L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Hidratáló krémek

Hármas hatás:
1. Első ráncok csökkentése: A nők 86%-a simábbnak érzi bőrét**. Ráncai csökkennek. Reggel bőre feltöltöttebbnek és fiatalabbnak látszik.
2. A bőr rugalmasságának javítása: A bőr rugalmassága javul és feltöltöttebb. A nők 76%-a simábbnak érzi bőrét**.
3. 24H hidratálás: A bőr intenzíven hidratált a sima és ruganyos érzetért.

A kollagén biorészecskék bejutnak a bőr legfelső rétegébe, ahol akár 9-szeresükre duzzadnak, hogy segítsenek az első ráncok feltöltésében*.

*in vitro teszt
**50 nő önértékelése, 4 hét után

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 50 ml

norykab

2019. november 28.

Nagyon szeretem, nappali nekem túl sok már. Reggel sokkal simább az arcom, feltölti az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

zsjudit

2019. október 19.

Szeretem, könnyen beszívódik, nem zsíros, az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Szeretem, könnyen beszívódik, nem zsíros, az illata kellemes.

Lina0325

2019. szeptember 10.

Nem vettem észre ránctalanító hatását viszont szépen hidratál és jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nem vettem észre ránctalanító hatását viszont szépen hidratál és jó illata van.

timi25

2019. május 31.

Túl tömény,zsíros,baromi nehezen szívódik be,. Reggel is még olyan fura érzés utána, viszont arctisztîtás után simább a bőröm. A nappali változatát is használom, nekem az jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

HARHAR

2019. április 15.

Az ejszakai verzió nem rossz, a nappali verzió nagy csalódás. Jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Az ejszakai verzió nem rossz, a nappali verzió nagy csalódás. Jól hidratál.

Szlilla0504

2019. január 25.

Az elmúlt időben többet sminkelem magam és ez elkezdett meglátszódni a bőrömön, úgyhogy elhatároztam veszek egy testesebb arckrémet ami kellőképpen javít a bőröm rugalmasságán és feltölti a kiszáradt bőrömet. Ránctalanító hatást semmit nem lehet észrevenni. Viszont reggel olyan sima és puha az arcom, amilyen maximum kisbaba koromban lehetett. Ezen felbuzdulva megvettem a nappali változatát is, amit szintén szeretek. De bevallom ebben a szeles téli időben van amikor napközben is az éjszakai krémmel kenem be az arcom. Smink alatt is tökéletes, nem zsírosodik át, nem kenődik el semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Juditzz

2018. november 1.

Én most próbáltam ki először ezt a terméket. A bőröm nagyon száraz és vízhiányos, így az éjszakait vettem meg. A szemem alatti karikákat és apróbb ráncokat is szeretném halványítani, így elsőre a 35+ krém jó ötletnek tűnt.
Egy hete használom, az illata nagyon jó (bele vagyok bolondulva...), nekem nem zsíros, a bőröm nagyon hamar beszívja. Puha lesz tőle, hidratált érzést nyújt. A ránctalanításban nem voltam túl bizakodó, de egyik krém sem csinál csodát... a karikákat viszont halványította a szemem alól.
Összegészében elégedett vagyok, árban nagyon kedvező, így azt hiszem, ennél maradok mint éjszakai krém. 4 pont, mert a ránctalanításban azért nem csodaszer. Ajánlom száraz, vízhiányos bőrre mindenképpen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Nikcy

2018. október 3.

Eddig egész jó. Alapozó alá kenem,nem zsírosodik tőle a bőröm, igaz ránctalanító hatást nem tapasztaltam, de amire nekem kell arra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Ziggytwig

2018. augusztus 8.

Nagyon száraz, érzékeny bőröm van. Ez az elmúlt tíz évben az egyetlen krém, amihez mindig visszatérek, akármilyen fancy cuccot próbálok ki, az én bőrömön ez mulasztja el a húzódást. Nyilvan, akinek zsiros a bore, annak nehez lesz, vagy meg pattanasos is lehet tole, de én eskuszom a hidratalo hatasara.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

pakbak

2018. július 20.

Hát, elég ambivalens érzéseim vannak. Ugyan puha lesz a bőröm tőle (asszem), de egyszerűen annyira zsíros, hogy még reggel is zsírosbödön érzésű az arcom, amit én kifejezetten nem szeretek. Még csak azt sem lehet mondani, hogy túl sokat kenek fel. Szerintem ez inkább a száraz téli időszakra alkalmas, és azon belül is száraz és vízhiányos bőrre. Nekem kombináltként elég meh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Dimethiconol, Atelocollagen, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isohexadecane, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Dimethiconol, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polysorbate-80
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polysorbate-80
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.