L'Oreal Paris Triple Active Nappali Hármas Hatású Hidratáló Krém Száraz és Érzékeny Bőrre (régi)

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hosszantartó hidratálást, védelmet és ragyogást ad. Felvitelkor a bőr védett a mindennapi UV hatástól és szabadgyököktől. Tökéletesen hidratált egész nap. Visszanyeri komfortérzetét, bársonyosságát, ragyogását.

lidi2119

2015. szeptember 8.

Mostanság nagyon száraz lett a bőröm a teafaolaj használatától, amit továbbra se hagyok abba mert zseniális pattanások ellen és fantasztikusan tisztítja a bőrt. Nos, ebből adódóan kellett egy arckrém. Nagyon drágának találtam, de egy ilyen márkától jóra számítottam. Hát..... Keveset kell rakni, pillanatok alatt beszívódik, az arcom tényleg puhább, nem száraz, jó illatú a krém is, DE!!!!! még jó hogy nem reggel raktam fel sminkelés előtt, mert az arcom fénylik mint a frissen vaxolt padló!!!!!! Iszonytatos hatás. Nagyon csalódtam benne. Csak délután merem használni amikor hazaértem, lemostam a sminkem. Addig se látja senki a fénylő fejem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

melindae

2015. január 20.

Nem tudom 100% a megfelelő krém alá írom-e a véleményem. Az én krémemnek ez a neve, doboza is, száraz/érzékeny bőrre, de teljesen más az INCI-je. Vettem én is egy csomagot micellás vizzel, mert az nagyon bejött. A bőröm normál/kombinált, de most télen ez a krém nagyon jól hidratál, ha nem visezm túlzásba az adagot, hamar fel is szívódik, így eddig tetszik, nem bántam meg a csomag választását. Nyáron jobban szeretek használni fluidumokat krém helyett, most viszont ez a krém annyira jól hidratál, hogy használata után már nincs az a száraz, feszülő érzés az arcomon. Nyáron nem biztos merném használni, de így télére megfelel.

up. megtaláltam itt KM-n azt a fajtát, ami nekem van- az is száraz és érzékeny bőrre es triple active a neve, csak úgy néz ki újabb kiadás, az INCIje más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

borntobe

2014. november 15.

Jaaaj :( Soha tobbet nemveszek semmit mielott itt csekkolnam. Tegnap vettem meg, a karacsonyi csomagban. Bementem Rossmanba micellas vizert meg arckremert, Loreal micellas es Garnier krem kosarba, aztan meglattam a dobozt... a ket kulon termek 2100 Ft-ra jott ki, a doboz 2500. Mondom probaljuk ki a Loreal kremet, biztos jo, nem is sokkal dragabb, szep doboz varazsa, nosza. Ese kiprobaltam, nekem nappalra tuti nagyon nehez krem lenne. Nehezen szivodott be, sokaig zsiros erzetu volt, meg reggel is ereztem, de arcmosas utan kellemes, feltoltodott lett a borom. Remelem nekem nem fog semmi gondot okozni, most is komfortosabb erzetu meg a borom mint szokott lenni! Egyelore 4 nekem a zsirosodas miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Csirip74

2014. október 24.

Anyukámtól kaptam a negyvenedik szülinapomra a nyáron. Hiába, anyu azt gondolja húsz éves vagyok, mint ahogy a krémen szerepel a korosztály meghatározás. Pár hete használom éééés tényleg szebb az arcom. Amit írtatok, pattanásokat, eltömődést én nem tapasztaltam. Vékonyan használom, egyenletesebb tőle a bőröm és hidratáltabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 24.

szonja_z

2014. március 7.

1 hónapja meg van ez a krém de egy pár hete használom rendszeresen , nap mint nap. Tegnap előtt megjelentek a nyakamon és az arcomon is pici piros pöttyök, ami viszket és nagyon csúnyán néz ki. Lassan szívódik be, és zsíros érzetet hagy maga után. Egyből kuka. Az ember nem ezt várná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Lejla85

2014. február 22.

