Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Kingus23

2021. március 22.

Kiárusítás alkalmával vettem.Nem ez az első Himalaya krémem,azzal sem volt gond,így megvettem ezt is.Teljesen jól beszívódik,kellemes az illata,jó az állaga.Praktikus kiszerelésekben kapható.Nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

agii067

2021. március 17.

Hát nekem eléggé csalódás volt ez a termék. Lassan már egy tégellyel hogy elhasználtam, mindig adtam neki egy esélyt. Arcra használtam mert eléggé száraz arcbőröm van. Nekem túlságosan zsíros érzést hagy maga után,nehezen is szívodik be emelett nem nagyon vettem észre hogy hidrátolt volna. Rendszeresen használva pedig úgy vettem észre hogy egyre több pattanás jelent meg az arcomon. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

mlnrvikii

2021. március 9.

Én az arcomra használom pár napja, de változást nem látok (gondolok itt a hidratálásra). Nagyon sajnálom hogy ilyen sok az illatanyag benne, ezért nagyon kevésszer használom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Csilla_Csilla

2021. január 10.

Elég rossz tapasztalataim voltak ezzel a krémmel kapcsolatban.

Anyósomtól kaptam egy tégelyt kipróbálásra, mert ilyenkor télen nagyon szárazak a kezeim a hideg idő miatt. Már eleve állagra se tetszett, ilyen zsírszerű, nehezen kenhető, nehezen beszívódó, sokáig a bőr felületén marad, lemosni is nehéz az ujjaimról. Ezen még túl tudtam volna magamat tenni, mert úgy éreztem, hogy hidratál valamennyire, de egy pár nap használat után észrevettem, hogy a kezeim tele vannak sok kis apró kiütésekkel.
Egyértelműen ez a krém okozta, mert eddig soha nem fordult velem elő ilyen. Miután abba hagytam a használatát, a kiütések is szépen eltűntek. Nekem abszolút nem vált be. Egyelőre ott figyel a polcon, szívem szerint kidobnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Elég rossz tapasztalataim voltak ezzel a krémmel kapcsolatban.

tditti1991

2020. december 28.

Ajándékba kaptam, egyelőre az arcomon tesztelem. Eddig nem vettem észre semmi különlegeset. Számomra ez a krém nem ad hozzá, de nem is vesz el a bőrápolási rutinomból, tehát nem biztos, hogy én valaha újra megveszem magamnak. Elkenegetem, így eggyel több rétegben hidratálom a bőrömet, ami télen elég hasznos. Ára rendkívül kedvező.

Az összetevő listája annyira nem tetszik; sajnos illatanyagot és tartósítószert nagyobb mennyiségben tartalmaz, mint minőségi összetevőt.
Az állaga, érzete és illata valóban rendben van, de tudom, hogy sokat nem csinál a bőrömmel, ezért én inkább más hidratálóra költöm a jövőben a pénzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Mona01

2020. november 6.

Ez egy nagyon jó krém, valóban intenzíven hidratál. Arcra használom, ősztől-tavaszig. Nagyon szépen feltölti az arcomat, jó rá sminkelni is. Sokkal többet ér szerintem, mint a többszörösébe kerülő arckrémek, sokat kipróbáltam már. Árban verhetetlen, két db 50 ml-s csomag kerül 500 ft- ba most az Aldiban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

x

2020. szeptember 23.

Nagyon kellemes, valóban táplál, gazdag állagú, de gyorsan beszívódik. Dupla csomagolásban vettem az Aldiban, és ha találok még, biztosan veszek utánpótlást. Külön bónusz az illata, az a klasszikus krém illat, amit nagyon hangulatosnak találok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Kikerics

2020. szeptember 13.

Az illata jo, de nekem kezre es testre sem hidratal igazan, nem nagyon erzem a hatasat mar percek mulva sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Bolgarka

2020. augusztus 4.

Kézre és testre szeretem ezt a krémet, jól hidratál, és puhít. Télen nagyon jól jött. Arcra is használtam, de úgy eléggé csípett és irritált. Kár, hogy ilyen sok illatanyag van benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

PrincessBell

2020. július 4.

Sűrű, fehér krém, számomra azzal a tipikus tisztaság illattal, ami viszont hagy egy kellemetlen utóillatot maga után (mintha fertőtlenítő lenne benne, ami megromlott). Kizárólag lábra és néha kézre használtam. Jól ápolja a száraz bőrt, bár nekem hagyott egy ragacsos érzete maga után, így annyira nem kedveltem meg, hogy újra megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.