Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: olee818, Módosítva: 2013. december 11.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erőteljes antioxidáns és feszesítő hatású. A benne lévő hatóanyagok segítik a bőr tápanyagokkal, vitaminokkal és oxigénnel történő ellátását. Kortól függetlenül javasolt mindenkinek.

Bőrtípus: fáradt, sápadt, stresszes

Hatása: antioxidáns, kollagénépítő, ráncfeltöltő, rugalmasító

mpetra9111

2018. december 11.

Sajnos nem vált be. Nem éreztem hogy ápolna, sőt.. A karikáimon sem segített és még erősebben látszódtak tőle az apró ráncaim. Nap végén alig vártam hogy hazaérjek és bekenjem a régi krémemmel a szemkörnyékemet. Mentségére legyen, a párom is használta és szerinte jó cucc :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

lenip

2017. április 7.

A szokásos Ilcsis habkrémeim mellett rendeltem meg anno, hogy rájöjjek, melyik szemránckrém lesz a befutó az apróbb ráncokra. Sajnos nálam maximum hidratált, semmi extra hatással, pedig ezt is több alkalommal hosszabb ideig lelkiismeretesen használtam. :( Az illata nekem tetszett, ha számít valamit a natúrkozmetikumoknál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

ziina

2017. január 16.

Nem mintha 20 évesen szükségem lenne ránctalanításra, így erről nem tudok véleményt írni. Néha felkenem, hidratálás céljából, amire tökéletesen megfelel és én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Hancsi

2016. április 6.

Nekem az illata picit furi. Nagyon kevés kell belőle, szépen hidratál, ráncatalanító hatását én nem tapasztaltam. Sminkelni is jól lehet rá. Sajna nem jött be, így barátnőmnél landolt, most ő teszteli :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

HDR

2015. január 31.

Az illata csodás, viszont csípte a szemem, ezért a hatásáról sem igen tudok beszámolni. Egy idő után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

cuciii

2014. március 31.

Több hete használom és nagyon meg vagyok vele elégedve! Bár csak apró mimikai ráncaim vannak, de azokat teljesen kisimítja, a szemkörnyékem sosem volt még ilyen szép és hidratált, pedig több szemránckrémet is kipróbáltam már. Nem irritálja és nem csípi a szememet, nálam abszolút nyerő, tuti, hogy ennél maradok! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

sunshine81

2014. március 19.

Pár hete használom, és a hidratáló hatásával abszolút meg vagyok elégedve. Az illata is finom, bár én a legtöbb Ilcsi krém illatát szeretem. A ránctalanító hatása majd hosszabb távon derül ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Nimras

2013. október 6.

Sajnos nem vált be. Nem éreztem, hogy ápol, sőt ennek a használata mellett jelent meg 2 kis vonal a szemem alatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

emilil

2013. március 27.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be. Egy pici változást sem tapasztaltam amíg használtam. Tényleg jól hidratál, de semmi különös. Ha a szemembe ment, nekem is borzasztóan csípett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

gigi

2013. március 18.

Két hete használom, szépen hidratál, de nem túl nehéz szerencsére. Hosszútávú hazsnála kellene az antioxidáns hatásának ellenőrzésére, szerencsére nagy ráncaim nincsenek. Az biztos viszont, hogy a bőrömnek jól esik a használata és mióta használom, nem száraz a szemkörnyékem.
Egy dolgot furcsállok csak, hogy sokszor "keveredik" bele a szemembe, pedig még óvatos is vagyok és akkor csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0