Juvena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Water / Aqua Octyldodecanol eo I i I al Isopropyl Stearate eo Caprylic Triglyceride Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate eo Hydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Glycerin h 0 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil C12-15 Alkyl Benzoate eo Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Panthenol eo I v 0 0Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables PEG-45/ Dodecyl Glycol Copolymer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Petrolatum eo Magnesium Sulfate Hydrogenated Coco-Glycerides eo Polyquaternium-10 Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract Disodium EDTA Hibiscus Esculentus Seed Extract Yeast Extract a BHT a I ta Hydrolyzed Conchiolin Protein Alcohol Denat. al Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Sodium Chloride Phosphatidylcholine eu Oligopeptide-21 pepChitosan Tryptophan Threonine Sodium Oleate ti I eu Sodium Chondroitin Sulfate Serine Potassium Chloride Lysine Hydrochloride a Histidine h Glycine Glucose h Folic Acid v Calcium Pantothenate Calcium Chloride Butylene Glycol h 1 0Soluble Collagen h Arginine Parfum / Fragrance i Lyral i Butylphenyl Methylpropional i Limonene i Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Phenoxyethanol ta Diazolidinyl Urea ta Methylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par Ethylparaben ta I par Propylparaben ta I par 0 0Isobutylparaben ta I par

jakani

2016. május 1.

Ez egy nagyon jó kis krém volt régen, elég testes krém, de határozottan feltöltötték a bőrömet, rugalmasabb és jobb volt, mint más krémektől. A nappali párjával együtt használtam. Ma már sehol nem találom... (Megszűnt volna..?)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

agnesss

2013. február 27.

Sajnos már sehol sem találom pedig ezt a krémet igazán szerettem, nekem bevált. Amit ígért azt el is érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 27.

monni

2011. szeptember 27.

Télen használtam, amikor egyébként is szárazabb a bőröm és nekem nagyon bevált, szépen feltöltötte bőrömet, és javult a tónusa.Nyáron valószínűleg túl zsíros lett volna a bőröm tőle és fénylett volna a T zona, de hidegben nagyon jól helytállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Ria13

2011. július 15.

Egy drogériában pásztáztam pont a krémeket, amikor egy hostess-szaktanácsadó Hölgy lépett oda hozzám, hogy segítse választásomat:-) Én a Shiseido és egy biokozmetikum (Annamarie Börlind) között őrlődtem, de Ő a Juvena-t ajánlotta. Erősen vízhiányos, a T-Zónában viszont zsírosodásra is hajlamos a bőröm és végül a Juvena Regenerate and Restore éjszakai krémnél kötöttem ki. 25 000 HuF volt az ára és mindenféle ajándékot kaptam hozzá. A Juvena-ról amúgy hallottam néhány jó dolgot, de én magam még azidáig nem próbáltam ki. Este alig vártam már, hogy az alapos bőrtisztítás és tusolás után felkenhessem. SAJNOS, AZ ELSŐ PERCBEN IS CSALÓDÁST OKOZOTT...Zsíros, vastag-testes krém, alig szívódik be, csak állt az arcomon, mint egy 50-es faktorszámú sűrű naptej. Másnap megpróbáltam nagyon vékonyan felvinni, így egy fokkal jobb volt a helyzet. Csodát nem vártam ugyan, de azt, hogy semmiféle pozitív változást ne eredményezzen a használata...50 ml-es kiszerelésű krém, doboza és csomagolása elegánsnak-dekoratívnak mondható, de sajnos semmi egyéb. Ugyanebben a drogériában egy másik szaktanácsadó Hölgy pedig csodálkozott, hogy nekem ezt ajánlották, mert-szerinte- ez nem az én korcsoportomnak, hanem 35-40 felettieknek készült. Én ezt a fajta Juvena krémet nem tartom valószínűnek, hogy újból megvenném, még 10 év múlva sem:-)

Szerkesztés: A véleményemet már félig-meddig megírtam...Csak annyi jutott az eszembe, hogy az összetevőinek listáját tekintve nem biztos, hogy olyan nyugodt szívvel ajánlgatnám ezt akrémet...Mondjuk, mivel nekem eleve rosszak a tapasztalataim vele kapcsolatban, így amúgy sem...Túl zsíros, nem szívódik fel. Az illata és a design-ja kellemes, szép, de ez a minimum...Lehet, hogy nem a bőrtípusomnak megfelelő terméket vettem meg...(?)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, BHT, Lysine Hydrochloride
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Histidine, Glucose, Butylene Glycol, Soluble Collagen
Peptidek: Oligopeptide-21
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Folic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Octyldodecanol, Isopropyl Stearate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Hydrogenated Castor Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Panthenol, Petrolatum, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Phosphatidylcholine, Sodium Oleate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil, Sodium Oleate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

A triptofán egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.