Helia-D

Ár:   1888 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: felicitas, az összetevőket feltöltötte: flegmah29, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A száraz és érzékeny bőr ápolására kifejlesztett arckrém, mely táplálja a bőrt és hozzájárul természetes állapotának helyreállításához. Hatóanyagokban gazdag összetételének köszönhetően a Helia-D Fruit Selection arckrém intenzíven, hosszan és tartósan hidratál. E- és C-vitamint, illetve B5 provitamint tartalmaz. A licsi gyümölcs természetes antioxidánsokban gazdag növényi kivonatának segítségével a bőr visszanyeri természetes nedvességtartalmát, a shea vaj pedig szabályozza a bőr zsírosodását, és hozzájárul a bőr természetes állapotának fenntartásához. Napraforgószár-kivonat és hyaluronic-tartalma bizonyítottan ráncelsimító hatású. Revitalizál és növeli a bőr feszességét.

Kiszerelés: 50 ml

6vilag

2016. április 9.

Miért van az, hogy megkedvelek bármit is és rövid időn belül tutti megszüntetik vagy a terméket, vagy a gyártását. Ezt nagyon szerettem, jól hidratált, könnyű textúrájú krém volt. Illata engem nem zavart, sőt, szerettem azt is. Ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

grizus

2013. május 24.

Átlagos hidratáló. Engem nem zavart az illata és a hatása is elfogadható volt. De ez nem ma volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

jibjab

2013. március 22.

Nagyon kellemes állaga van és finom az illata, de nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. a száraz részekre nem volt elég, pár órával a felvitel után kiszáradtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

dorus

2012. november 12.

szerintem jó krém, smink alá használom, mert borzasztó gyorsan beszívódik, hidratál és nem marad a bőröm zsíros utána :) valószínűleg olyannak, akinek komoly problémája van a bőrével, ez nem elég, de nekem igen!! pont ilyet kerestem!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

vacska

2012. július 1.

Könnyű, lágy krém, gyorsan beszívódik, és abszolút nem zsírosít. Nyárra pont megfelelő lenne, ha lenne benne napvédő, télre viszont nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Corra

2012. június 24.

Ezt a krémet nem tudom dicsérni. Erős, irritáló az illata, és nem tud többet, mint classic testvérei, sőt. Modernebb, de ilyen áron minek? Ugyanannyi káros, vagy felesleges összetevője van, mint a régieknek. Nekem a felfelé keskenyedő tégelye sem tetszik, bár ez normál esetben nem lenen szempont. Szeirntem pénzkidobás ahhoz képest, amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 21.

Tényleg drága. Már ahhoz képest, amennyit ér. Fel nem foghatom hogy miért kell egy hidratáló krémet ilyen műmálnaszörp szagúra csinálni. Ráadásul ezzel a káros tartalmat növelni, mikor amúgy sem matyóhímzés az összetétele. Nem csodálnám, ha ez az illatanyag csípte volna többek arcát. ( ez az utolsó sárga pötty az INCI listán)
Engem nem csípett, amikor elkenegettem nem egészen egy tégelyt, de fel sem merült hogy újra veszem. 3/4 része víz, az meg ingyen jön a csapból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 21.

liaeverglot

2012. április 22.

Az illatát egyenesen imádtam. Felkenés után olyan jó érzésem volt tőle :) Mondjuk tényleg hamar fogy, és hamar is ivódik be. Nem irritált, nem bántotta a bőröm, hidratálásban sima hétköznapi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

DoooRa

2012. március 3.

Drága, viszont könnyű állagú krém. Gyorsan fogy. Én mindig spóroltam vele, dekoltázsra nem tettem éppen ezért. Illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

indus

2012. február 6.

én kb 3 éve használom ezt a krémet, nekem bevált. szinte azonnal beszippantja a bőröm és érzem ahogy utána jobb érzetű, nem zsíros, nem izzad. viszont naponta 2-szer is kell használjam reggel és este is. ennél hosszabb ideig nem hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Phospholipids, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0