L'Oreal Paris

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A feltöltő éjszakai krémet lefekvés előtt alkalmazzuk. A magas koncentrációjú tiszta hialuronsav [HA] a bőr és a ráncok optimális kipárnázó hatását biztosítja. A természetes eredetű Fibroxyl hatóanyag további hatásaként a bőr teltebb megjelenésűvé válik. Bőre visszatalál 10 évvel ezelőtti állapotához.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KovacsEszti

2022. április 7.

Szepen feltolti a boromet es egysegesebb borkepet produkal. A szine es az allaga tetszik, az illata viszont hiaba kellemes, tomeny es ez zavar.

Pattanasaim azota nincsenek, hogy ezt a kremet hasznalom, de ez inkabb csak egy labjegyzet, mert nem ez a termek profilja.

Szoval osszessegeben szeretem, hogy elenk es telt bort eredmenyez, eleg jo krem, de nem letezik a kremmanian olyan krem, ami a botoxot vagy hyaluronos toltest helyettesithetne :) Ujravevos viszont, mert hatasos cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Doryca007

2022. április 6.

Ees megvettem az itteni vélemények alapján. :)
Kellemes állagú gél crem, relatív hamar beszivodik, nekem kicsit túl illatos (cliniquehez képest pláne 😅), de remélem hamar elillan. Színe tetszetős lila, a selymes érzést felkelés után gyanúsan a glicerin adja, ezért majd még jövök up-pal a hosszabb távú tapasztalatokról. Egyenlőre nálam csak 3*. 22.4.06.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

Ees megvettem az itteni vélemények alapján. :)

Gabica88

2021. november 23.

Nagyon jól hidratàl, reggelre olyan lesz a bőröm, mint egy kisbabának. Nincsenek tőle pattanásaim, szuper az illata, és az ára is elég baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Winkleragi

2021. július 15.

Csak az összetevők miatt jár a pontlevonás… Egyébként nagyon szeretem a textúráját, nagyon puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

Sandragon007

2021. április 29.

Bár, még csak 34 éves vagyok, de eddig a korosztályomnak megfelelő krémekkel, nem mentem semmire. Némi szarkaláb, homlok és mosoly ráncaim vannak. Majd rátláltam erre a termékre, természetesen, nappali krémmel együtt használva! Nagyon kedvelem a csomagolását, külömbséget tesz a nappali (ezüstös/szürkés, fehér krémmel) és éjszakai (lilás/csillogós, lilás krémmel) termék között, hogy ne keljen a feliratot állandóan lesnem, de ami igazán nagy öröm, hogy amióta ezzeket használom, a férjem megjegyezte: "Drágám, olyan puha az arcod, és olyan szép, mit csinálsz vele?" szóval, csak ennyire hatásos, hogy eddig bármit is kenhettem rá, sosem tűnt fel neki. A ráncaim csökkennek, a bőrtónusom javul, és tényleg nagyon puha és selymes az arcom. Az illata nekem nagyon bejön, és jó hosszan tart. Kevés kell belőle, sokáig elég, jól beszívódik, inkább gél/krém állagú. Nekem ez jobban tetszik/hat, mint a nappalija. Ha glamour napok vannak, pedig a legnagyobb öröm, mondhatom, mindig jár az 50-40% rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

mlexa

2020. február 28.

Jajj, nem tudom. Két hete használom, de egyelőre semmi extra. Jól hidratál, de a várva várt feltöltés nálam elmaradt. Pedig nagyon bíztam benne. 😔 Amúgy maga a csomagolás igazán luxus érzetet sugall. Az illata egyszerűen fantasztikus, annyira kis kellemes, hogy leírhatatlan. Az állaga is szuper, inkább gélesnek mondanám. Kell idő, mire beszívódik, de utána selymes érzetű a bőröm. Ha lesz változás jövök updatelni, de addig ennyi pénzért ez csak egy közepes. Ennyi tapasztalat alapján nem venném újra, de még bármi lehet. Kivárok 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Sabyna77

2020. február 11.

