John Frieda

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikike78, Módosítva: 2021. március 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajápolás

Természetes szőke hatás fokozatosan. Citrus és kamilla kivonattal. A hajszárító melege fokozatosan világosítja a hajat. 3-5 kezelést követően látható eredmény. Nem alkalmas középbarna és sötétebb hajszínek világosítására.

Ár: 3000 , Eladó: Lulufej
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalást követően postázom/Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bambusz92

2022. március 20.

Én direkt az egész hajam világosítására vettem. Hosszú szürkés sötétszőke hajam van aminek a vége gyárilag sokkal de sokkal világosabb. Na én ezzel szépen fujkálom az egészet minden hajmosás után. Mostmár a flakon majdnem elfogyott és megkaptam az első dicséretet, meg hogy befestettem-e. Nagyon elégedett vagyok vele. Nem rontott a hajam minőségén, szépen világosítja. Ha elfogy megállok meglátom visszatér e az eredeti állapotára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

aloha1234

2021. november 26.

Az általam próbált H2O2-s hajvilágosítók közül szerintem ez a legjobb. Nincs orrfacsaró, szúrós szaga, befújás után nem ragasztja össze a hajszálakat és szépen világosít. Én csak a hajhossz utolsó 1/3 ára tettem mindig, így nem tudom mit tesz a fejbőrrel. Kb 1,5-2 hetente használom a téli időszakban, nyáron nem használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

pipacs17

2021. június 27.

ésszel használva, egy nagyon jó kis termék tud lenni! nekem természetes barna hajam van, ami évekkel ezelőtt balayage technikával szőkítve lett. azóta folyton “ingázom” fejben a kicsit szőkébb és kicsit barnább között, évszaknak megfelelően. nyáron ezért ezzel a spray-jel néha átfújom, szép “természetes” hatást kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

citromosalom

2021. május 29.

Alapból szőke a hajam, télen havonta 1x szoktam használni, hogy a nyári aranyszőke csillogást megőrizzem. Egyáltalán nem szárít, nem töredezik tőle a hajam. Nagyon örülök, hogy anno rátaláltam. Már a sokadik flakonnál tartok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

idonthaveaname

2021. május 27.

Nekem nagyon bevált! A gyenge, vékony hajam teljesen tönkrement a festéstől, és tudom, hogy ez is hidrogén-peroxiddal dolgozik, de mégsem roncsolja a hajamat. Hozzáteszem, betartom a ráírt alkalmazási módot, 1 hónapban maximum 3-4x használom, és nekem ennyi elég is volt ahhoz, hogy egy kellemes aranyszőke árnyalatot kapjak a "szürke-szőke" hajamból, ami nagyon természetes. Emellett én heti többször ápolom a hajam pakolással (Kallos-termékek), mindig használok hajmosás után hajolajat, spray-t is, tehát igyekszem minimalizálni a káros hatásokat, ezzel pedig nem megy tönkre a hajam, nem töredezik jobban, mint természetes állapotában tenné, és a növekedését sem gátolta meg ez a termék, amit a rendes festés igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

kisizé

2020. október 23.

Tényleg világosít a hajon, azonban akármennyire is igyekeztem, nekem nem sikerült egyenletesen eloszlatnom, a fodrászom is megjegyezte, hogy olyan a hajam, mintha csak bizonyos rétegeken szőkítették volna. Az illata se tetszett igazán, továbbá úgy vettem észre, hogy erősen roncsolja is a hajamat, szóval én nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

vivienk

2020. április 10.

Természetesen és fokozatosan világosít. Nem szárítja a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Természetesen és fokozatosan világosít. Nem szárítja a hajam.

Evelin33

2019. július 3.

Természetesen világosítja a hajat. Nem kell belőle sokat fújni ahoz hogy látszodjon a világosítás. Megéri az árát, nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Ellaenn

2019. június 30.

Nagyon megosztòak a vélemények, ezért szeretném én is elmesélni a saját tapasztalatom, hátha segít annak, aki a termék megvásárlásán töri a fejét.
Nekem bevált, csak jól kell használni.

Hosszú (hátközépig erő) természetes sötét szőke hajam van alapból.
3-4 éve használom ezt a terméket, kb 9-10 hónapig is kitart, néha egy évig.
Először akkor próbáltam ki, amikor nyáron amúgy is kiszívta a nap a hajam.
Nem volt a legjobb ötlet, mert a nap és strand kombináció intenzív világosításba fogott együtt, és nagyon világos lett hajam.
Ekkor, hogy szabaduljak az éles kontraszttòl, - amit a lenövés és hajszínem adott - intenzív fújásba kezdtem a töveken, de túlzásba estem és egy sárgás őszes hajtövet értem el, de ezt ősz, vagy sárgás hajra való samponnal viszont helyre lehetett hozni.

Csak arra nagyon kell figyelni, hogy az ősz hajra való sampont ne közvetlenül a szőkítés után használjuk.

Az élesen elütő lenövést végül úgy tüntettem el, hogy mindig csak keveset fújtam a lenövésre, így szép lassan létrejött egy ombre jellegű átmenet, ami 3-4 év alatt érthető módon már teljesen lenőtt. Azóta a sötét szőke alap hajszínemtől 2-3 árnyalattal világosabb a hajam.

Most már csak akkor fújom, ha lenőtt a hajam és ezért ott sötétebb, az átmenet így is szép, keveset kell belőle fújni, kifésülni sem szoktam, csak rögtön szárítani kezdem, így az anyagból nem kerül semmi olyan helyre, ahol nem akarok világosítani.

Ezután 1-2 hónapig biztosan nem használom, így nem világosítom jobban a hajam, az eredmény pedig egy természetes hatású lenövés, mint amikor nyár után nő szép lassan a haj. Így nem kell fújni sem folyton.
Egy kicsit egyébként tényleg szárít, de egy balzsamos pakolás és kímélő sampon 2-3 alkalom után rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Nekem bevált, csak jól kell használni.

Hosszú (hátközépig erő) természetes sötét szőke hajam van alapból.
3-4 éve használom ezt a terméket, kb 9-10 hónapig is kitart, néha egy évig.
Először akkor próbáltam ki, amikor nyáron amúgy is kiszívta a nap a hajam.

balazskrisztii

2019. április 14.

Az illata kevésbé szúrós, mint a Baleas testvérének, a hatásuk szerintem ugyanolyan, ha elfogy, inkább azt veszem újra, az árkulönbség miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.