Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Bolgarka

2020. augusztus 4.

Kézre és testre szeretem ezt a krémet, jól hidratál, és puhít. Télen nagyon jól jött. Arcra is használtam, de úgy eléggé csípett és irritált. Kár, hogy ilyen sok illatanyag van benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

PrincessBell

2020. július 4.

Sűrű, fehér krém, számomra azzal a tipikus tisztaság illattal, ami viszont hagy egy kellemetlen utóillatot maga után (mintha fertőtlenítő lenne benne, ami megromlott). Kizárólag lábra és néha kézre használtam. Jól ápolja a száraz bőrt, bár nekem hagyott egy ragacsos érzete maga után, így annyira nem kedveltem meg, hogy újra megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

zsofi017

2020. május 5.

Nagyon szeretem. Szinte Nivea illata és állaga van. Krémes állaga és kellemes, semleges illata van. Órákig nagyon puha a kezem tőle, hamar beszívódik. Tuti veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

PotaSaci

2020. április 7.

Éjszakai arckrémnek használom a szárazabb téli/őszi időszakban. Az amúgy kombinált bőröm ilyenkor könyörög valami mélyen hidratáló cuccért, és ez pont tökéletes. Próbáltam már mindenféle olcsóbb/drágább arckrémet, de eddig ez vált be a legjobban. Persze fényes, meg ragadós utána a bőröm mert egy nehezebb krémről van szó, de éjszakára nem zavar. Reggelre pedig gyönyörűen beszívódik és egész nap hidratált marad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

kremnzk

2020. március 28.

Kombinált bőrömnek sajnos nem vált be. Nagyon nehéz és zsíros, fénylik és ragad utána a bőröm hosszú ideig. + kicsit mintha égne az arcom használat után. Szárazabb bőrűeknek lehet, hogy beválik. Én inkább testápolónak használom majd el. Nem venném újra, csak ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

x

2020. február 21.

Nagyon kellemes, valóban táplál, gazdag állagú, de gyorsan beszívódik. Dupla csomagolásban vettem az Aldiban, és ha találok még, biztosan veszek utánpótlást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Stargazer

2020. február 2.

Éjszakára szoktam használni hetente 1x vagy 2x. Az arcbőrömnek nagyon zsíros, viszont a könyökömnek nem elég zsíros. Finom, kellemes, könnyű illata van. Még gondolkodom azon, hogy elhasználom testápolónak és keresek egy könnyebb hidratálókrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Bellana

2020. február 1.

Nekem nagyon jól bevált, kellemes, gyógynövényes illata van, használtam előtte a sima, tápláló párját is, az könnyebben beszívódik, de így télre egyáltalán nem bánom ennél, hogy lassabban szívódik és védi a bőröm.
Arcra használom reggel és este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Arcra használom reggel és este.

Asztraia

2020. január 8.

Nagyon nehéz, zsíros krém, ami nagyon nagyon jól hidratál. Meglepően hamar beszívódik, teljesen elfogadható az illata is.
Én csak a kezemre kenem ilyen hideg időben, de száraz bőrűeknek szerintem telitalálat ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

blackrose

2020. január 4.

A régi véleményem erről a termékről megváltoztatom. Most télen teljesen rendbe hozta a pattanásoktól és szárazságtól már olykor fájó bőrőmet, pedig az összetevő lista alapján nem vártam csodát. Nyárra ez sok lenne, de télen nekem egy csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.