Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissacko, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nemcsak elfedi, hanem meg is előzi a zavaró pattanásokat, mitesszereket és piros foltokat, miközben hidratálja az arcbőrt.

• antibakteriális
  • optimális fedést nyújt
  • nem tömíti el a pórusokat
  • természetesen matt arcbőr
  • megelőzi a pattanásokat

dorakrem

2019. augusztus 12.

Akciósan vettem fillérekért. felkenéskor jól fed, bár nem használom egyész arcra, mert egy idő után valahogy lepereg. Arra jó, hogy a pattanásokat fedje és szárítsa, többre szerintem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

lalabel

2018. november 19.

Egy utazásra elfeleljtettem magammal vinni az alapozómat, ezért gyorsan beugrottam a Rossmannba, hogy szerezzek valamit olcsón. Így került hozzám ez az alapozó. Meglepően jól teljesített, nekem elég volt a fedése, az utazás után is használtam egy ideig. Viszont kicsit túl soknak érzem, mintha fuldokolna alatta a bőröm. Ráadásul egy idő után két fázisra bomlott, szóval ha most megnyomom, először valami olajos-zsíros folyadék jön belőle, és csak utána a sűrű-színes fázis. Nem olyan régóta van meg a cucc, szóval nem tudom, hogy ez mitől van. Talán megromlott a melegben?

Most visszatértem a jól bevált L'Oréal-hoz, azért érződik a különbség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Most visszatértem a jól bevált L'Oréal-hoz, azért érződik a különbség.

Kitti118

2018. október 6.

Az én bőrömmel csodát tesz hasonló társaival ellentétben. Minden mástól pattanások lesznek az arcomon, ettől viszont semmi, és remekül táplál. Fedése bár nem sok, de egy kis korrektorral a hibás részeken tökéletes fedést nyújt.
Ár-érték arányban szerintem tökéletes termék. Én újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes termék. Én újra fogom venni!

Adala

2018. július 3.

Sajnos nekem nem vált be 😐 tele lettem még több pattanással és bedagadt tőle a szemem az első használat után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

mmoni1

2018. március 14.

Jól hidratál és selymessé teszi a bőrt, de pont amire való (pl. elfedje a bőrhibákat) arra egyáltalán nem jó :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Ildiii

2018. január 6.

A fedése eléggé gyenge, de szépen egységesíti a bőrt, és matt hatású. Egyenletesen fel lehet vinni a bőrre, és nem marad ragacsos. A matt hatás nálam 4 órán keresztül marat meg, ami elég jónak számít az én bőrömnél. Nem foltosodik, és nem gyűlik össze a pórusaimban.
Ennyi pénzért én még soha nem találtam számomra megfelelőbb alapozót :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Ennyi pénzért én még soha nem találtam számomra megfelelőbb alapozót :)

Nessa9515

2017. november 30.

Szerintem borzalmas alapozó. Vagy lehet pont kifogtam egy hibás terméket, de én még ezt a 800 Ft-ot is sajnálom rá. :/ Csalódtam benne, hisz eddig nem volt soha problémám az Isana termékekkel. Nem fed, összecsomósodik, illetve túl sötét pedig világos árnyalatot választottam. Kuka. Használhatatlan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

brbara

2017. november 20.

Egész jó alapozó, igaz a fedése hagy némi kivánnivalót maga után, de szép egyenletessé teszi az arcbőr színét. Könnyű felvinni, kellemesen matt, természtes végeredményt ad. Nem szárít, nincs zavaró illata, jó viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

naneth

2017. november 13.

Szépen fed, nincs maszkhatás. A szaga kellemetlen, de nem túl erős. A pattanásaimon egyébként sokat segített és ez egy hatalmas + pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Panthenol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Sodium Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Farnesol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaolin 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.