Just

Ár:   5264 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolotti, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Teafa Krémben a teafa olaj nyugtató, antiszeptikus hatása érvényesül. Használata ideális pl. zsíros, kipirosodott, mitesszeres vagy bakteriálisan fertősött bőr esetén.

pH 3.5-4.5

sweety99567

2017. június 18.

Az örök kedvencem. Soha nem tudnám lecserélni annyiszor mentett meg. A pattanásaimat, hegeimet tökéletesen helyre tette. A legnagyobb csúnyaságot is 2 nap alatt eltüntette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Froci

2017. május 1.

Csodaszer! Ennél jobb krémmel még nem találkoztam, ami ilyen hatásos lenne a pattanásokkal szemben. Az ára borsos, de nagyon sokáig elég. Az illata elég erős, azzal meg kell barátkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Ashmatiii

2016. április 28.

Nagyon szerettem. Arckremkent hasznaltam,ha elojottek s pattanasok, sot egyszer labgomba ellen is bevetettem. (De jo is a strand)
Nagyon sokaig eleg,takarekos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Nagyon sokaig eleg,takarekos.

Kodi

2016. február 27.

Csodaszer, tényleg! A teafa révén van egy kis gyulladás csökkentő hatása, nem kell állandóan használni, csak vészhelyzetben. Én akkor ájultam el tőle, amikor intim helyen lett pattanásom, szörnyen fájt, először nyirokcsomónak hittem, de rájöttem, hogy mégse az. Kínomban ezt kentem rá, 2 nap sem kellett neki, nyomtalanul elmúlt. Nagyon drága, de megéri az árát. Ritkán használom és hütőben tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Destiny95

2013. december 2.

Már régóta van ilyenünk itthon, de csak mostanában fedeztem fel, vannak hegeim, kisebb pattanások a bőrömön, de azt vettem észre, hogy halványította a hegeket, szebbé tette a bőrömet. Esténként éjjelre szoktam bekenni az arcom, nappalra sok lenne, az árát is megéri, az illata kicsit erős, de kibírható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

pop19eye

2013. június 6.

Igen, meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Igen, meg vagyok elégedve vele!

bfruzsi

2013. május 25.

Csodat muvelt a borommel! Telen nagyon kiszaradt az arcborom, de olyan szinten, hogy mar a homlokomon, halentekomon es orromnal is hamlott, valamint a nyakam is elkezdett hamlani(mai napig nem tudom miert de gombas fertozesre tippelek). Elkedtem hasznalni ezt a kremet es 3(!!) nap alatt eltuntette a hamlast a nyakamrol es arcomrol is. Ma mar nem hasznalom minden nap, ahhoz tul zsiros, de ha kezd kiszaradni akkor este bekenem es masnapra nyoma sincs a szarazsagnak. Nagyon sokaig bejar mert keves is eleg belole(mar vagy egy eve hasznalom), emelett arban is kedvezo, max. 3000ft lehetett ha jol emlekszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 25.

nikolotti

2012. május 19.

Pattanások és mitesszerek nem tűntek el a hatására, de általános arckrémnek nagyon jó, nem irritál, felfrissíti az arcbőrömet. Lábkrémnek, illetve izzadásgátlónak is használtam, ott jobban megállta a helyét. Az ára elég magas, de nagyon takarékos krém; nedves bőrre kenhető, így nagyon kevés kell belőle. (Ha csak arckrémnek használom, majdnem fél évig is kitart.) Én még az illatát is szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Lactic Acid, Glycerin, Sodium Lactate, Tea-Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate

Sorbitol h 1 1

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.