L'Oreal Paris

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A feltöltő éjszakai krémet lefekvés előtt alkalmazzuk. A magas koncentrációjú tiszta hialuronsav [HA] a bőr és a ráncok optimális kipárnázó hatását biztosítja. A természetes eredetű Fibroxyl hatóanyag további hatásaként a bőr teltebb megjelenésűvé válik. Bőre visszatalál 10 évvel ezelőtti állapotához.

mlexa

2020. február 28.

Jajj, nem tudom. Két hete használom, de egyelőre semmi extra. Jól hidratál, de a várva várt feltöltés nálam elmaradt. Pedig nagyon bíztam benne. 😔 Amúgy maga a csomagolás igazán luxus érzetet sugall. Az illata egyszerűen fantasztikus, annyira kis kellemes, hogy leírhatatlan. Az állaga is szuper, inkább gélesnek mondanám. Kell idő, mire beszívódik, de utána selymes érzetű a bőröm. Ha lesz változás jövök updatelni, de addig ennyi pénzért ez csak egy közepes. Ennyi tapasztalat alapján nem venném újra, de még bármi lehet. Kivárok 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Sabyna77

2020. február 11.

Sziasztok, én 40 év feletti csajszi vagyok, sose véleményeztem nyilvánosan egy terméket sem, nem szokásom, nem kedvelem. Születésnapomra kaptam most ezt a krémet a hugomtól, tudván imádom a hyaluronsavas kozmetikumokat. A boltok polcairól látva ismert volt számomra, bár sose vettem volna magamnak, pláne nem loreal krémet. Rengeteg ránctalanító krémet, márkásakat, méreg drága csodakészítményeket használtam, de egyik sem hozta meg a kellő hatékonyságát. Kipróbálva ezt a krémet, nappalra és éjszakára egyaránt, valami csodálatos dolgot tett az arcbőrőmmel!!!! Még besem masszírozom a krémet, de már a ráncaim, a karikákat, duzzanatot a szemeim alól, pillanatok alatt eltünteti. Hihetetlen amilyen gyorsasággal fejti ki a hatását mindezt látványosan. Az illata fenomenális, az állaga tökéletes textúrájú. Az arcom üde, matt, fiatalos és mint ha arcvasaláson estem volna át és teltséget ad a bőrömnek. Ez lett számomra az én csoda krémem, a tökéletes megoldás a problémáimra. Ha elfogy, csak ezt fogom venni! Számomra üti veri a 30-40 ezer Ft-os, méreg drága készítményeket! Favorit!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

dottya

2019. október 18.

update: mégis újravettem, már több alkalommal. :$

Elkezdtek megjelenni az első ráncok az arcomon és olyan krémet kerestem, ami segít megelőzni még több ránc kialakulását illetve a meglévőket halványítja. Sok krémet kipróbáltam mielőtt ezt megvettem. A legtöbb ránctalanító pattanásokat okozott, de ez szerencsére nem, úgyhogy elhasználtam. kb. 2hónapig tartott. Bevallom őszintén nem tudom eldönteni, hogy újravegyem-e vagy sem. Parabént tartalmaz és az illata sem jön be, nagyon tolakodó.
Viszont a hatása valami csodálatos! Használat után olyan tőle a arcom, mintha kivasalták volna. Sminkelni is lehet rá, ami nekem számított, mert nappalra is használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

update: mégis újravettem, már több alkalommal. :$

Lillaa

2019. március 11.

Egynek nem volt rossz :) ebredeskor az arcom puha volt, jo erzetet adott.. de ezen kivul semmi extra. Viszont a nappali kremje borzaszto..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Panka86

2018. december 10.

2018. december 10. | Szerkesztés
A piros laser renew változatot ismertem és a szerettem, mivel nem volt vele problémám, arra következtettem hogy testvérével a HA filler-rel se lesz gondom. Mivel akciós volt, nagyon baráti áron jutottam hozzá, mertem kockáztatni. És milyen jól tettem. Most úgy érzem megtaláltam az igazit, ami az arckrémet illeti. Nagyon érzékeny a bőröm,de nem irritálja, olyan szép egységes, matt arcképet eredményez, hidratál, puha a bőröm,a pólusaim is alig látszanak a használata után és a ráncocskáim is szépen eltünteti (mély, erős ráncaim nincsenek). Tuti innentől őt fogom használni a nappali kréme mellett, amiről teljesen ugyanez a véleményem, és valószínűleg beszerzem és szemránckrém változatot is. Az illata nekem kellemes, emlékeztet kislány koromban kapott első parfümömre :) Azt hiszem Girls Garden, vagy valami nagyon hasonló neve volt. Nosztalgikus számomra :) Egyetlen amiért levonok 1 csillagot, az a színe, ami bár bevallom tényleg szép, de teljesen felesleges vele terhelni a bőrt, én nem igénylem, hogy eltérő legyen magának a krémnek a színe a nappali krémtől. Tudom ez csak kukacoskodás, de én csak a minden szempontból tökéletesre adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

