Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket, valamint szőlő őssejt tartalmának köszönhetően regenerálja a bőrt. Nélkülözhetetlen a felszíni és mélyrétegi vízhiányos, ráncosodó bőr ápolásához.

szida

2019. április 1.

Imádtam használni. Kremes állag, szuper illat, víthiányos bőrre remek valasztás. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

barigy

2017. január 8.

Semmi kulonleges. Tisztit es pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Semmi kulonleges. Tisztit es pont.

chyny-eve

2015. február 1.

Nekem rozáceám van, és ez nem irritálja a bőröm. Viszont a sminket nehezen szedi le nálam, és sokat kell belőle kinyomni, hogy egyáltalán képes legyen eltávolítani amit el kell. Így nem gazdaságos, amúgy jó kis arctej, csak épp amire használom, nem a legtökéletesebb. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

petrakozmetika

2014. augusztus 11.

Szuper, a szemsminket is tökéletesen eltávolítja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Szuper, a szemsminket is tökéletesen eltávolítja!

Pöti

2014. június 27.

Már megjelenése óta szemeztem a szőlő őssejtes termékcsaláddal, de az ára eléggé visszatartott, így először a meggy-kökény vonalat próbáltam ki nagy megelégedéssel. Most mégis beráztam erre és nem bántam meg. Az arctej nagyon szépen és finoman tisztít, az illata mesés. Az alkoholt mint összetevőt nem igazán tudom értelmezni egy kifejezetten vízhiányos bőrre való termékben, de szerencsére egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Hosszútávú hatásról még nem tudok beszámolni, remélem barátok maradunk.

Update: uram arcát tisztítottam ezzel az arctejjel és ahogy masszíroztam a bőrébe, csak ezt hajtogatta: Hú de jó illata van.. mi ez?? Na már ezért is megérte az árát.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0