L'Oreal Paris

Ár:   1738 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hajápolók

A száraz hajszál elvékonyodhat, megfakul, elveszíti természetes fényét és nehezen kezelhető. A L'Oréal laboratóriumai a legújabb hajápolási rituálé, az Elseve Újratápláló család összetételébe beillesztették a Méhpempőt, egy nagyra értékelt természetes összetevőt. Ez az ápoló összetétel táplál és kisimít, miközben igazán pompás élmény használni.

Az Újratápláló hajpakolás tápláló összetevői a nagyon száraz hajat is hidratálják. A hidratált hajszál visszanyeri rugalmasságát és kezelhetővé válik.

szonia

2014. július 1.

Attól tartok ezt a hajpakolást sajnos végleg kivonták a forgalomból, bár tegnap még utoljára valószínűleg, de sikerült megtalálnom egy pici no-name drogériában. Én nagyon szerettem benne, hogy sűrű, nem folyik le könnyen, isteni az illata. Nekem nagyon vigyázott a hajvégeimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

despoina

2014. február 18.

Βorzalmas tönkretette a hajam, kiszáradt, a végek még jobban széttörtek mint eddig. Soha de soha nem venném meg újra.........................

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

MissNickole

2013. december 28.

Egy ideig nem lehetett kapni ezt a sárga színű termékcsaládot, de most ismét van és nagyon örülök neki...
Nekem nagyon bevált, én a Vitamino Color ára miatt váltottam erre és nem bántam meg, szinte ugyanaz a hatás árban pedig fele annyiba sem kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Daisyyy

2013. november 14.

Szeretem ezt a hajpakolást, az egyik legjobb a L'Oreal hajápolók közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Szeretem ezt a hajpakolást, az egyik legjobb a L'Oreal hajápolók közül.

marinababa92

2013. április 8.

nekem eddig az összes hajpakolása bejött az elséve-nek,havonta 1-2x használom és olyannyira beissza magát a hajba,hogy még 1-2 hajmosásig balzsamot sem kell használnom! nagyon kifésülhető szép ápolt hajat eredményez!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

beautyby_Niki

2013. március 5.

Nagyon szerettem ezt a L'oreal termékcsaládot! A samponjával és balzsamjával együtt használtam és nekem szuper puha lett tőle a száraz hajam.
A samponjánál írtam, hogy tényleg kicsit zsírosít, 3-4 naponta hajat kell mosni, de engem ez nem zavar, mert előtte is így tettem.
Zsíros hajra tényleg nem ajánlanám,de egyébként jár az 5 pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Zsíros hajra tényleg nem ajánlanám,de egyébként jár az 5 pont. :)

vira.15

2012. július 8.

Az illata jó, de nekem nem használt túl sokat :\ Annyi, hogy könnyen ki tudtam fésülni és nekem sokáig megmaradt az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

malvina

2011. augusztus 1.

Nagyon selymes és könnyen kifésülhető lesz ettől a pakolástól az azelőtt nehezen kezelhető hajam. Hátránya, hogy zsírosítja a hajat, még úgy is, ha szigorúan csak a hajvégekre teszek belőle. Kár, hogy mostanában nem nagyon látom a drogériák polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.