L'Occitane

Ár:   30 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   30 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Divine krémmaszk segíti az öregedés látható jelei elleni küzdelmet és azonnali és határozott komfortérzetet nyújt az érett bőrnek.

A gazdag, olvadó textúrájú Divine krémmaszk naponta krémként vagy ritkábban maszkként is használható.
A bőr kényelemérzete helyreáll, kipihentté válik, fiatalsága tovább tart. A bőr egyszerűen szépségtől ragyog.

Az összetevők 90%-a természetes eredetű.

L'Occitane Divine Lotion
Ár: 6000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: a képen jelölt mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)
wildrose

2018. október 30.

Csodás gyógynövényes illatú, kicsit testesebb állagú arcápoló, gyorsan és maradéktalanul szívódik fel, és isteni tápláló, simító hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

despoina

2017. június 20.

Mintát kaptam belőle. Több napon át használtam a nagyobb mintát lefekvés előtt megtisztította arcra vittem fel hidratáló krém nélkül. Nagyon szépen kisimította az arcom, reggel hidratált és kipihent arcbőrrel ébredtem. Nem tudom hogy egy idősebb, ráncosabb bőrrel mit tesz. Igazából idősebbek számára készült ez az arcmaszk, nem a huszonévesek számára fejlesztett termék. Szépek az összetevői. Megelőzés céljából akár fiatalok számára is jó éjszakai arcápoló. Több természetes ápoló olajt, vajat és esszenciát tartalmaz amelyek ápolják a bőrt. Nagyon finom, virágos illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

zahraa

2017. április 4.

Nem az en korosztalyomra, sem bortipusomra valo, de annyira erdekelt, mi ez a hype korulotte, hogy kiprobaltam egy mintat... reggelre a nevetoramcaim is eltuntek, ugy neztem ki, mint aki botoxoltatott :D na nem a Donatella Versace-es ertelemben, hatarozottan tetszett az eredmeny, de nem merem meg hasznalni, felek hogy igaz a mitosz, hogy ha hozzaszokik a bor, mar hatastalanna valik a termek, ugyhogy egyenlore pihentetem a dolgot :D
Karacsonyra megleptem vele anyumat, nagyon orult neki, imadja :) Szepen hasznal neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

szeliger

2016. január 31.

8 ml kisebb tégelyt használtam el. Fehér, gazdag, tömény, kissé keményebb állagú krém, illatra jellegzetes Divine, virágos, gyógynövényes jellegű. Esténként használtam a Divine olaj után, a hideg téli időben nagyon jó hatásúnak mutatkozott. Először tartottam attól, hogy sok lesz a kettő együtt, de amikor láttam, hogy a bőröm mennyire szereti, bátran alkalmaztam minden este, a kis tégely így kb. három hétre volt elegendő. Először az olajat cseppentettem bő 4-5 csepp formájában a tenyerembe, a két kezemet összedörzsölve az olajat felmelegítem és aztán a tenyeremet inkább rányomkodva, mintsem dörgölve viszem fel az arcomra ill. nyakamra. Utána jöhetett ez a maszkkrém, átmasszírozva az arcomat. Azt tapasztaltam, hogy az olajjal együtt sokkal jobban beszívódott a kettő együtt, mint bármelyik külön-külön, ez a páros igazán jól dolgozik együtt. A normal kiszereléshez valamilyen masszírozó eszközt is adnak, vakításnak jó biztosan, de szerintem a krémet anélkül is jól lehet használni. Száraz, érettebb bőrtípusra feltétlenül ajánlom kipróbálásra, főleg a téli időszakban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Honey, Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Palmitate, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sucrose Palmitate, Dimethiconol, Glyceryl Linoleate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Sucrose Palmitate, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Linoleate
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, PEG-100 Stearate, Sucrose Palmitate, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citral, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (kellemetlen ízt, illatot semlegesítő) összetevő. Az összetevő gyártója szerint viszont gyulladás- és stressz csökkentő, nyugtató és puhító összetevő a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).