L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Használata különösen ajánlott színezett és festett hajra. A maszk mélyen táplálja és visszaállítja a hajszálak eredeti állapotát. Helyreállítja, stimulálja és regenerálja a hajat a gyökerétől. Véd a káros környezeti hatások ellen. Haját fényessé és dússá varázsolja.

Ötféle (angyalgyökér, levendula, geránium, ylang-ylang és pacsuli) növényi illóolajat  és búzafehérjét tartalmaz.

Kiszerelés: 250 g

Nikkycat

2019. október 24.

Imádom, valódi csodaszer! A szőkitett hajam puhává, fényessé és szöszmentessé tette! Utoljára óvodás koromban volt ilyen jó állapotban a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

csillabella

2019. augusztus 4.

Használom a termékcsalád sampon és balzsamával együtt. Ennek is kellemes az illata, de igazából nem érzek a hajamon nagy különbséget, mikor ezt a pakolást is felteszem. (Nem minden hajmosásnál szoktam feltenni.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Nicolett022

2018. május 9.

termékmintám volt belőle, de nagyon gondolkozom rajta, hogy beruházzak a teljes kiszerelésre, mert ez fantasztikus! A hajam nagyon puha, könnyen kezelhető lett tőle, ráadásul a használata után még 3 napig is érződött a mesés illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Tory

2017. április 10.

Festetlen hosszú vastagszálú sötétbarna hajamra vettem mert hajlamos a végei felé a kiszáradásra, de ezzel a maszkkal megütöttem a főnyereményt mert nem csak mennyei illata van ami az én hajamban másfél napig érződött hanem remekül táplálja és hidratálja a hajamat anélkül hogy elnehezíteni. Első használat után éreztem a különbséget. Pihe puha lett a hajam. :)

Update: Nos az a helyzet, hogy hetente 1-szer használom ezt a hajpakolást, de körülbelül hetente 2-3-szor mosok hajat és ezek után a hajmosások után is éreztem a hajpakolás illatát méghozzá olyan intenzíven mintha csak használtam volna elképesztő, ilyet még egy hajpakolásnál sem tapasztaltam. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

despoina

2014. február 25.

Termékmintát kaptam belőle. Tetszett mint balzsam de ezért az árért jobbat is lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

dorcus89

2012. december 9.

Termékmintaként kaptam egy vásárláshoz ajándékba. Kipróbáltam és nekem nagyon tetszett, finom az illata és a vastag, rendezetlen hajamat kezelhetővé és puhává tette. Az illatát is még éreztem a nap végén is. Még próba alatt van, de eddig meg vagyok elégedve.
update: egész nap érzem a hajamon az illatát, ilyet még egy hajpakolásnál sem tapasztaltam. egy megérne még egy plusz csillagot, ha lenne még csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Részletesebb információ a smartskincare-en.