Herbal Essences

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Segít helyreállítani haj külső rétegét. A haj 10x erősebb és selymes lesz már egy mosás után.

onecrimsonnight

2015. július 19.

Ennek a balzsam verzióját használtam, meg voltam vele elégedve. Kellően hidratálta a hajam, puha lesz utána és nem lesz már száradás után száraz és seprűs. Mivel összesen £1-ba kerül, ezért én ár-érték arányban nagyon jónak tartom. Nem vettem újra, mert balzsamok közül szeretek próbálgatni, de legalább tudom, hogy ehhez vissza lehet térni, ha jobbat nem találok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

senskin

2014. március 7.

Két féle herbal essences terméket vettem, egy mézes barackos kondícionálót és egy volumen sampont a müllerben, jó áron volt.
Mit mondjak, nagyon nem jó egyik sem. Látszólag olyan szép selymes, de olyan lapos, semmilyen a hajam, mintha nejlonos lenne a hajszálam. Nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

tofifi11

2013. december 14.

Kellett egy sampon és a választás hirtelen erre esett, nem tudtam róla semmit, de a reklámban Nicole Scherzingernek gyönyörű volt a haja, gondoltam adok egy esélyt. Nem kellett volna. Nem habzik, sokat kell belőle használni és semmilyen pozitív változást nem érzek a hajamon, de talán szárazabb lett a használat után. A reklám jó, a termék nekem nem jött be, így maradok az argán olajos termékeknél, még ha drágábbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Gabriella92

2013. július 18.

Ellenállhatatlan az illata és a csomagolása is, engem ennyivel már le lehet kenyerezni :) A végeredmény puha és illatos haj! Már az se tud érdekelni, hogy nem túl szépek az összetevői, kicsit kezdek belefáradni a tökéletes natúr termékek hajszolásába, sajnos kevés samponnal sikerül ehhez hasonló hatást elérnem. Nagyon sajnálom hogy Magyarországon már nem igazán lehet HE-s termékekhez hozzájutni, nekem nagyon bejönnek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.