L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinnamon, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Kategória:   Samponok

Színvédő és hidratáló hajsampon, szulfátmentes színápoló rendeszerrel festett és száraz hajra. Rozmaringolajjal és a menta növény kivonatával készült.

Lorna

2016. január 27.

Jó volt, hogy kipróbálhattam egy szulfátmentes sampont, de nem éreztem nagy különbséget a szokásos samponjaimtól. Igaziból semmilyen különbséget sem éreztem. A fejbőrömet viszont nem bántotta, aminek örülök, viszont az illata a Paradontax fogkrémre emlékeztetett, amiért kevésbé lelkesedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Sophie92

2014. május 23.

A legnagyobb meglepetésemre az eddig használt legjobb samponom lett, leelőzve a Tigit és a John Friedát. A müllerben vettem, nem értem az árát, hisz nem a professional vonalhoz tartozik, de azt kell mondjam, hogy megéri. Az INCI-je nem egyezik az ide feltöltöttel, csak nagyjából, külföldi oldalakon szintén más INCI szerepelt, úgyhogy ez megint egy rejtély...Vékony szálú, hullámos, könnyen zsírosodó,de nagyon száraz végű, festett hajam van...ezzel kompatibilis :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Agave

2014. február 3.

A kedvenc samponom és balzsamom lett az everpure:))
Száraz vastagszálú hosszú hajam van és életemben ez az első sampon amitől igazán csillogó lett a hajam teljes hossza és nem sprőd.
Amióta először megvettem már csak ezeket a termékeket használom.
Az illata először furcsa volt, de már azt is megkedveltem.
Még a Dr Organic-on gondolkozom, de ezt annyira szeretem, hogy egyenlőre nem váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

A kedvenc samponom és balzsamom lett az everpure:))
Amióta először megvettem már csak ezeket a termékeket használom.
Az illata először furcsa volt, de már azt is megkedveltem.

cioccolata

2013. augusztus 9.

Csak termékmintám volt belőle, ami 2 mosásra volt elég a hosszú hajamra. Szerintem nagyon jó sampon, és nagyon kellemes az illata! Ez a rozmaringos-borókabogyós illatfelhő melegben és hidegben is kellemes tudna lenni szerintem. Ha egyszer leakciózzák, lehet, hogy veszek belőle.

Update: második mosáson vagyok túl, őt és a balzsamját használtam csak mindkét alkalommal. Eszméletlen, hogy milyen puha és könnyű, ugyanakkor nem szálló... egyszerűen tökéletes lett a hajam!!! 10 csillagot adnék, ha lehetne.
Be fogok fektetni egy szulfátmentes samponba. Most már tuti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Be fogok fektetni egy szulfátmentes samponba. Most már tuti. :)

kiskozmi

2013. május 15.

Felváltva használom a másik samponommal.Szépen tisztít,jól habzik és kellemes gyógynövényes illat marad utána a hajamon.Valóban hidratáltabbnak is tűnik,selymes,puha lesz szárítás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Yndre

2013. január 11.

Eleinte nem igazán tetszett, de mire kb az egyharmadát elhasználtam nagyon megszerettem. Elég kíméletes sampon, de szépen tisztít, még az olajos pakolást is leviszi. Mosás után a hajam nagyon szép fényes és puha. Az illatát is szeretem, kellemes gyógynövényes, a menta fejbőrömet enyhén bizsergeti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

cinnamon

2012. szeptember 6.

Teljesen átlagos sampon, tényleg semmi extra. Szulfátmentes, de azért még lehetne szépíteni az összetevőlistán. Azért van itt szilikon meg paraben... Jól megtisztítja a hajat, nem szárít, nem is zsírosodik jobban tőle, puha utána a hajam. Viszont határozottan rozmaring illata van, ez valakit zavarhat, bár szerintem száradás után már nem érződik. Elhasználom, mert az összetevők annyira nem tragikusak, viszont ezért az árért többet várnék illetve olcsóbban lehet kapni jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin

Emolliensek: Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, C11-15 Pareth-7, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, PPG-5-Ceteth-20, Trideceth-12, Laureth-9
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, C11-15 Pareth-7, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Decyl Glucoside, Sodium Isethionate, PPG-5-Ceteth-20, Trideceth-12
Illatanyagok: Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Juniperus Communis (Juniper) Oil, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.