Kin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zmbanett, Módosítva: 2013. március 4.

Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

Intenzív sampon roncsolt száraz hajra. Finoman tisztítja az extra száraz és roncsolt hajat. Táplálja és helyreállítja a hajszálakat, erősíti azok belső szerkezetét.

Kiszerelés: 250 és 1000 ml

Nikcy

2018. október 7.

Imádom kémiailag kezelt hajam nagyon töredezett, mióta őt használom újra gyönyörű, könnyenkezelhető a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

CherryPie

2017. április 1.

Az én hajam maga a rémálom...persze nem magától lett ilyen, hanem a sok-sok hajfestéstől és hajvasalástól, tehát hála a gondatlan gazdájának... Aztán berendeltem ezt a sampont és megtörtént a csoda. Ki tudtam fésülni a hajam!
Fényes és sima lett. Persze kellett pár alkalom amíg meglátszott az igazi javulás, azóta csak ezt használom. Nem nehezíti el a hajam, könnyen kezelhető lesz és az édes, vaniliás illatát is imádom. Ezelőtt a Selective OnCare samponját használtam, de a Kin jobban bevált. Roncsolt, száraz hajra én ezt ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

ZaFi

2016. szeptember 19.

Az eddigi legjobb samponom! A szőkített hajat is puhává és egészségessé varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

cicatapmancs

2013. április 25.

A 250ml-es kiszerelés 1399Ft volt. Eddig csak Head & Shoulders sampont használtam, mert bármi mással mostam hajat rögtön korpás lett, így ezzel is volt némi fenntartásom, de szerencsére nem volt semmi gond. Az illata nagyon tetszik. Eddig megszoktam,hogy miután leöblítem a sampont, a hajam olyan kemény és kb egybe áll vizesen az egész. (Balzsam nélkül szenvedés kifésülni a hajam.) Ezt a sampont leöblítettem és olyan volt a hajam, mintha már a balzsamozás után lennék, puha volt és olyan mintha az egész "folyna". A balzsammal együtt használtam, az pedig csak még tovább fokozta a hatást. Talán végre rendbe jön a hajam :)

update: 3 hete használom a hajpakolásával együtt és a hajam szerkezete már ennyi idő után is jelentősen javult. Minden 2. hajmosásnál használom. Eddig head&shoulders sampont használtam, most is ez a másik. A hajam a h&s-el való mosás után kemény, száraz volt, mostanra ez megszűnt, ugyanolyan a hajam, mintha a kinactiffal mostam volna meg. Sokkal puhább, fényesebb hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

zmbanett

2013. február 25.

Tényleg hatékony hajtápláló és szerkezetjavító sampon! A pakolásával együtt vettem...külön-külön csodaszerek, viszont a kettő együtt az én hajamnak sok, együtt használva elnehezítik szegényt. Ezért én külön használom őket. A sampon valamivel drágább, mint a szupermarketekben és drogériákban kapható átlagos készítmények, de olcsóbb, mint a legtöbb professzionális cucc. Én 1400 ft körül vásároltam. Viszont gazdaságos, mert jóval kevesebb kell belőle egy-egy hajmosáskor, mint az általános samponokból. Sűrű, krémes állaga van, jól habzik, tényleg csak egy kicsi kell belőle! Egy átlagos argánolajos (dm-rossmann-müllerben kapható) balzsammal együtt használom, leginkább télen. A pakolása is csodákra képes, azt viszont másik samponnal érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glycol Distearate, Cetearyl Alcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamide Mipa, PEG-60 Almond Glycerides, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide Mipa, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.