Lavera

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cila, az összetevőket feltöltötte: Ellesmere77, Módosítva: 2019. május 17.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szépen elfedi a szem alatti sötétebb részeket,árnyékokat,illetve az arc különböző részein a pirosságot,tökéletlenségeketSzín visszaverő pigmenteket is tartalmaz,mely szép megjelenést biztosít a szemeknek.Kiváló minőségű alapanyagokból áll,beleértve a szerves édesgyökér kivonatot is.Alkalmas kontaktlencsét viselőknek is.Natur,bio termék.

natasa

2017. május 28.

Mivel az én bőröm nem hófehér, így a honey árnyalatot vettem meg. Szemkörnyéki karikák eltüntetése a célom. Halványít rajtuk, teljesen sajnos nem tünteti el őket. A bőrön szépen eldolgozható, nem üt el, nem üvölt le a bőrről. Kicsit drágának tartom, 6 ml - 3000 Ft. Rendeltem, és meglepődtem, hogy mennyire kicsike. A Terra Naturis 10 ml, és olyan 1000 Ft körül volt, ha jól emlékszem. Szóval így nem tudom, újra megveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

sqleila

2016. december 30.

Nagyon fájó szívvel kell lepontozzam ezt a terméket. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nekem kevés. Igaz, az én karikáim durvák és sötétek, és valószínűleg a szín sem megfelelő nekem (01-es szerintem túl világos, a másik meg sötét), mert a felkenés után ugyan valóban üdébb a tekintetem, de valahogy nekem fed eléggé, még frissen felrakva is olyan, mintha csak világosabb karikák lennének a szemem alatt. Én meg erre kényes vagyok. Jobb ugyan a helyzet és szépek az összetevők, ár/érték arányban is jó, és egyébként az eldolgozása sem nehéz, de a hatása nekem nem az igazi. Bár láttam, amikor sminkes vitte fel magának, és neki valahogy tényleg tökéletes volt, hát nekem sajnos nem. Egyelőre négy csillag, de még nem adom fel, kísérletezek vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Nancika

2016. szeptember 24.

A Lavera és az Alverde termékek között komoly hasonlóságok vannak. Itt ugyan nem csomagolásban, hanem inkább végeredményben. Az Alverde korrektorok között a cream to powder concealert szeretem a legjobban, és ez a termék egyelőre azt még nem tudta lekörözni. De tény, hogy már erősen közelíti: nem ül be a ráncokba, jó használni és könnyű viselet. Viszont a legvilágosabb árnyalata is túl sötét nekem és kell rajta egy darabig dolgoznom, mire tökéletes lesz... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

cila

2013. november 26.

Én már nagyon sok concealert kipróbáltam szem alá,de mindegyik vagy beleült az apróbb redőkbe,vagy fetűnő volt,vagy egyszerűen nem igazodott szépen.Hát most megtaláltam ezt a terméket véletlenül,gondoltam kipróbálom.Nem bántam meg.Gyönyörűen belesimul a bőrbe,nem feltőnő, nagyon szép kis diszkrét fényvisszaverő hatása van.Ami üdébbé teszi a tekintetet.Tartós, estig nem mozdul,BB krémhez használom és tökéletes.Ezentúl csak ezt fogom használni.Ja, és ha jól tudom, két árnyalatban kapható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Myristyl Myristate, Olea Europaea (Olive) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Tricaprylin, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hydrogenated Palm Glycerides, Helianthus Annuus Seed Oil, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Iron Oxides
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.