Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém DM Kedvenc
Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Ár:   840 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. január 14.

Kategória:   Testápolók

Vitaminokban (A- és E-vitamin) és növényi hatóanyagokban (shea vaj, mandulaolaj, napraforgószár-kivonat) gazdag hidratáló hatású testápoló krém.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Nagyon jó! Én a pattanásaimra szárító termékeket használok, ezért kellett egy hidratáló krém. Ezt vettem le a polcról, csak úgy "random", de nagyon bevált. Egy használat után helyre is teszi a bőröm. Kellemes, nem nehezedik rá az arcomra, nekem pattanást sem okozott. Általában reggel kenem fel, és amíg fogat mosok be is szívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Krisztina1999

2019. április 17.

az arcomra sajnos nem jött be, egy két pattanást kihozott, viszont a kezemre!!!! El se hittem hogy az ekcémát jobban enyhíteni tudja mint az ekcémakenőcs :D az illata nekem nagyon bejön, az elején zsíros érzetű marad a kezem, de miután beszívódik (sajnos) teljesen eltűnik, sőt ugyanúgy száraznak érzem a kezem
Sajnálom hogy nincs nagy kiszerelésben
De ettől függetlenül amiért segített 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Sajnálom hogy nincs nagy kiszerelésben
De ettől függetlenül amiért segített 5*

legallybrunette

2019. március 10.

Azért ezt a KM kedvenc matricát eléggé vitatom (az összesnél), igencsak marketing szaga van, de felajánlom a Helia-D-nek, hogyha nekem is adnak valamit (akár egy évre elég ilyen krémet), akkor mindegyikhez írok ötcsillagos értékelés. :P :P :P

Amúgy ez a krém tényleg jó!

Lehet, hogy gáz, de én azt hittem, hogy arckrém, amikor ajándékba kaptam egy kis tégelyest. Ahogy kell, kentem is az arcomra. És teljesen jól bevált. Valószínűleg ha előbb olvasok, vagy gondolkodom, most én is nyivákolnék, hogy irritál, zsíros, büdös. De mivel boldog tudatlanságban kezdetem használni, ezért igen megkedveltem, pedig elég érzékeny az arcom. Simán tudok rá sminkelni, noha vegyes a bőröm, az illata pedig annyira jó retró, hogy ezért direkt imádom.

Friss: Kicsit meguntam, úgy tűnik, hogy nem hidratálja eléggé az arcomat, vagy nem is tudom. Elfogyott a mini, vettem egy közepes tégelyt, de ez már testápolóként fogja végezni. Azért lehetséges, hogy később visszatérek hozzá mint arckrémhez.

Frissebb: Fú, de régi vélemény ez fent, és én még mindig imádom. Sokáig testápolónak használtam, de mostanában újra arckrémnek is. Eltűnt a polcokról, de a mini változat még fellelhető itt-ott, és mindig veszek egy-két tégelykét, hogy kihúzzam a végső búcsú pillanatát. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Amúgy ez a krém tényleg jó!

reddie

2019. március 7.

A legjobb krém, amit valaha is használtam, valóban egy csodaszer. Téli, hideg időszakban arckrémként is használom, tápláló, remekül hidratál és puha tőle a bőröm, valamint a szemkörnyékemnek is jót tesz - villámgyorsan felszívódik és nem lesz ragacsos tőle a bőr, ami nagyon fontos.
Ezen kívül kézkrémnek is tökéletes, borzasztóan ki tud száradni a kézfejem, ez csodát művel vele.... valamint nincs még egy ilyen krém, ami a számat is ennyire puhává varázsolja. A szeles időben kicserepesedett ajkaimat pillanatok alatt rendbe hozta. Mindenhová hurcolom magammal.
Ja, és én még az illatát is imádom.
Most olvasom, hogy már nem gyártják... fogalmam sincs, hogy mihez kezdek nélküle, vagy mivel fogom helyettesíteni, nekem ez tényleg a legjobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Ja, és én még az illatát is imádom.

babajagausa

2019. február 24.

Nekem ez a legjobb arckrem a vilagon. Probaltam en mar mindent. De tenyleg mindent. Mindig ehhez terek vissza. A multkor tonkretettem az arcom alpha lipoic savval, igy ketsegbe esesemben ezzel kezdtem ujra vastagon kenni. 2 nap alatt rendbe hozta. Mi lesz velem, ha mar nem lehet kapni???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

dunaimano

2019. január 11.

Nagyon testes tápláló krém. Sűrű textúrájú, inkább már egy testvajhoz hasonlítanám. Nagyon jól hidratál, télen pont erre van szüksége a kiszáradt, vízhiányossá vált testemnek. Az összetevőinek viszont nem örülök. Ami nagyon zavar, az az alkohol. Igazán nem értem, miért kell egy testápolóba alkoholt tenni. Ezt még elhasználom, de utána nem tervezem újra venni. Bár ahogy néztem nem is gyártják. Inkább keresek más, jobb összetevőkkel rendelkező, hasonló hatású testápolót. Mivel ez az összetevőket érintő kritika, de a krém hatásával egyébként elégedett vagyok, nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

ReiShiltenphie

2018. december 31.

Én egy pici kiszerelést vettem meg, hogy kipróbáljam. Nagyon sok jó véleményt olvastam róla, de nálam abszolút nem lett nyerő. Az illata nem tetszik és nem hidratál. Felkenem és mint ha mi sem történt volna. Sajnos sokára szívódik be, addig pedig nagyon ragacsos érzést ad, sőt még utána is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

dibarbb

2018. december 13.

Egyszer vettem egy tégellyel, amit esténként használtam. Illata jó volt, hatása átlagos. kb. 1,5 hónap után úgy éreztem, hogy megromlott. Megváltozott az állaga és furcsa szagú lett. Azóta nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

vodkaszoda

2018. szeptember 24.

Ez az egyik kedvenc testápoló krémem, a kezem pergamenszáraz bőrét is rendbe tudja hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

pappveronika30

2018. szeptember 3.

Nekem a nagy 200 ml-es kiszerelés van még. Szinte mindenhova használom. Először arcra viszem fel, nagyon jol hidratál főleg télen meg ősszel a száraz bőrömet nagyon szépen rendbe tette, sima puha bőrt eredményez. Testre is ugye könyök és térd ami nálam kritikus, oda szintén bevált. Eleg sokáig elég lesz de mivel az ára is barátságos így nem sajnálom :) az illata... Hát... Nem a kedvencem de meg lehet szokni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclomethicone, Petrolatum, Coco-Caprylate / Capric, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Daucus Carota Sativa Extract, Coumarin, Isopropyl Myristate, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.