Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek

A nedvességet megkötő formulának köszönhetően gyorsan a bőrbe szívódik és friss, sugárzóan szép kinézetet kölcsönöz. Pantenol tartalmának köszönhetően megköti a nedvességet és elősegíti a bőr helyreállítását. A finom csillogó pigmentek elfedik a szemkörnyéki karikákat és az első ráncokat - a frissen ragyogó, selymesen puha bőrérzetért.

mercibalint99

2018. július 2.

A karikáim miatt vettem, de azokra sajnos semmit nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

A karikáim miatt vettem, de azokra sajnos semmit nem használ.

Reva03HU

2017. november 29.

Mintha az apró szemkörnyéki rancoskákat-ami mosolygasnál feltűnőbbek inkább- kicsit feltöltötte,de lehet bemagyarázom :) A nagyobbak makacsul ott maradtak..Nem irritál, önmegnyugtatásnak kíváló, hogy valamit kenek ezek ellen a szarkalábak ellen. :) Újra nem hiszem,hogy veszem, első ilyen funkciójú krémnek jó volt, de legközelebb árkategóriában feljebb megyek... Akkor lesz összehasonlìtási alapom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

juliara

2017. november 2.

A külső szemzugom nagyon kiszáradt a hidegebb időtől, inkább csak arra vettem, hogy rendbe tegyem azt a területet, 22 évesen egyelőre még nem érzem nagyobb szükségét szemkörnyékápolónak. A kiszáradt részt nagyon szépen helyrehozta, azóta is használom esténként megelőzésként, ragadni se ragad nekem. A sötét karikákkal nem vettem észre, hogy kezdene bármit is, de hidratálásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Aquariusgirl

2017. október 17.

Azt hittem én vagyok túlkoros a hozzá, de előttem a fiatalság sem ájult el a teljesítményétől. Felkenéskor úgy tűnik, hogy, hű de jó, kellemes, jól hidratál, aztán meg ragad, mint a fene...................lemosásig. Szóval, kézkrém lett belőle, azaz kézhát krém, ott nem idegesít, hogy ragad. Az egyetlen pozitívum, hogy nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Nem egy csodaszer, de a fekete karikák ellen tényleg jó egy kicsit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Nem egy csodaszer, de a fekete karikák ellen tényleg jó egy kicsit! :)

zsukiss

2017. június 23.

Hétfőn vettem a krémet de max 3 napig használtam és a kukában végezte...
Három nap használat után inkább azt kívánom bár ne vettem volna meg...a szemem alatti résszel már 2 teljes napja szenvedek, hogy ne legyen olyan mint egy sómező de sajnos sehogy sem sikerül. Pedig nagy reményeket fűztem az alapján amit a leírás mondott és pont az ellenkezője történt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Hétfőn vettem a krémet de max 3 napig használtam és a kukában végezte...

Vendy254

2017. április 26.

Szeretem használni elég jól hidratál és nagyon selymes érzés feltenni :) már napi rutinom hogy ezt használom...lassan 30fele közeledek és néha úgy tűnik hogy már nem elég de ami van azt biztosan elhasználom. Akinek csak egy kis hidratáló kell a szeme köré annak tökéletes ez a termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

zsebcuki

2016. december 13.

Jó kislány vagyok és este mindig bekenem vele...de tulajdonképpen mit is kéne várnom ettől a krémtől? :D csak magamat nyugtatom,hogy történni fog valami változás..de valószínűleg nem. Ha mondjuk nem 1000-ft ot szánnék rá hanem 10.000-ftot nagyobb csodát várhatnék? Ki tudja,,egyszer kipróbálok valami jobbat..és persze ezt már elhasználom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

kicsikocsi

2016. december 10.

Hát.. tulajdonképpen azért vettem meg, mert a szemem alatt hajlamos a bőröm a kiszáradásra és már már észrevehető apró ráncaim vannak, gondoltam miért ne. Ez volt az olcsóbb kategóriák egyike, hát befizettem rá. Nem mondanék rá rosszat, inkább olyan semmilyen. Smink előtt jó, én nem érzem különösen ragacsosnak, talán puhít is kissé, de más észrevehető hatása nincsen. Legközelebb azt hiszem mást próbálok ki :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

NeversaynotoPanda

2016. május 12.

Semmit nem ér, és ragacsos ....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Semmit nem ér, és ragacsos ....

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Hydrolyzed Silk, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0