Lancaster

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyorsan száradó, önbarnító arc és test zselé

• Exkluzív Tan Color Adapt technológiával kifejlesztett
  • Természetes eredetű önbarnító szerrel illetve melaninnal leutánozza a természetes napbarnított színt
  • Kókusz víz kivonattal kettős hidratáló-hámlasztó hatást ad
  • Lágy karamell árnyalata megkönnyíti az alkalmazást
  • Egyenletes, hibátlan, problémamentes és csíkmentes alkalmazást biztosít
  • Ragyogó és finoman napbarnított bőrt ad

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Glycerin h 0 0Alcohol al Dihydroxyacetone Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Alpha-Isomethyl Ionone i Angelica Archangelica Root Extract i Ascorbic Acid a I v Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0BHT a I ta Butylene Glycol h 1 0Caffeine Calcium Aluminum Borosilicate Calcium Sodium Borosilicate Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Caprylyl Glycol eo I h Citric Acid kh Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel ExtractCocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice eo I h Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Disodium EDTA Disodium Rutinyl Disulfate a Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Glycine Hexylene Glycol ti I eu 1 1Hydrolyzed Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Isoceteth-10 ti I eu Lecithin eo I eu Limonene i Linalool i Argilla / Magnesium Aluminium SilicateMaltodextrin Mauritia Flexuosa Fruit Oil Melanin PEG-8 h Polysorbate-60 ti I eu Pongamia Pinnata Seed Extract Sclerotium Gum Silica Silica Dimethyl Silylate eo Sodium Acryloyldimethyl Taurate/Acrylamide/Vp CopolymerSodium Hyaluronate h 0 0Sodium Lactate Methylsilanol Sodium Potassium Aluminum Silicate Sorbitan Isostearate eu 1 0Tin Oxide Tocopherol a I v 2 2Troxerutin Xanthan Gum ti I eu Phenoxyethanol ta Salicylic Acid kh I gy Sorbic Acid ta Parfum / Fragrance i FD&C Blue 1 sz FD&C Red 4 sz 2 1Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz

fenye

2016. december 18.

Én is elhasználtam egy tubussal és elôtte ugyanùgy avonost használtam. Az elején elég foltosra sikerült felvigyem, de a végére jòl belejöttem. A tenyerem, hiába mosom meg rögtön használat után, ugyanúgy sárgás marad.
Az illatát szerettem, nem a tipikus önbarnítò illat.
Talán szebben, nem foltokban kopik, mint a korábban használtak. Télen hetente egyszer kentem vele magam, arcomat is néha, nyàron pedig lábra használtam. Összeségében elégedett voltam a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Az illatát szerettem, nem a tipikus önbarnítò illat.

dorye

2016. november 8.

Elsősorban nyáron használom, előtte sokat kipróbáltam az avonos után rendeltem ezt meg, mert borzasztó foltosan kopott, viszont ez a gél számomra tökéletes, mind illatra mind színre, abszolut nem sárgás, persze itt is be kell tartani az alapszabályokat, bokánál kevesebbet jól eloszlatni! Én mindig latex kesztyűt használok, irtó ciki a ronda sárga tenyér, a kézfejemre alapozószivaccsal viszem fel de oda is nagyon keveset. Ami pedig nagyon fontos, hogy nekem 2 használat után gyönyörű színem lett, fehér bőrű vagyok, és végre nem kopik foltosan, szinte észrevétlenül halványodik kb 3 nap után! Szeretem, ezért 5 csillagot megkapja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

poussemousse

2016. május 10.

