John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikike78, Módosítva: 2015. június 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

Természetes szőke hatás fokozatosan. Citrus és kamilla kivonattal. A hajszárító melege fokozatosan világosítja a hajat. 3-5 kezelést követően látható eredmény. Nem alkalmas középbarna és sötétebb hajszínek világosítására.

John Frieda Go Blonder Színvilágosító Spray
Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 2.500,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: A "Blonde" aljáig van, kb. 3/4-ig, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként illetve Foxpost automatába küldöm

vivienk

2020. április 10.

Természetesen és fokozatosan világosít. Nem szárítja a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Természetesen és fokozatosan világosít. Nem szárítja a hajam.

Evelin33

2019. július 3.

Természetesen világosítja a hajat. Nem kell belőle sokat fújni ahoz hogy látszodjon a világosítás. Megéri az árát, nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Ellaenn

2019. június 30.

Nagyon megosztòak a vélemények, ezért szeretném én is elmesélni a saját tapasztalatom, hátha segít annak, aki a termék megvásárlásán töri a fejét.
Nekem bevált, csak jól kell használni.

Hosszú (hátközépig erő) természetes sötét szőke hajam van alapból.
3-4 éve használom ezt a terméket, kb 9-10 hónapig is kitart, néha egy évig.
Először akkor próbáltam ki, amikor nyáron amúgy is kiszívta a nap a hajam.
Nem volt a legjobb ötlet, mert a nap és strand kombináció intenzív világosításba fogott együtt, és nagyon világos lett hajam.
Ekkor, hogy szabaduljak az éles kontraszttòl, - amit a lenövés és hajszínem adott - intenzív fújásba kezdtem a töveken, de túlzásba estem és egy sárgás őszes hajtövet értem el, de ezt ősz, vagy sárgás hajra való samponnal viszont helyre lehetett hozni.

Csak arra nagyon kell figyelni, hogy az ősz hajra való sampont ne közvetlenül a szőkítés után használjuk.

Az élesen elütő lenövést végül úgy tüntettem el, hogy mindig csak keveset fújtam a lenövésre, így szép lassan létrejött egy ombre jellegű átmenet, ami 3-4 év alatt érthető módon már teljesen lenőtt. Azóta a sötét szőke alap hajszínemtől 2-3 árnyalattal világosabb a hajam.

Most már csak akkor fújom, ha lenőtt a hajam és ezért ott sötétebb, az átmenet így is szép, keveset kell belőle fújni, kifésülni sem szoktam, csak rögtön szárítani kezdem, így az anyagból nem kerül semmi olyan helyre, ahol nem akarok világosítani.

Ezután 1-2 hónapig biztosan nem használom, így nem világosítom jobban a hajam, az eredmény pedig egy természetes hatású lenövés, mint amikor nyár után nő szép lassan a haj. Így nem kell fújni sem folyton.
Egy kicsit egyébként tényleg szárít, de egy balzsamos pakolás és kímélő sampon 2-3 alkalom után rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Nekem bevált, csak jól kell használni.

Hosszú (hátközépig erő) természetes sötét szőke hajam van alapból.
3-4 éve használom ezt a terméket, kb 9-10 hónapig is kitart, néha egy évig.
Először akkor próbáltam ki, amikor nyáron amúgy is kiszívta a nap a hajam.

balazskrisztii

2019. április 14.

Az illata kevésbé szúrós, mint a Baleas testvérének, a hatásuk szerintem ugyanolyan, ha elfogy, inkább azt veszem újra, az árkulönbség miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

nolanola

2018. december 17.

Ritkán történik meg, hogy egy termék tényleg azt csinálja és úgy, ahogy azt ígéri. Ezzel a spray-vel ez 100%-ban így történt. Ráadásul úgy vettem meg, hogy nem is hallottam róla korábban, sem a márkáról, sem a termékről. Két évvel ezelőtt kezdtem használni, amikor balayage -al fedtük el a korábbi vörös tincseimet és 1-2 hónap múlva észrevettem, hogy vesztett a fényéből, a hamvasságából. A természetes hajszínemre nem használom, azt szeretném kímélni amennyire csak lehet, de a szőkített végekkel csodát művel! El sem tudom már képzelni, hogy szőkített hajat lehet enélkül a termék nélkül ápoltan tartani. Havonta, vagy inkább kéthavonta egyszer használom, amikor látom, hogy sárgulni kezd a hajam/már nem olyan élettel teli a színe. Fodrászhoz is csak vágatni járok azóta és ők is mindig "példaként" mutatják a többi vendégnek, hogy nézzétek, ez itt a balayage, két év után is így néz ki:)... Nem beszélve arról, hogy valahányszor használom, utána mindig kérdezgetik a környezetemben: "befestetted a hajad? Fodrásznál voltál? Olyan szép a színe!" És amit a legjobban imádok benne, hogy az egységes szőkének tűnő hajat tényleg színátmenetessé/melírossá varázsolja. Imádom. Ár-érték arányban is bőven megéri az árát, sokkal többet is fizetnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

bernadettmajdan

2018. november 6.

