L'Oreal Paris

Ár:   5777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Deer, Módosítva: 2020. március 26.

Kiszerelés:   2 x 6 ml

• A szérummal gazdagított alapréteg az erősebbnek és tápláltnak érződő szempillákért. Intenzív fekete fedőréteg a hosszabbnak látszó pillákért.
  • Szempilláid nem csak gyönyörűek lesznek, hanem láthatóan erősebbek is így a spirál használatától nem kell kihullott pillák miatt tartanod, sőt még ki is tolja a pillák természetes kihullásának idejét, így egyszerre több szempillád lesz
  • Speciális keféje szépen és egyenletesen oszlatja el a festéket- Akár fél évig is elég rendszeres mindennapi használat mellett mégsem szárad be
  • Rendkívül tartós anélkül, hogy elkenődne.
  • Bőrgyógyászok és szemészek által tesztelt, így érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is bátran használhatják.

A másidik fázis INCIje a 2. Aqua / Water összetevőnél kezdődök.

RRenata

2021. október 12.

Egyáltalán nem éri meg az árát.. egy maybelline vagy essence spirál szebb pillákat csinál. Maximum annak ajánlanám aki nagyon természetes pillákra vágyik, de még nekik sem annyira.
Annyi szól mellette, hogy könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

Annyi szól mellette, hogy könnyű lemosni.

RuzsnyomNiki

2021. augusztus 31.

Nekem annyira sajnos nem lett csoda termék. Nem mondom, hogy rossz vagy használhatatlan, de szerintem ez a fehér-fekete megoldás semmivel sem másabb vagy jobb minta két réteg feketét felvinnék egymás után. A fehéret nekem nem nehéz egyébként eltüntetni a fekete alatt, mert annyira egyáltalán nem lesz fehér a szempillám. Szép a végeredmény, viszont nekem hajlamos volt potyogni és kenődni kicsit, így újra vásárolni nem fogom. Szerintem túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

noricza

2021. május 19.

Annak idején mikor ezek a kétoldalú spirálok divatba jöttek barátnőm egyből megvette és ajánlotta próbáljam ki. Hát sok hűhó a semmiért. Nagyon időigényes, pepecselős mire szépen meglehet csinálni. Nekem a formula se tetszett olyan ragacsos érzetem volt és soknak éreztem a két színt és nehezen lehetett eltüntetni a fehéret. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

npsz

2021. április 9.

Csak ezeket a kétoldalú szempillaspirálokat szeretem, hosszú, dús, ívelt pillákat eredményez :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Pamela13

2020. december 4.

Az olcsóbb spirálok közt számomra Ő vált be a legjobban, használatával már szabad szemmel is látható pillákat varázsol Nekem :) Nem csípi a szemem habár nap végére kicsit hajlamos elmaszatolódni, de nem vészes. Könnyű a felvitele és a lemosása. Piros társát is szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Gigike

2020. február 11.

Nah ez nekem a csodaszer.. Még kint Amerikában voltam oda meg vissza érte, itthon kereshettem égen földön, de sehol sem találtam.. Aztán ráleltem a Notinon 2700ft-ért 😊
A fehér részét volt hogy ki sem nyitottam, néha néha használtam csak, akkor is csak a végeire, rá-rá húzva, mert ha sokat rakok, rendesen mint egy szempillaspirállal akkor lehetetlen azt elfedni feketével utána. De a fekete része meg a spirálja... Maga a csoda, gyönyörű nagy, dús pillákat varázsol 👌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Audry1

2019. szeptember 6.

Én használtam ilyet is, illetve még a kék-fehér társát. A hosszabbító (fehér) nekem hozta amit kellett, viszont sajnos egyiknél sem fedte el teljesen a fehér részeket a fekete festék :( Így néhol fehér foltokat lehetett látni, ami szerintem szembetűnő volt. Még akkor sem lehetett mindet eltüntetni, ha vastagon és sokszor átmentem rajta a fekete festékkel. Ráadásul amint a fehér, hosszabbító megszáradt, még nehezebb volt elfedni.
Ezután kezdtem átszokni a "sima" szempillafestékekre. Nekem 3 csillagot ér, mert foltosan senki nem szeretne kinézni, főleg ott nem, ahol mindenki látja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Franciska007

2019. február 22.

Évekig a kedvencem volt, gyönyörű eredményt lehetett vele elérni, de diszkrét sminkhez is alkamas volt. Sajnos már nem gyárják és a rejtek helyeimen is kifogytak a készletből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

csellareva

2018. május 31.

Ha mind a két oldalát használom, az eredmény zseniális. Megéri az árát )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Ha mind a két oldalát használom, az eredmény zseniális. Megéri az árát )

anditrombitas

2018. május 3.

Ez volt régen az imádott kedvenc szempillaspirálom! :) Ilyen kefét azóta sem találok, hol lehet kapni?? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Panthenol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Palmitic Acid, Panthenol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Panthenol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Hydrogenated Palm Oil, Myristic Acid, Steareth-20, Steareth-2, Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Myristic Acid, Steareth-20, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Acacia Senegal Gum, Myristic Acid, Acacia Senegal Gum
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Ethylparaben, BHT, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.