Sziasztok, én 40 év feletti csajszi vagyok, sose véleményeztem nyilvánosan egy terméket sem, nem szokásom, nem kedvelem. Születésnapomra kaptam most ezt a krémet a hugomtól, tudván imádom a hyaluronsavas kozmetikumokat. A boltok polcairól látva ismert volt számomra, bár sose vettem volna magamnak, pláne nem loreal krémet. Rengeteg ránctalanító krémet, márkásakat, méreg drága csodakészítményeket használtam, de egyik sem hozta meg a kellő hatékonyságát. Kipróbálva ezt a krémet, nappalra és éjszakára egyaránt, valami csodálatos dolgot tett az arcbőrőmmel!!!! Még besem masszírozom a krémet, de már a ráncaim, a karikákat, duzzanatot a szemeim alól, pillanatok alatt eltünteti. Hihetetlen amilyen gyorsasággal fejti ki a hatását mindezt látványosan. Az illata fenomenális, az állaga tökéletes textúrájú. Az arcom üde, matt, fiatalos és mint ha arcvasaláson estem volna át és teltséget ad a bőrömnek. Ez lett számomra az én csoda krémem, a tökéletes megoldás a problémáimra. Ha elfogy, csak ezt fogom venni! Számomra üti veri a 30-40 ezer Ft-os, méreg drága készítményeket! Favorit!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

dottya

2019. október 18.

update: mégis újravettem, már több alkalommal. :$

Elkezdtek megjelenni az első ráncok az arcomon és olyan krémet kerestem, ami segít megelőzni még több ránc kialakulását illetve a meglévőket halványítja. Sok krémet kipróbáltam mielőtt ezt megvettem. A legtöbb ránctalanító pattanásokat okozott, de ez szerencsére nem, úgyhogy elhasználtam. kb. 2hónapig tartott. Bevallom őszintén nem tudom eldönteni, hogy újravegyem-e vagy sem. Parabént tartalmaz és az illata sem jön be, nagyon tolakodó.
Viszont a hatása valami csodálatos! Használat után olyan tőle a arcom, mintha kivasalták volna. Sminkelni is lehet rá, ami nekem számított, mert nappalra is használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

update: mégis újravettem, már több alkalommal. :$

Lillaa

2019. március 11.

Egynek nem volt rossz :) ebredeskor az arcom puha volt, jo erzetet adott.. de ezen kivul semmi extra. Viszont a nappali kremje borzaszto..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Panka86

2018. december 10.

2018. december 10. | Szerkesztés
A piros laser renew változatot ismertem és a szerettem, mivel nem volt vele problémám, arra következtettem hogy testvérével a HA filler-rel se lesz gondom. Mivel akciós volt, nagyon baráti áron jutottam hozzá, mertem kockáztatni. És milyen jól tettem. Most úgy érzem megtaláltam az igazit, ami az arckrémet illeti. Nagyon érzékeny a bőröm,de nem irritálja, olyan szép egységes, matt arcképet eredményez, hidratál, puha a bőröm,a pólusaim is alig látszanak a használata után és a ráncocskáim is szépen eltünteti (mély, erős ráncaim nincsenek). Tuti innentől őt fogom használni a nappali kréme mellett, amiről teljesen ugyanez a véleményem, és valószínűleg beszerzem és szemránckrém változatot is. Az illata nekem kellemes, emlékeztet kislány koromban kapott első parfümömre :) Azt hiszem Girls Garden, vagy valami nagyon hasonló neve volt. Nosztalgikus számomra :) Egyetlen amiért levonok 1 csillagot, az a színe, ami bár bevallom tényleg szép, de teljesen felesleges vele terhelni a bőrt, én nem igénylem, hogy eltérő legyen magának a krémnek a színe a nappali krémtől. Tudom ez csak kukacoskodás, de én csak a minden szempontból tökéletesre adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

2018. december 10. | Szerkesztés

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isohexadecane, Synthetic Wax, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Stearyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Ceteareth-6, Xanthan Gum
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Ceteareth-6, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Sorbitan Oleate, Isopropyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Methylparaben, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Ph szabályozó segédanyag

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Methylparaben i I ta I par 0 0