Bombajó! Bár azt írják róla, hogy természetes barna hajra nem ajánlott, szeretek veszélyesen élni, úgyhogy kipróbáltam. Az eredmény pedig aranyszőke haj lett. Igyekeztem tincsenként csinálni, azonban ügyetlenségem miatt a hajam felső része kivilágosodott, azonban 1 évvel később ahogy természetesen nőtt ( az eddig sosem festett) hajam, mindenki nagyon megdícsérte, mondhatni színváltós lett vagy a mai trend alapján balayage csak tényleg naturálban. Én 100%-ig csak ajánlani tudom. 1 flakon bőven elég a kívánt hatás eléréséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

onecrimsonnight

2017. december 21.

Parom hajvilagositas maniajanak masodik fejezetet kepezi a termek. Amire egeszen be is valt, lathatoan vilagositotta a sotetbarna hajat, egesz termeszetesen is nezett ki. Mignem turelmetlensegeben egyszer nagyon sokat fujt es jobban ki is szokitette elvesztve a termeszetes hatast. Tehat ez a cucc tenyleg szokit.Toredezest a hajan vagy irritaciot a fejboren nem vettunk eszre, de szerintem ovatosan kell banni vele, nem szabad tul gyakran hasznalni. A celnak abszolut megfelel, es sokaig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

felho

2017. szeptember 29.

Nem értek egyet bungics véleményével. Ez a termék NEM arra lett kitalálva, hogy szétfújjuk vele a hajunkat. Én egy flakont kb 1-1,5 év alatt használok el, mert egy fújás egy kis árnylatot szőkít a már így is szőke hajamon, és ez is a cél, nem pedig hogy platina szőke legyek. Valóban tartalmaz káros anyagokat, de amíg 3 havonta fújsz 1x belőle, semmi baj nem fog történni. Én kb 2-3 éve használom ezt a sprayt (kb 3 flakont vettem eddig) és ugyanolyan egyenes szép hosszú szőke a hajam.
Bocsánat, ha ezt mondom, de aki túltolja a fújást az hülye. Nem a terméket kell szidni, hanem azt, aki folyamatosan ezzel fújja a haját miközben egyértelmű, hogy káros.

u.i.: Magyaországon már nem lehet kapni. Valószínűleg kivonták a forgalomból, szóval vége a szép szőkeségnek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

bungics

2017. szeptember 4.

Mindenki felejtse el ezt a cuccot. Nagyon szépen szőkít, de tönkre is teszi a hajat. Nekem alapból szőke a hajam, de az a szürkés árnyalat, aminek jól áll ha kiszívja a nap és soha életemben nem festettem. Ezt a hatást akartam elérni, ami eleinte jó is volt. Igen ám, de annyira kiszőkültem, hogy már csúnya volt a lenövés, ráadásul sárgulni is kezdett a hajam. És ekkor belekerültem egy ördögi körbe, hogy akkor most fújom és szép vagy nem fújom, de ronda lenövős. Meg persze roncsolódni is kezdett a hajam, a régen könnyen formázható hajamból lett egy seprű, amit se göndöríteni, se egyenesíteni nem tudtam, csak maradt a cirokseprű kinézet. Borzalom.
A fodrász ( ritkán járok) azt mondta az utolsó pillanatban mentem, hogy rendbe hozzassam, mert nem lehet a végtelenségig szőkíteni egy hajat, mert a végén szétmállik. :(
Az hogy sárgul e valakinek vagy nem ( ezt is a fodrász mondta) attól függ, hogy eredetileg milyen színpigmentek adják ki a haj össz színhatását ( ez ugyanolyan hajszínnél is egyéni), mert a hidrogén peroxid kiiktat bizonyos színpigmenteket és a maradék adja ki az új hajszínt. A lényeg, hogy a végén ugyanaz az eredmény, mint amikor régen szétégették a hajukat a nők, amikor otthon próbálkoztak a peroxiddal.
Szóval lányok nagyon óvatosan, nézzétek meg az összetevőket, második helyen van a hidrogén-peroxid és ne fújjátok a hajatokra!!!! Nem is értem miért engedélyezik az árusítását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

gajdacsiszilvia94

2017. július 15.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, csak egy ideje már nem látom a polcokon. Lehet még valahol kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.