A böröm Kreol (nyáron), viszont tavasz elején/ végén ráfér a nyári alapozó barnítás. Ez a Lancaster önbarnító testre és arcra ajánlott, én a lábaimon teszteltem. Elsö használat után fél nappal a párom vidoran jelezte, hogy csíkos a lábam - szóval minden igyekezetem ellenére Sem sikerült egyenletesen felvinnem. Másodszorra már azért jobban sikerült. Ennek ellenére kicsit óvatos lennék arcra is használni a nem egyenletes hatás lehetösége miatt, mert azért ott állandóan látszik a nem profi felvitel.
Az illatán sokáig - reggeli alkalmazás estén - még az esti zuhanyzáskor is éreztem e jellegzetes "önbarnítós" szagot. Állaga finom, könnyen kézreáll, kellemes a használata.
Az ígért barnaságot tényleg hozza, egy kis ügyességgel egy prímán használható krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.

gabbica

2016. március 2.

Kezdjük ott, hogy télen rettenetesen sápadt tudok lenni, hát még, ha hámlasztok is, borzasztó. Hiába Paula's Choice és Estée Lauder termékek sora, szürke vagyok, és beteg látványát nyújtom...Régen (20-as éveim elején) ezt megoldottam havi 2szolival, na ezt már pár éve nem merem, 30 felett már nyáron sem napozok. Viszont sokkal sokkal szebb vagyok, ha van egy kis színen, a különbség nagyon látványos,úgyhogy évek óta kitartóan keresem a tökéletes önbarnítót. Már jópár terméket próbáltam, több- kevesebb sikerrel. A Müllerben akadtam rá erre, korábban egész széles termékskála volt a highend márkák önbarnítói közül, de sajnos vmiért lekerültek a polcról, csak a Shiseidotól lehet kapni, illetve ez a Lancaster termék elérhető. (az alacsonyabb kategóriájú, l'oreál, garnier, és hasonók vannak bőven,de én azokkal már nem merek próbálkozni)
A boltban kipróbálva ennek a terméknek jobban tetszett a textúrája és az illata, úgyhogy végül ő landolt a kosaramban. Árban egyébként egy kategória a kettő.
A kiszerelés nagy, 125ml, testre és arcra is lehet használni, én elsősorban arcra(+nyak, esetleg dekoltázs) használom, így nagyon sokáig elég lesz.
Három árnyalatban kapható, én a legvilágosabbat vettem meg, mert nagyon sápadt a bőröm, és rettegek, hogy okkersárga leszek.
Gondos arctisztítás+ hidratáló után szoktam használni este.(nem árt radírozni előtte, én heti 2szer aha hámlasztok) Az illata kellemes, a jellegzetes önbarnitó szag egy jó félóra múlva szokott nekem előjönni, de nem veszélyes, és pár óra múlva eltűnik. Az állaga könnyű, nem szárít, nem zsírosít, nem jönnek elő tőle pattanások. Könnyű eloszlatni, én még eddig sose lettem foltos tőle. Nagyon pici arany csillámok vannak benne, ami csak erős fényben látszódik, bőrön alig érzékelni, hála az égnek, de reggel úgyis letörlöm. Finoman fokozatosan barnít, elsőre nem is láttam a hatását (nyilván először mindig óvatos vagyok a mennyiséggel, amíg ki nem tapasztalom), de második alkalommal már látszik, természetes, nem narancsos, és egyenletesen kopik. Igazából nem csak a barnító hatása jó, hanem kifejezetten jót tesz a bőrömnek is, sokkal puhább, simább reggelre, ha használom, pedig egy önbarnítótól semmi ilyesmit nem vártam. Amikor pötyögtem be az összetevőit, akkor esett le az állam, hogy egészen szép dolgokat is sikerült beletenni, és ez látszik is a használatkor.
Eddig abszolút ajánlás, azt nem tudom még, hogy leragadok-e nála örökre, de elégedett vagyok. Ha valaki hasonló cipőben jár, mint én, akkor ezt nyugodt szívvel ajánlom. Az ára kicsit borsos, de a neten hozzá lehet jutni vmivel olcsóbban is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Disodium Rutinyl Disulfate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, PEG-8, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Ethylhexyl Palmitate, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Isoceteth-10, Lecithin, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Isoceteth-10, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Alpha-Isomethyl Ionone, Angelica Archangelica Root Extract, Ascorbyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Blue 1, FD&C Red 4, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.