Kryolan

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Folyékony alapozó, finom, egyenletes sminket biztosít minden bőrtípusra.

hzs

2020. március 10.

Vegyes tapasztalataim vannak az alapozóval: a színe tökéletes, még soha nem találtam az arcomhoz tökéletesen passzoló színt (iszonyú világos a bőröm, és még drága termékek közt se nagyon találok színt). Nagyon folyékony, szóval kicsit újra kellett tanulnom az alapozást, mert camuflage-hoz vagyok szokva. Könnyű, nem erősen fedő alapozó. Nap végére sem fénylett az arcom, tényleg nagyon meg voltam elégedve.
Viszont ami nagy negatívum számomra, hogy ugyan elvileg minden bőrtípusra van, nekem mégis kiemelte a szárazabb helyeket az arcomon. Vegyes bőröm van, hol zsírosabb, hol szárazabb, néhol picit hámlik is, néhány pattanásom is van. Viszont felkenve a pattanások körül nagyon csúnya lesz, és nagyon kiemeli a legkisebb szárazsági jeleket is, amiket amúgy észre sem vettem, hogy van az arcomon. Úgyhogy szerintem száraz bőrre egyáltalán nem jó.

Pedig annyira örültem, hogy egy könnyű alapozót találtam, aminek tökéletes a színe, de így nagyon csúnyán néz ki az arcomon =[

UPDATE: két hét használat alatt végre megtanultam a kellő mennyiséget felvinni és eldolgozni, szóval eddig én voltam a béna, hogy nem tudom használni ezt a nagyon folyékony alapozót, mert korábban krémesebb állagút használtam. De most már tudom, és meg vagyok vele elégedve. Nagyon száraz bőrre még mindig nem ajánlom, nekem is bőségesen alá kell hidratálni. Kíváncsi vagyok 25-30 fokban milyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Hydrogenated Polyisobutene, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.