Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Kétfázisú hajápoló spray selyemkivonattal, száraz és fénytelen hajra. Könnyen fésülhetővé, lággyá és ragyogóan csillogóvá teszi a hajat, anélkül, hogy elnehezítené.

lilibeck

2016. február 11.

Én kb 350 Ft-ért vettem akciósan. Annyit megért. Az illata picit sok nekem, egyébként hajkifésülő spraynek használom. Többet nem tud.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Bbogi

2015. július 4.

Borzalmas termék,és a másik 2 társa is! Fénytelenebb lett még csak tőle a hajam! Az illata is egy idő után undorító volt.pénzkidobás volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 4.

Bnemrita

2014. június 4.

2014. június 02. Gliss Kur alternatívájaként vettem meg, amit ígér, nekem nagyjából hozza, kifésülhető a hajam és van fénye is. A Dove hasonló termékénél jobb, a Gliss Kurnál rosszabb. Szerintem.
2014. június 04. Revidiálnom kell az álláspontomat, ez egy nagy kupac sz...r, a frissen befestett hajamat teljesen gubancossá tette, tépve tudtam csak kibontani, és szárítva a haj zsíros, igénytelen hatást keltett, újra meg kellett mosnom. Pfuuú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.

Gitta

2014. május 3.

A nővérem használta, csak abba a hibába esett, hogy itthon hagyta, és ő koliban lakik...:)
Amikor elfogyott a hajhabom, gondoltam, valamit mégis kéne rakni a hajamra...lehet, ez mániákusan hangzik, de ha a száraz, hullámos-göndör hajamra nem teszek semmit, akkor csak elektromos lesz, és nem szépen göndörödik...úgy nem szívesen engedem ki.
Így hát kipróbáltam...és nekem nagyon bevált!
El is használtam (tesóm nagy örömére:)), és azóta vettem újat:)

Én hajmosás után törölközőszáraz hajra teszek jóó sokat, utána szépen göndörödik, de reggelente , ébredés után is naponta fújok a hajamra, aztán a reggeli készülődés alatt szépen megszárad.
Sokszor már hajhabot sem teszek a hajamra...és nagyon élvezem, hogy puhán göndör a hajam:)

Most rendeltem az Avon argánolajas hajolaját...no az szerintem szörnyű, ezt pedig csodaszernek nyilvánítom, annyira bejött;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Így hát kipróbáltam...és nekem nagyon bevált!
El is használtam (tesóm nagy örömére:)), és azóta vettem újat:)

Viki_keni

2013. november 24.

Akciósan vettem, (Gliss Kur-t használok általában). Nagyon bevált!
Szépen és könnyen kifésülhető a vékony szálú, kócosodásra hajlamos hajam.
Még vizesen fújok rá, és azonnal kifésülhető lesz. A termék sokáig kitart, a Gliss kur selyemfény spray-je hamarabb elfogyott. Illata nem egy francia parfüm illat, nem rossz, hamar elillan.
Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Akciósan vettem, (Gliss Kur-t használok általában). Nagyon bevált!
Szépen és könnyen kifésülhető a vékony szálú, kócosodásra hajlamos hajam.
Újra fogom venni!

sophieeny

2013. július 13.

Fura, hogy szinten mindenki negatív véleménnyel volt róla. Nekem borzalmasan kócos a hajam hajmosás után és szinte lehetetlen kifésülni, ha nem használok balzsamot, viszont, ha ezt használom és hagyom1-2 percet rajta hogy beszivja, akkor olyan gyönyörűen kitudom fésülni arcárndulás nélkül :) Nekem nem is nehezítette el, és fényes is lett tőle. 4et kap, mert nagyon kevés dologra mondom, hogy csodaszer, inkább megvagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Pampilla

2012. december 14.

Nem érzem hogy hidratálna,az illata egyáltalán nem jó.Kizárólag olyankor használom amikor nincs 2 percem felrakni egy pakolást.De semmelyik gyorsbalzsamot nem helyettesítheti nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Dynu

2012. október 2.

Semmire nem jó, nekem még fényesebb se lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Semmire nem jó, nekem még fényesebb se lett a hajam.

Jelizz

2012. július 16.

Fénnyeséget ad! De semmire nem jó csak színezett víz egy kis adalékkal, sőt drága 800 Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

stenonis

2012. április 26.

Egész jó, sajnos különösen nem táplál, de fényt, azt tényleg ad. Szép, úgy értem, nem tűnt tőle zsírosnak a hajam. Kb, 6-700 forintért vettem, és sokáig kitartott. Az összetevői miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.