L'Oreal Paris

Ár:   5777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 26.

Kiszerelés:   2 x 6 ml

L'Oreal Double Extension szempillaspirál, fekete- A szérummal gazdagított alapréteg az erősebbnek és tápláltnak érződő szempillákért- Intenzív fekete fedőréteg a hosszabbnak látszó pillákért- Itt a Loreal leglátványosabb kettős spirálja, melyet már úgy fejlesztettek ki, hogy ne csak ellenállhatatlan tekintetet tudj vele varázsolni, hanem táplálja és regenerálja is a pillákat, hogy azok erősebbek legyenek. Használata: 1. lépés: A fehér szérummal pilláidat meghosszabbítod és megerősíted. 2. lépés: Egy erősen pigmentált fekete színt ad pilláidnak, mindezt úgy, nem csomósodik össze. Amiért imádni fogod:- Szempilláid nem csak gyönyörűek lesznek, hanem láthatóan erősebbek is így a spirál használatától nem kell kihullott pillák miatt tartanod, sőt még ki is tolja a pillák természetes kihullásának idejét, így egyszerre több szempillád lesz- Speciális keféje szépen és egyenletesen oszlatja el a festéket- Akár fél évig is elég rendszeres mindennapi használat mellett mégsem szárad be- Rendkívül tartós anélkül, hogy elkenődne. Bőrgyógyászok és szemészek által tesztelt, így érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is bátran használhatják.

Franciska007

2019. február 22.

Évekig a kedvencem volt, gyönyörű eredményt lehetett vele elérni, de diszkrét sminkhez is alkamas volt. Sajnos már nem gyárják és a rejtek helyeimen is kifogytak a készletből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

csellareva

2018. május 31.

Ha mind a két oldalát használom, az eredmény zseniális. Megéri az árát )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Ha mind a két oldalát használom, az eredmény zseniális. Megéri az árát )

anditrombitas

2018. május 3.

Ez volt régen az imádott kedvenc szempillaspirálom! :) Ilyen kefét azóta sem találok, hol lehet kapni?? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

chrissietoth89

2018. február 26.

Imádom a két fázisú keféit. A fehér göndörít és dúsít a fekete hosszít, de még hogy!!! Boldog voltam mikor újra rátaláltam, és egy percig nem haboztam megvásárolni. Soha ne vonják ki a forgalomból, mert bajba leszek. Könnyű felvinni és eldolgozni, egész nap tart, nem köt ki a szem felett és alatt. A Loreal szlogenjét eltalálták a marketingesek: "Mert megérdemlem!" Borsos az ára, de minden nő megérdemli a csodás pillákat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

viziadri91

2017. november 8.

Ki kell tapasztalni a használatát, de csak ettől a spiráltól lesznek olyan szép az amúgy átlagos pilláim, hogy sokszor kérdezik, hogy hol "tetettem' fel őket. Már csak kevés helyen beszerezhető, vadászni kell rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Bubu96

2017. október 24.

Először mikor vettem nagyon szerettem, annyira, hogy hajlandó voltam újra venni. A másodikkal viszont valami bibi van. Összeragasztja a pilláim, és nagyon hama panda szemeim lesznek tőle. Kiábrándultam. Az első 5*kapna..a mostani 1et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Leander

2017. október 1.

Egyik kedvenc spirálom. Sokszor úgy is használom, hogy csak az alapozóréteget és főlé egy másik spirált. Erősen dúsít, műszempillahatást eredményez. Különösen jó, ha már egy picit elkezdett kifogyni/száradni, frissen néha kicsit sok festéket visz fel. Nem mindig ezt használom, de rendszeresen újraveszem, mert nálam bevált - igaz, eleve eléggé dúsak a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

matine91

2017. szeptember 24.

Sajnos nekem nem vált be. Nekem nem dúsítja a szempilláimat, maximum hosszabb lesz, de semmi extra. Előtte szempilla-göndörítőt használok, hogy általa göndörebbek legyenek a pilláim, de a spirál kiegyenesíti :D Nem mondanám tartósnak sem, ha egy kicsit könnyezik a szemed, azonnal szétfolyik az egész, viszont ha teljesen le akarod mosni, akkor sokat kell vele bíbelődni.
Ennyi pénzért nekem ez hatalmas érvágás volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Ennyi pénzért nekem ez hatalmas érvágás volt...

Alma07

2016. október 20.

szeretem nagyon a fehér része annyira szépen dúsít imádom

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

szeretem nagyon a fehér része annyira szépen dúsít imádom

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
MsKors

2016. július 11.

Karácsonyra kaptam, nagyon örültem neki és össze is barátkoztunk hamar. Bár a fehér részét többnyire hanyagoltam a hétköznapokban - nekem az már túl drámai volt, a feketéje jól teljesített és sokáig elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.