Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Catti, az összetevőket feltöltötte: CandyCurses, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Lótuszvirág kivonat és szójaprotein tartalmának köszönhetően ápolja és regenerálja az erősen igénybevett hajat. Panthenollal és búzaproteinnel.

nius

2014. december 19.

Sima balzsam, fini az illata, erősen igénybevett hajra mindenesetre édeskevés. Nem veszem újra, de elhasználgatom, egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Bnemrita

2014. augusztus 4.

Én balzsam helyett használom, így kondicionálónak egész jó.
Frissítés: nagyon jó. Tényleg szép hajat csinál. Balzsam helyett (két percig rajta a hajon, aztán alapos lemosás). Nekem nagyon bevált, ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Én balzsam helyett használom, így kondicionálónak egész jó.

black_cico

2014. június 3.

nálunk nagyon népszerű, az itteni Rossmannokban azonnal elkapkodják mindig, én is éppen egy utolsó példányra csaptam le.. többek között ez keltette fel az érdeklődésem, azon túl pedig a jó ára és az "Asia".
az ázsiai csajoknak mindig nagyon egyenes, erős és egészséges a hajuk, én meg egyszerű liba módjára egyből erre asszociáltam a feliratot meglátva :D pedig az ázsia dolog benne inkább a lótuszvirág kivonatra utal.. szóval megvettem, majd elolvastam az itteni véleményeket amik összességében arra következtettek, hogy nem egy nagy szám, így kicsit elvárások nélkül indultam neki, és az első használat során elég sokat fel kellett kennem a hajamra, hogy érezzek valami hidratálást, akkor pedig megvilágosodtam, hogy jajj ebbe rohadt kevés van, és ha ebből mindig ennyi kell akkor ez 3-4 mosást bír, ahhoz meg drága :/
aztán valahogy ahogy használgattam rájöttem, hogy ez működik.. gondolatban mindig egyre több krémmániás csillagot kapott, a mennyiség is kibírta most talán már 6-7x használtam és van még benne. valaki írta, hogy fakóvá tette a haját, nos abban van valami, hogy nem csinál kifejezetten fényes hajat, viszont valamit tesz a hajaddal amitől jó fogása (állaga) lesz, tartása.. amióta ezt használom mindig hagyom megszáradni magától a hajam és utána nagyon könnyen tudom formázni és mindig tökéletesen áll :)
ami még jó, hogy nem fakítja a festést és nem zsírosít, valamennyire szerintem ápol is, mert a hajvégeim nagyon szépek lettek, ahhoz képest, hogy 210 fokon szoktam vasalni.
ajánlom mindenkinek, szerintem egy próbát megér!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

ajánlom mindenkinek, szerintem egy próbát megér!

Maryetta

2014. április 23.

Nem olyan rossz,bár pakolásnak kicsit kevés, balzsam helyett használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Nem olyan rossz,bár pakolásnak kicsit kevés, balzsam helyett használom.

MayaBaba

2014. március 24.

Selymes, fényes, könnyen fésülhető lett utána a hajam. Picit lehetne táplálóbb, de ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

cosmona

2014. március 15.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. A Rossmannban akciós volt, ezért gondoltam, hogy próba szerencse. Tévedtem. A hajam nem lett tőle se puhább, se fényesebb, sőt... Bónuszként korpásodni is kezdtem tőle, méghozzá elég durván.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

kalmaniki

2013. szeptember 4.

Az illata kellemes, olcsó, viszont nem hidratálja a hajamat szinte semennyire, talán egy picit puhább lesz a használata után, de nekem ez a hajpakolás nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

sziiszaa

2013. augusztus 29.

Elhasználom lassan az első tubussal, nos nem egy csodaszer :) viszont tényleg puhább lesz egy kicsit a hajam. Árban most sajnos csak ezt engedhetem meg magamnak, de semmivel sem jobb és nem is rosszabb, mint az árban 3-4x drágább termékek, amiket régen használtam. Bár még nem találtam meg a hajamnak az igazi csodaszert :), de egyenlőre ezzel, főleg az ára miatt elégedett vagyok.

Update: csak 3 csillagot adok, mert nekem fakóvá tette a hajamat :( szóval többé nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

manocska81

2013. április 10.

Eljött az az idő, amikor én is az olcsóbb termékeket kerestem, de féltem is tőlük, mert ha nem válnak be, akkor nagy a baj. Az Isana hajápolási termékei egytől-egyig beváltak. Használtam a festett hajra való sampont és balzsamot, valamint ezt a hajpakolást. Állaga sűrű krémes, nem gagyi és teljesen hatásos. 2 hetente használom felváltva a gliss kur pakolásával.Teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Cu2tka-baba

2012. július 12.

Ezt szerettem:) az illata isteni volt, de táplálás terén kevés volt. Rövid távon ugyan puha és fényes volt tőle a hajam, de 1-2 nap után ismét száraz érzetűvé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.