Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2012. június 10.

Bőrprobléma:   Vízhiány

Különleges vízmegkötő formulája lévén a felkenés pillanatától hosszú órákon keresztül pótolja a bőrben az elvesztett folyadékot. A vízcseppek a krém eldolgozásakor válnak láthatóvá, nedves, hűsítő érzés, és nagyon könnyű viselet, egyáltalán nem ragad, ezért nyárra különösen ajánlott. Különböző növényi kivonatokkal táplálja a bőrt, és gyöngykivonattal biztosítja a bőr természetes ragyogását. Hűsítő hatásának köszönhetően enyhíti a kipirosodást is.

Lioele Water Drop BB Krém SPF27pa++
Ár: 2500 Ft , Eladó: netcicus01
Állapot: Kevés hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
im

2017. március 13.

Egy minta kipróbálása után abszolút Papermama véleményét osztom: ez a bb nem fed, csak egy kis színkorrekciós hatása van. Sosem használtam még egy alkalommal el egy egész tasaknyi bb-mintát, most igen, mert ahová fölkentem, ott szinte beitta a bőröm. (Félreértés ne essék, túl voltam a teljes reggeli rutinomon tonikkal, esszenciával, szérummal, hidratálóval és fényvédővel, nem arról volt szó, hogy dehidratált a bőröm.) Nedves blenderrel dolgoztam el. Annak ellenére, hogy a kezemen inkább szürkésnek tűnt a minta, az arcomhoz (világos, sárgás tónusú) már szépen idomult. Vízcseppeket nem vettem észre. A pirosító nem foltosodott rajta, az elég macerásan kezelhető Etude House Big Cover Tip Concealerrel is jól együttműködött. De gyorsan átfényesedett rajtam, mattító púderrel is. Nem venném meg teljes kiszerelésben, mert puszta színkorrekcióra (plusz primerként) nekem sokkal jobban bevált - legnagyobb meglepetésemre - a L'Oréal Skin Perfection bb-krém, és abban sem alkohol, sem parfüm nincs. Közepesnél rosszabbra mégsem húzom le, mert a mintákkal sosem lehet tudni, hogy nem romlottat/ócskát kentem-e magamra, és előfordulhat, hogy a teljes kiszerelés másként működne. Bár a nekem kissé antipatikus összetevőlista attól még ugyanaz maradna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Montelino

2016. november 1.

Jelenleg ez a kedvenc BB-m, a fedése inkább alacsony, mint közepes, de nagyon természetes, nem látszik, hogy van rajtam smink. Fényvédőt is tartalmaz, fixálni szoktam a T-vonalamnál porpúderrel. 15 dollárt bőven megér. Ha erősebb fedést szeretnék alapozót kenek magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 1.

Izar

2016. május 24.

Évekig ez volt a kedvenc BB krémem, jópár flakont elhasználtam belőle.

Nagyon gyenge a fedése, viszont nem is igényeltem többet. Nekem csak az kellett, hogy kicsit egységesítse a bőröm, és rettentően örültem, hogy végre találtam egy olyan koreai BB krémet, ami nem szürke, nem fehér, és főleg nem rózsaszín, hanem sárgás beütésű, így tökéletesen passzolt a bőröm színéhez.

Könnyű, kellemes viselni, olyan, mintha ott sem lenne az arcomon. Érdekessége valóban, hogy felkenéskor kis vízcseppek képződnek a bőrön, amik aztán el is tűnnek. (A frissen nyitott tubusnál sokkal jellemzőbb ez, aztán a végére már nem nagyon.)
Kenni nem szerettem (az ujjam, amivel kentem tiszta "mész" volt a végére, az arcomon nem nem landolt semmi), hanem finom, ütögető mozdulatokkal vittem fel. Érdemes valami primert használni alá, mert egyenletesebb és erősebb úgy a fedése és jobban fent marad a nap folyamán.
Az egyetlen ok, amiért nem veszem újra, hogy erősebb fedésű BB-re van szükségem sajnos a rozaceás, érzékeny bőröm miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Évekig ez volt a kedvenc BB krémem, jópár flakont elhasználtam belőle.

BeiBaitan

2015. július 15.

Én már egy jó fél éve ezt használom. Nekem tökéletesen fed, de nem is vakol, bár nagyobb kihívásnak sincs elé állítva, szerencsére nem túl pattanásos a bőröm. Egy világos púderral csodás porcelán bőrt varázsol nekem, illata sem rossz és ázsai cucchoz képest nincs is az a tipikus szürke árnyalata.
A nagy kiszerelés is egy plusz volt, ráadásul egy kb mandula nagyságú adag elég az egész arcomra. Aki szereti a szép barna arcbőrt annak valószínűleg nem ő lesz a kedvence, de az ázsai szépségideál archoz megfelel.
Várom már, hogy újra találjak valahol akciós árban és berendelek =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Várom már, hogy újra találjak valahol akciós árban és berendelek =)

tothdyna

2013. május 22.

Az eddig próbált legjobb ázsiai BB kencém. Kellemesen sűrű, jól eloszlatható, jó árnyalatban kapható, legalábbis az én világos bőrszínemhez megfelelő. Nekem a szárazabb területekre kell még mellé némi hidratálókrém, de ettől még ugyanolyan jó terméknek tartom. Tény, nincs is problémás bőröm, nincs szükségem erős fedésre. Viszont ennek a változatnak is meg van a szokásos szuper képessége, a frissen előbújó piros pattanásra csak rákenem és másnapra a gonosz támadók 90%-a elmúlik, be se érik, nem keseríti tovább az ember lányát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.

PaperMama

2013. április 20.

Na ez az a cucc aminek az égvilágon semmi értelme nincs :D
Mintát próbáltam, halál izgatottan, kíváncsi voltam erre a vízmegkötő formulára meg vízcseppes textúrára ami még hűsít is..nyárra tökjó lett volna...hát bevallom ezekből egyiket se véltem felfedezni, bár elég vizes a textúrája az tény de vízcseppeket nem találtam. na mindegy ez legyen a legnagyobb hibája. De sajnos nem az, mert hogy az ég világon SEMMIT nem fed :D De komolyan, a 600 Ft-os kis Essence színezett hidratáló ehhez képest vakolat. Pedig a bőrömön hála az égnek jó ideje nincsenek bőrhibák, szóval nem volt nagy kihívások elé állítva, de még csak egységesebbé se tette a bőrképemet...Építgettem, pakolgattam a rétegeket egymás után de igazából teljesen hiába, mert ugyanúgy néztem ki mint sminkelés előtt:D A nagy rétegezés közben pedig a fele anyag rákövült az ujjaimra..Most mondhatnám, hogy a szinte tökéletes bőrű lányoknak ajánlom, de egyrészt nekik minek, másrészt meg csak azért, hogy kenjenek magukra valamit ne költsenek 8000 Ft-t erre a kis lepkepukira már bocsánat:D
Csak azért kap 2 csillagot, mert hidratálni legalább hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Na ez az a cucc aminek az égvilágon semmi értelme nincs :D
Csak azért kap 2 csillagot, mert hidratálni legalább hidratál.

svenimeni

2012. július 2.

Ez egy áldás, imádom. A fedése közepesig építhető, a nagyobb pigmentfoltokat nem fogja eltakarni, de nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.