivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Rare

2018. október 24.

Az őszi-téli időszakban csak ezt a testápolót használom! Nagyon száraz a bőröm, ettől viszont újra selymes lesz! Száraz bőrűeknek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

sznikolett

2018. július 24.

Igen, igen, igen! 2 hete a legjobb baratom! Praktikus pumpas kiszereles, nem tul parfumfelhos illat, brutalisan gyors beszivodas es a legjobb hidratalas! Sosem volt meg ennyire jo testapolom! Hiaba a 35fok nem maszatol nem csuszkal, egyszeruen par pillanat alatt beszivodik es teszi a dolgat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

jul100

2018. június 27.

Azóta, hogy minden este rendszeresen bekenem vele magam, tök jó puha a bőröm, még a vádlimon is tiszta selyem, pedig ott extra száraz vagyok, tektonikus lemez mintája van már... Az illata nekem semleges, könnyen szívódik, nem marad utána ragacsos a bőröm. A kiszerelése is praktikus pumpás, így könnyebben ráveszem magam a használatára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0