Nem tudom, hogy ez a krém az-e? Név alapján igen, de a csomagolásában volt rózsaszìn,úgy emlékszem. Bő 1 hónapig használtam, jónak gondoltam, de egyszer csak kipattogott tőle az arcom, hiába kentem vele, csak rosszabb lett. Égett a bőröm, ha hozzáért a párna, még jobban fájt...ilyet még soha nem tapasztaltam. Kuka egyből. Soha ilyet. Napokig vörös volt tőle a fejem. Most egy új krémem van, remélem az jó lesz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

bolero

2013. december 30.

Anyukámnak vettem, de én is használom. Pattanásos a bőröm, de közben száraz is, könnyen kipirosodom, hámlok és kiütéses leszek.

A krém jó árban van, nagyon kellemes illata van. Nem hidratál halálosan, pedig azt gondolnám, amilyen zsíros felkenve. Nekem morzsálódik is már kenés közben, pedig vigyázok, hogy ne egy litert kenjek magamra.

Mivel jelenleg elég tiszta az arcbőröm, félek, hogy pattanásossá válok tőle, ezért általában este szoktam felkenni, fennhagyom egy ideig, aztán átmosom az arcomat micellás vízzel, így megelőzve az esetleges bajt.

Nem mernék rásminkelni vagy napközben használni, mert fénylek tőle, mint egy diszkógömb. Így esti "pakolásként" remekül működik.

Magamnak újra nem venném, anyukámnak beválik, bár igaz, ő szerencsés típus, semmivel nincs gondja.

Én egy hármast adnék neki, anyukám négyest, anyukám szava szent, legyen négyes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Én egy hármast adnék neki, anyukám négyest, anyukám szava szent, legyen négyes!

dori.peres

2013. december 14.

1 hete vettem kb. Nagyon száraz, piros az arcbőröm, így szükségem volt egy nyugtató hidratálóra. Nekem egyenlőre tetszik, azonnal puhítja a bőrömet és a szárazság is eltűnik. Igaz, hogy nappali arckrém, de én éjszakára is használom, mert fürdés után rettenetes szárad a bőröm. Az illata kellemes, az ára pedig jó, a dm-be vettem kuponosan, de kupon nélkül is megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

csubakka

2013. október 11.

Még csak pár napja van nálam, de én maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Gyorsan felszívódik, és azonnali puhaság.
Mivel minden nap biciklizem, így a bőröm elég gyorsan kiszárad, bár normális esetben szerintem a normál-száraz bőr között vagyok.
Tehát nekem fontos, h hidratált legyen az arcom.
Továbbá az elmúlt napok alatt mintha a pirosságom "elmúlt" volna.
Ma reggel is bekentem, esőben-szélben tekertem, és ugyanúgy jónak találom az arcomat így este.
Nem hámlik, nem zsíros, illata engem inkább "felnőttségre" emlékeztet.
Amint más véleményem lesz, frissitem a kommentemet! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Még csak pár napja van nálam, de én maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Gyorsan felszívódik, és azonnali puhaság.
Tehát nekem fontos, h hidratált legyen az arcom.
Továbbá az elmúlt napok alatt mintha a pirosságom "elmúlt" volna.
Nem hámlik, nem zsíros, illata engem inkább "felnőttségre" emlékeztet.
Amint más véleményem lesz, frissitem a kommentemet! :)

Kleopátra

2013. június 1.

Télen vettem,amikor úgyis szárazabb az ember bőre, kár volt. Biztos hidratál valamennyire... Igazából tocsog az arcom mint a zsírjára sült kacsa. A pattanásaim is kijönnek tőle,valószínű a pórusokat is eltömíti. Sajnálom hogy kiadtam rá annyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Isohexadecane, Cyclohexasiloxane, Stearyl Alcohol, Shorea Robusta (Saltree) Seed Butter, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, C13-14 Isoparaffin, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Panthenol, Aluminum Hydroxide, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Stearyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Laureth-7, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Laureth-7
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citral, Eugenol, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.