L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
hedip

2019. szeptember 8.

Nekem eddig bevált, néhány hónapja használom. Szép pillákat csinál, nem pereg. Ha picit könnyezik a szemem, akkor se leszek pandamaci utána. Az eddig használt spirálok közül eddig ez a max nálam. - hosszít és dúsít, ível.
Persze a spirálozást is gyakorolni kell.. rájöttem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Persze a spirálozást is gyakorolni kell.. rájöttem :D

florien

2019. augusztus 15.

A legjobb szempillaspirál. Nagyon szeretek vele dolgozni, szépen szétválasztja a pillákat, szép a színe. Várni kell míg megszárad mert különben pereg.

Update: Szóval sajnos nekem is potyog le meg kenődik, ha le is törlöm a szemem alól pár óra múlva újra és mindig csúnya fekete csík van a szemem alatt :(
kár érte mert amúgy remek spirál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

kár érte mert amúgy remek spirál

zdorka

2019. július 17.

Egyszerűen imádom! Nagyjából egy hónapja szereztem be és egy ideig biztosan nem válok meg tőle. Gyönyörű pillákat csinál és egész nap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

GyTunde

2019. június 5.

Imádom! Nincs nehéz dolgom általában egyik szempillaspirállal sem, mert alapból hosszú, dús szempilláim vannak, de szeretek ráfesteni hogy még inkább hangsúlyozzam. Nekem elég tartósnak bizonyult, szép ívet ad a pilláknak, nem pereg mivel nem használok 1 rétegnél többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

sjokoladekake

2019. május 13.

Számomra egyetlen előnye van ennek a terméknek, hogy nagyon könnyű lemosni: a nap végére ugyanis semmi sem maradt belőle, de annál több jutott a szemembe szelesebb időben. A jó értékelések miatt választottam, de úgy tűnik, nekem ez nem vált be. (De az tény, hogy amíg kitartott, elégedett voltam a kefével. Ebből a formájú szempillaspirál kollekcióból már többet is próbáltam, azokkal ezt nem tapasztaltam, mindet elhasználtam: Fatale, So Couture)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

heeyroxannee

2019. május 8.

Kb 1éve használom ezt a spirált és nem is tervezek váltani. Ez a legjobb, amit valaha próbáltam. Nem csomósodik, nem pereg, ha esetleg sminkben aludnék el, reggel ugyanúgy kelek fel, mintha akkor festettem volna. :) nagyon sokáig elég, nem szárad ki. Nekem ez abszolút befutó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

persephone

2019. április 26.

Végre rászántam magam, hogy megvegyem, és egyáltalán nem bántam meg. annyira szép hosszú és dús szempillákat varázsol. Nem pereg vagy maszatolódik, lemosni is viszonylag könnyű. Megtaláltam A szempillaspirált, abszolút kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

cintialaura

2019. április 17.

Ez az a spirál amit rég keresek. Nem pereg, nem okoz irritációt az érzékeny szememen és szépen megemeli az alapból hosszú pilláim. Egy kicsit dúsíthatna jobban, de emiatt én nem vonok le pontot.
Ami miatt külön köszönet jár az az, hogy könnyű lemosni, dörzsölés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Ami miatt külön köszönet jár az az, hogy könnyű lemosni, dörzsölés nélkül.

keserutimi

2019. április 13.

Pár hete használom ezt a spirált, és azt kell mondjam, eddig ez a kedvencem!!!
Szépem szétválaszt és hosszú, íves pillákat lehet vele keszíteni, már egy rétegben is (bár én alapból mindig csak egy réteget kenek fel). Már többen megdicsérték a szempilláimat, mióta ezzel sminkelek. Kicsit potyog, de ez minimális.
Annyira meggyőzőtt, hogy az idei tavaszi Glamour-napokon be is szereztem a mostani utódját! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Pár hete használom ezt a spirált, és azt kell mondjam, eddig ez a kedvencem!!!

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Szép dús szempilla az eredmény, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

Szép dús szempilla az eredmény, elégedett vagyok vele.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.