Lip Smacker

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cseresznyevirág, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. március 6.

Finom az illata és jó az íze is, de alig hidratál, így viszont nincs értelme használni és drága pénzen megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 6.

Nitus90

2018. július 20.

Én egy repülős úton jutottam hozzá, több "társával" együtt akciósan :) (bár hozzáteszem, még így is drágának minősíthető) Az illata, íze nagyon kellemes és meglepően sokáig tartja magát. Nekem tetszik az állaga is és szépen hidratál. Ad a szájnak egy kellemes "természetesen fényes" bevonatot. Szerencsére ez a kis pakk, amit szereztem sokáig elég lesz, mert nem biztos, hogy az ára miatt szívesen újra venném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

kittiana1

2017. január 21.

8 darabos kiszerelésben vettem meg a Claire's-ben.Illata nagyon jó,kellemes érzést ad az ajkaimnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

stiles

2017. január 4.

Elég mű illata van, de az íze kellemes. Nem hidratál különösebben jól, de 12-13 évesen éltem-haltam érte (akkor még Angliában lehetett csak kapni, onnan hozott egy csomót a nagynénim), szóval a nosztalgia miatt megkapja a három csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

evelyn02

2017. január 4.

Nekem pozitív csalódás volt... biztos, hogy veszek még belőle újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Nekem pozitív csalódás volt... biztos, hogy veszek még belőle újra.

MsKors

2016. július 8.

Alapból rém drága, annyit nem ér meg. Akcióban jó vétel volt, finom az illata, egy nagyon kicsi színt ad a számnak, pont amennyit én kiszúrok de más nem. Olyan "testes" állaga van. Ez nekem a táskába bedobós bármikor felkenhetős szájápolóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Madi

2016. február 22.

A színe nagyon enyhe, az illata finom, az íze egész tartós. Nem úgy hidratál, ahogy gondoltam, egy picit olajos érzetű réteget képez, de a kiszáradt szájon nem segít, viszont a még nem kiszáradtat nem hagyja kiszáradni. 2-t fizet, 3-at vihet akcióban ezt választottam a Claire's-ben, szóval nekem jó vétel volt, de önmagában nem érné meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Irisz120

2015. október 29.

Fincsi illata van és ad egy kis piros színt a számnak, de picit sem hidratál, semmire sem jó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

Carillon

2015. április 25.

Mintha egész nap Colat nyalogatnék eskü,hidratálás semmi.Számomra nagy csalódás volt.De jó marketingfogás az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

AkInImOd

2014. december 29.

A Claire's-ben vettem meg (anno borsos áron) poénból, és ebből a példányból vettem ajándékba nővéremnek is. Ennek is nagyon finom az illata és az íze, kicsit fahéjas is, és ad egy mély pirosas színt az ajkaknak - továbbá szuperül hidratál. :) Nagyon szeretem a vaníliás tesójával együtt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.