L'Oreal Paris

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Detti, Módosítva: 2016. január 8.

Betty05

2017. május 9.

Ez a paletta valami csodálatos! Nekem egy rózsaszínesebb világosabb szín van meg, számomra hihetetlen hogy milyen pigmentált és milyen világos színek közben,világos bőrön is csodálatosan mutat és fantasztikusan tartós!!! CSAK SZERETNI LEHET!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

EszterMarkham

2016. augusztus 26.

Imadom! 2 palettam is van, nagyon szep szinek es konnyu vele dolgozni. Hatranya hogy hamar eltorott a doboza, a feliratok is csunyan lekoptak es az applikatora is hamar elhasznalodott, de ettol fuggetlenul marad az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Maanina

2015. augusztus 14.

Gimiben évekig használtam a 335-ös változatot (Laetitia Casta). Nagyon szép csillámos, selymes fényű szemhéjpúderek, amelyek gyönyörűen összemoshatóak és szépen igazodnak egymáshoz. Kifejezetten kedveltem a bársonyos szürkéskék színt. A mai napig szép színe van, elég nagy mennyiséget tartalmaz, évekig kitart. Egyetlen hátránya, hogy nálam hamar szétesett a kis dobozka, és a feliratok is hamar lekoptak róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

chimera86

2015. április 11.

Nagyon szeretem, 3 palettát is vettem az idők alatt :) Egyszerű, halvány és parti sminket is lehet vele készíteni, száraz vagy nedves applikátorral egyaránt. A saját applikátora hamar tönkrement, de szerintem ez nem akkora gond, amúgy is kényelmesebb nagyobbat használni. Ami fontos, hogy szép és tényleg összeillő színek, illetve kontaktlencsével is kompatibilis. Tartóssága átlagos, nedvesen felvéve extra tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

Pöti

2015. március 13.

Több palettám is van. Szeretem, szép színei vannak. Elég fényesek és tartósak.

Update: végül megváltunk egymástól.. Bántotta a szememet, így nem kísérletezek velük többet. Már amúgy se mai csirkék voltak.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

Több palettám is van. Szeretem, szép színei vannak. Elég fényesek és tartósak.

yokkoa

2015. március 4.

Nagyon szerettem. A csillámos kis rózsaszín van meg. Sajnos időközben rá kellett ébrednem, hogy ez a színkombináció nem áll jól nekem, pedig remek minőség, szép színek. Az applikátorok mérete vicc, de amúgy sem szoktam használni a palettákhoz csomagolt kis vackokat, szóval ez nem zavart :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

bettyboop

2014. július 8.

Nagyon szerettem! Gyönyörű, szolid nappali sminket lehetett vele csinálni, Minden nap használtam belőle valamelyik színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Powderpuff Girl

2014. május 12.

Nekem is az első palettáim egyike volt, szerintem megvan már4-5 éve. A képen látható árnyalatokat tartalmazza az enyém is, a világos arany-bézs színt gyorsan elhasználtam, a többiből még van egy pici. Nagy szerelem volt annak idején, minőségre jól pigmentált és tartós egy szemhéjpúder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

gabbica

2014. március 13.

ó azok a régi szép idők....az első sminkpalettám volt, imádtam! akkoriban még alapozóm sem volt, és csak úgy ragyogott a bőröm, és csakis különleges alkalmakkor vetettem be a nagyágyút, a loreal palettám :) szép napokat éltünk meg együtt, már ezer éve nem is láttam, de most lehet veszek egyet megint, ez a nosztalgia...:) gimis koromban hónapokig nézegettem én is a dmben, mire rászántam magam, hogy megveszem...a reggelikből kellett kispórolni! azt hiszem minden fillért megért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

afmz

2014. március 12.

Tini koromban majd megörültem a kék palettáért, akkor még sokallottam az árát. Hónapokig civódtam magammal, hogy megéri-e megvenni? Végül beadtam a derekam és beszereztem. És hogy mi lett a végeredménye? Gyönyörű kék sminkek, és saját készítésű smink a szalagavatómra. Csodájára jártak a sminknek, pedig totál egyszerű volt. Azonban egy ügyesen összeállított palettával az ember lányának könnyű dolga van. Igazán tartós szemhéjpúder együttes, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Emolliensek: Triisostearin, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Lanolate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Dimethicone
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, CI 77947 / Zinc Oxide, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Silver / CI 77820, CI 42090, CI 12085, Red 30 / CI 73360, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140, Gold / CI 77480
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.