2018. december 10. | Szerkesztés

Lola21

2018. november 16.

Felváltva használom egy másik L' arckrémmel. Nagyon szereti a bőröm...én nyakra és dekoltázsra is kenem. Puha és sima, hidratált töle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

VictoryFord

2018. augusztus 9.

Lehet az én véleményem nem lesz annyira mérvadó mert "csak" 32 éves vagyok,ez a krém pefig 40 évtől javasolt. Abszolut prevenció jelleggel vettem meg. Mostanában elég nyúzott voltam és egyébként is mimdenhonnan azt hallom,hogy ha elmúltál 30 akkor már nagyon kell valami ránctalanító krém megelőzésképp. Rá esett a választásom. Tényleg kisimít az biztos. Egyébként minden más tulajdonsága is 5-ös. Amint lejjebb is írták,csomagolás,illat,állag mind tökéltes. Nincsenek mély ráncaim de a homlokomat sokszor ráncolom,nagyon fényerzékeny a szemem és ez ennek is köszönhető főleg így nyáron. A homlokomat tényleg kisimította az biztos és tényleg tömörebb a bőröm. Azt,hogy az idősebb korosztály számára milyen hatással van nrm tudom de nekem prevenció jelleggel bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

reka1978

2017. augusztus 28.

sokáig az volt a véleményem, hogy én aztán nem veszek soha semmiféle loreál-nivea-garnier.... csapathoz tartozó krémet. meg voltam győződve róla, hogy többet ártanának, mint használnának. aztán valamelyik glamour napok során 50%-os akció volt rá. megsüthetett a nap, vagy tudomisén, de úgy döntöttem, hogy beruházok hát tulajdonképpen kettőre egy áráért. :)
úúúúristenem, hát életem legjobb döntése volt! egyrészt én nagyon szőke tudok lenni, és annyira tudom utálni, hogy sok krémnél az éjszakai és a nappali csomagolás ugyanolyan, csak a feliratokban térnek el. sosem találom el az ágy szélén ülve, melyik-melyik?! komolyan, a másféle márkák nappalijainak tetejére egy arany pöttyöt, az éjszakaik tetejére fekete pöttyöt tettem körömlakkal. :) na, itt az éjszakai tégelye sötét/lilás, a nappalié világos/ezüstös. az éjszakai krém maga halványlila színű, a nappalié fehér. (hülye, bolondos nőknek terveznek, na! :D )
a krém állaga valami csoda! mintha púderes, pillekönnyű selymet kennék az arcomra. pillanatok alatt beszívódik, és remek az illata is.
és ami a legjobb... valami csudastresszes időszakon voltam túl, de ennek ellenére, amikor anyukámmal találkoztam, ő csak annyit mondott, hogy gyönyörű a bőröd kislányom..... (jó-jó-jó, az anyák elfogultak, de az enyém-anya képes azért olyan finom is lenni, hogy közölné, ha valamennyire sz@rul festenék.... :D)
egy hátránya van csak. nem glamour napokon ne kerülne ennyibe... :( de lassan (nagyon lassan) újra napok lesznek, remélem ő is benne lesz akciósan! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Trivia

2016. június 30.

Nem mérvadó a véleményem, mert csak pár napja használom. De amit eddig is le lehet mérni az az, hogy azonnal beszívódik, az állaga valami csodálatos módon sima és kellemes, nem hagy semmi utóérzetet, reggelre nem érzem, hogy csúszik az arcom az előző esti krémezéstől. Nagyon elégedett vagyok vele, ha eszembe jut, hogy írtam ide, akkor később jelzek, több hét után tartó hatásával mik a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Ph szabályozó segédanyag

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Lila színű.