Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Lichike

2019. május 28.

Gyorsan beszívódik. Az illatát nem kedvelem. Hidratálni hidratál, de nekem a kiszáradt bőrömet nagyon marja. Ha nincs kiszáradva, akkor tökéletes. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Katell

2019. május 22.

Az ára miatt impulzus vásárlásból vettem meg, bizalmatlan voltam. Ár-érték arányban nagyon jó. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

xfxff349

2019. március 28.

Borzalmasan száraz az a bőröm, főleg az arcomon jelent nagy problémát. Nyáron is képes kiszáradni, de télen aztán tényleg kész katasztrófa. Ez a krém viszont elérte azt, amit eddig egyetlen csodát ígérő arckrém sem. Télen is tökéletesen hidratált és puha bőrt varázsol. Lassan 3 éve egyáltalán nem használok más krémet az arcomra kizárólag ezt. Tudom, hogy nem arckrém, de számomra valami csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Remedios

2019. február 28.

Télre kiváló hidratáló, nekem smink alá is remekül bevált. Egy idő után 1-2 pattanásom lett tőle, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

Yette

2019. február 4.

Igen megkedveltem. Az arcbőröm imádja. Közepesen jól szívódik be ( inkább esti krémnek ajánlanám),nem hagy olajos réteget az arcon, és szépen hidratál. Nehezebb állaga miatt inkább hidegebb időkben használom,
de teszi a dolgát ahogy egy hidratálótól elvárná az ember. Csak ajánlani tudom, egy próbát mindenképp megér. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

dynah13

2018. december 26.

Anyueknal hasznaltam ebbol a krembol, kezre, arcra, es azota is azt tervezem, hogy egyszer veszek belole, annyira tetszett!! Teny, hogy egy nehezebb krem, es hagyni kell neki idot, hogy megszaradjon, de nagyszeruen teszi a dolgat, igy nincs ra egy szavam sem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

blackrose

2018. december 19.

Ez egy teljesen impulzus vásárlás volt,szerettem volna tèlre egy kicsit nehezebb krèmet venni, ami jobban hidratálja az arcbőröm. Mivel a márka tonikját imádom, ennek egyből bizalmat szavaztam. Ez bizony tènyleg hidratál, nehezen issza be a bőröm de estère tökèletes. Az illata is kellemes a számomra,egy rossz szavam nem lehet,szerintem jövőre is megveszem, a hideg idő beköszöntèvel mindenkèppen.

Update: zsíros vagy kombinált bőrtípusúak vigyázzanak vele, mert hosszabb használat után több mitesszert ès pattanást okoz. Ennek ellenère nem pontozom le,mert nagyon jól hidratál,csak az arcom hosszú távon nem tolerálja. Sajnálom,mert imádom a hidratáló hatását, de az arcomra ezek után nem kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

xDzsenkOx

2018. december 10.

Gyorsan beszívja a bőrőm, az arcomra vettem mert hideg időben mindig hámlik, ezt csökkentette, a kezeim nagyon puhák lesz tőle, és jó az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Sheila

2018. november 28.

Upd: kedvenc lett. Bár a bőröm már rég rendbejött (2 nap alatt helyrehozta ez a krém), de azóta se tudok lekattanni róla. Éjszakára, nappalra, egyaránt szuper, és nagyon kellemes meglepetés, hogy sűrű, tömény krém létére egyáltalán nem zsírosítja a bőrömet. Az arcom olyan sima, puha, hogy nem győzöm tapogatni. Kell neki pár perc amíg beszívódik, de utána tökéles, simán lehet rá sminkelni is. Bónusz, hogy kéz- és lábkrémként is bevált, úgyhogy utazáshoz is szuper, ha az ember nem akar egy rakás pipere cuccot magával vinni. Azt hiszem újra fogom venni.

Nekem ez most életmentő csodaszernek bizonyult.
Miután ez:
gyakorlatilag szétmarta az arcomat, és sajnos semmi nem segített, hirtelen ötlettől vezérelve dobtam a kosaramba ezt a párszáz Ft-os kis krémet, lesz ami lesz alapon. Este bekentem vele a száraz, érdes, viszkető, piros, hámló bőrömet. Elsőre nehéz, sűrű, zsíros krém, de mondom nem baj, jó lesz ez. Kb 10 perc után maradéktalanul beszívta a bőröm, úgyhogy ment rá még egy vastag réteg lefekés előtt. És reggelre megtörtént a csoda, a szárazság szinte majdnem teljesen megszűnt, már csak picit volt érdes a bőröm. Úgyhogy smink alá ment még egy vékony réteg reggel, és mostanra megszűnt a viszketés, húzódó, égő érzés, az arcom kezd újra sima, puha és normális lenni. Tartottam az összetevőktől picit, de most azt mondom ilyen hatékonyság mellett letojom hogy mi van benne, mert maximálisan bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

Nekem ez most életmentő csodaszernek bizonyult.
Miután ez:

Mars93

2018. október 22.

Igazi megmentője a száraz kezeimnek! Ebben a hűvös, szeles időben szinte egy nap alatt úgy kiszárad a bőröm a kezeimen, hogy az valami borzasztó. Ez a krém egy nap alatt (háromszori kenés után) helyrehozta azt, amit a többi egy hét alatt sem tudott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.