L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. május 17.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Friss, citrusos aroma nőknek és férfiaknak egyaránt. Krém, amely könnyedén felszívódik és ápolja a bőrt. Zuhanyzás után megszűnteti a „feszes” bőr érzését. Organikus verbénakivonat, amely segít megnyugtatni a bőrt.

Lorelei

2019. szeptember 24.

Amikor ezt a testápolót használom, mindenki keresi közelemben, mi ez a jó illat. Nos, nekem abszolút nagy kedvenc. Friss, nem hagy ragacsos érzetet maga után és ami a legfontosabb, sokáig és remekül hidratál! 5/5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

wildrose

2019. szeptember 11.

Csodás, intenzív, friss, citrusos verbéna illatú, könnyű állagú testápoló, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Emem

2019. április 5.

Nem igazán szeretem a citrusos illatokat,de ez kellemes,frissítő,igazi nyári illat...viszont nem valami hatékony,bőröm nem sokáig maradt hidratált tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Uveggalamb

2018. november 22.

Nekem is a Pixiboxos rendelésemhez járt. Illata szuper, de a hatása szerintem édeskevés.. Tényleg csak nyárra találom esetleg megfelelőnek, téli testápolónak nem elég testes, nem hidratál eléggé, nekem pedig extrán képes kiszáradni a bőröm. Amilyen áron mozognak a márka termékei el nem tudom képzelni , hogy magamtól is megvegyem, ha elfogy. A kiszerelése pedig egyáltalán nem praktikus, tényleg nehéz belőle kinyerni a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

szeliger

2018. április 24.

Sokáig nem tetszett, jópár éve is már, hogy először kipróbáltam. Nem is foglalkoztam vele, mígnem a múlt év őszén egy Pixiboxban egy kisebb, 75 ml-es kiszerelés lapult a tusfürdő párjával. A mostani melegebb időkben került bevetésre és nagyon megszerettem, főleg reggeli zuhanyzásnál. A kesernyés, friss, citrusos illat úgy hat, mint egy energiabomba, lendülettel indítja a napot. A fehér színű testápoló gyorsan beszívódik, pont annyira hidratál, amennyire egy nyárias reggelen zuhany után szükség van. Nem ragacsos, gyorsan lehet utána ruhát húzni. A flakonból azonban kissé nehezen lehet kinyerni, állandóan ütögetni és nyomkodni kellett a flakont, hogy jöjjön már belőle, egyszer meg is ijedtem, hogy összetörik a kezemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 24.

Virvatuli

2017. november 11.

Kicsit meglep, hogy ennyire rossz értékeléseket kapott. Ugyanolyan cukorkaillata van, mint a tusfürdőjének. Valóban nem hidratál nagyon erősen, de én nem tapasztaltam, hogy szárítana, rendben volt utána a bőröm. Viszont gyorsan beszívódik, aminek örültem, mert utazásokhoz használtam ezt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Moni1980

2017. november 7.

Az illata erős és nagyon tartós, viszont egyáltalán nem ápol, sőt kifejezetten szárít. Nem értem miért van így túlárazva. Szerintem egy Forintot sem ér, mivel testápolónak teljesen alkalmatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

CeCeDrake

2017. november 5.

Szárít, minden használattal egyre jobban és a finom illat mellett van egy műanyag mellékzönge, ami nagyon gáz ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Bettiky

2017. június 26.

Nagyon szeretem, finom illata van, Gyorsan beszívódik, nem zsíros.
Nagy száraz bőrűeknek nem ajánlom, mert hamar elmúlik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Nagyon szeretem, finom illata van, Gyorsan beszívódik, nem zsíros.
Nagy száraz bőrűeknek nem ajánlom, mert hamar elmúlik a hatása.

Timitami

2017. április 5.

Nekem nagyon tetszik annak ellenére, hogy nem vagyok a citrusos illatok nagy rajongója.Hogy mégis miért vettem meg? Mert a tusfürdő változata megvolt, gondoltam, legyen meg a testápolója is. Mintha citromfüvet szagolgatnék, olyan jó illata van. Engem tökéletesen hidratál, rendkívül kellemes krémecske ez, könnyedén és finoman el lehet oszlatni a bőrön, pikk-pakk beszívódik, és egy nagyon sima, puha, hidratált bőr az eredmény. Egész nap kellemes viselet a bőr tőle. Kenőcsös állagú, nem vizes bázisú ez a testápoló. Nagyon elégedett vagyok vele. A legjobb testápoló azok között, amiket ezidáig valaha próbáltam, úgyhogy kíváncsi vagyok ennek a márkának a mandulás termékére is. Ezzel egy bajom van, hogy a flakonból nehezen jön ki a testápoló, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sorbitol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Ceteareth-33, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Ceteareth-33, Laureth-7
Illatanyagok: Lippia Citriodora Flower Extract, Parfum / Fragrance, Limonene, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A citromverbéna kivonata, melyet a virágos végéből nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, illatosító hatású összetevő. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.