L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2020. június 18.

Kiszerelés:   10,7 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

senskin

2020. november 24.

A keféje gyengécske és amíg nincsen bejáratva, addig semmi extrát nem csinál a pillákkal. Utána már szebb, rétegezve. A fekete színe tetszik, de lehetne egy kicsit stabilabb és erősebb a feje. Ettől független jó spirál, csak türelem kell hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

bleauwsy

2020. november 17.

Sok évig használtam, szuper termék! Nekem tartós volt, a szilikon spirálfej pedig imádnivaló, mert szépen dúsít, szétválaszt és nem csomósodik hanem egyenletesen viszi fel a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 17.

Agnes91P

2020. november 17.

Tetszik a kiszerelése, hogy kicsi és praktikus. A kefe kialakítása is érdekes, nem maszatol, nem potyog, egy természetes hatást lehet vele elérni, viszont szempillából én jobban szeretem az ennél drámaibb és látványosabb hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Barbara5

2020. november 3.

Ez valami szörnyen rossz szempillaspirál!! Nagyon csalódtam ebben. Sosem pontozok 1-esre terméket, mert mindig van valami pozitívuma, de ennek semmi:
- kenődik, nem szárad meg kb sosem. Nap végén, ha nem figyelek oda a szemöldököm alatt is van, alsó szemhéjam pedig úgy néz ki, mint akinek behúztak
- továbbá, kb semmilyen arctej nem mossa le, gyaszatolni kell a szememet, emiatt kivörösödik a bőr mindig és érzékeny lesz tőle
- rossz a keféje is, a korábbi l'oreal kefét használom
- és még drága is
Szóval nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

- rossz a keféje is, a korábbi l'oreal kefét használom
- és még drága is
Szóval nekem nem vált be.

Provence

2020. szeptember 22.

Nem hosszít, de dúsít, sok vékony, apró szempillám lesz tőle (alapjáraton szőke, rövid, ritka szempilláim vannak). Inkább természetes, mint wow hatás, hétköznapra ideális, nem szárítja ki a pilláimat. Teljes áron nem éri meg, kuponnapokkor viszont bátran merem ajánlani!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

vrabrigi

2020. szeptember 21.

Vegyesek az érzelmeim, mert tetszik a keféje, illetve hogy szép természetes pillákat csinál. Viszont nekem nagyon pereg, pár óra alatt tele volt darabkákkal a szemem alatt, illetve minimális könnyezésre is kenődik. Az olcsó Essence-em jobban teljesít, ezt biztos, hogy nem fogom ismét megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

BLili

2020. szeptember 16.

Nagyon átlagos spirál, viszont nem csípi a szemet. Nagyon gyorsan elmászik, pandaszemeket csinál. Tegnap reggel nem mentem rá a szempillákra, csak kétszer, délután kettőre teljesen eltűnt a szememről. És nem csinál többszöri áthúzásra sem komoly szempillákat. Eredeti áron abszolút nem éri meg, maximum Glamour napokon.

Van egy sajátos kis illata, amit én szeretek. Összességében, alig várom, hogy elfogyjon és többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Zsuzsuzsza

2020. szeptember 15.

Krémmániás dobozban volt legutóbb. Most bontottam fel ,az itteni véleményeket már sokkal hamarabb elolvastam,ezért nem álltam túl pozitívan ehhez a dologhoz,de nagyon kellemes csalódás ért. Igazán szép pillákat csinàlt, leginkább hosszított. Kb 40 fokban egész nap takarítottam ,(extrán izzadós vagyok)és nem potyog ,nem lett panda szemem. Nagyon tetszik!! 😁👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Brunettee

2020. augusztus 17.

Hm-hm. Vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal. Az első, és leginkább zavaró dolog benne, az az illata. Légyszi, egy spirálnak lehetőleg semmilyen illata ne legyen, vagy legalább ne ilyen erős. Innentől érezhető, hogy ritkán nyúlok érte. És sajnos olyankor se nyűgöz le. Igen, szép fekete, nem póklábas az összhatás, de akkor se azt látom a tükörben, amit szeretnék. Szeretek kísérletezni, de úgy tűnik, spirálok tekintetében maradnom kell a jól beváltnál. Azt viszont értékelem, hogy nem potyog, és nagy melegben sem leszek pandamaci a nap végére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Bszsara

2020. június 18.

Legjobb szempillaspirál! Drágábbat is próbáltam, de egyik sem volt jobb ennél!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Legjobb szempillaspirál! Drágábbat is próbáltam, de egyik sem volt jobb ennél!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.