Lip Smacker

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kozmetikusbuda, Módosítva: 2012. március 2.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

fudanshiro

2019. augusztus 13.

Jézi, mennyire régen volt ilyenem. Nagyon-nagyon szerettem az illatát, ilyen giccses amerikai bolti sütik jutottak eszembe róla mindig. A kedves kiscica pedig plusz ezer pontot érdemel. Nem a legjobb hidratáló, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

drzoerose

2015. május 17.

cuki a csomagolása,de sajnos az én számat ne hidratálta kellőe n

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

cuki a csomagolása,de sajnos az én számat ne hidratálta kellőe n

anitaanett

2014. május 15.

Abszolút 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Abszolút 5* :)

Blame

2013. január 4.

Látom mást is megszédített a cuki cicás csomagolás. :3 Megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ilyen. ;D Az illata valóban visszafogottabb mint a társaié és ugyanolyan jól is hidratál. Mindenképpen azoknak ajánlom akik egy visszafogott de mégis cuki kis darabra vágynak. :3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

klaresz

2012. október 17.

utálom a labellót és társait. az egész kategóriában csalódtam, a tégelyes carmex-hez meg ujj kell, ami minden, csak nem higiénikus. ezt ajándékba vettem, de annyira cuki a cica rajta, h mgamnak is vettem, végül is télen majd használhatom nagyritkán, végső esetben. aztán első használatkor jött az óriási meglepetés. kellemes illatú, selymes, bársonyos, enyhén fénylő ajkak, órákon át, kiszáradás, hámlás nélkül, és letörlés után nem szomjazik tovább az ajkam többet követelve, és nem szárad ki. imádom. a csomagolása és az ára miatt csak még inkább. ja, és nem lehet betelni és megunni az illatàt/ízét egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

sissy93

2012. augusztus 11.

Annyira cuki, hogy nem tudtam otthagyni. :D
Szeretem a cicákat, ez a figura pedig kifejezetten édi. Eddig nem próbáltam ki, mert még csak ma vettem. Megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert:
- Nagyon szeretem a Lip Smacker-t
-Rózsaszín
-Cicás ♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Annyira cuki, hogy nem tudtam otthagyni. :D
- Nagyon szeretem a Lip Smacker-t
-Rózsaszín
-Cicás ♥

dobi

2012. május 16.

Mesés illata van... Az íze kicsit édeskés bár én nem szoktam lekajálni a számról, nem is tudom mások hogy merik biztos nagyon egészségtelen(bár nem értek hozzá..). Nem szárít, szájfénynek elmegy. Cserepes ajkakat nem fog rendbe hozni csak max nem hagyja még jobban kiszáradni. Hogy őszinte legyek azért vettem meg, hogy a vizsgaidőszakban mindig legyen nálam valami ami felvidít, hát igen ez arra tökéletes :D :$ Mivel a vidámság volt a fő célom+finom illatú, nem szárít ezért megadom az 5*-ot, de amúgy szerintem sem érdemel ennyit. Hát igen ezt teszi velünk egy cuki cicarajz rózsaszín háttérrel..:$ :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

azursatellite

2012. március 5.

Szeretem a Lip Smacker-t, kellemes nyári ajakápoló/fény. Igaz azért pont ezt az ízt választottam mert cicás, amúgy gyanítottam, hogy a tejszínnek nem lesz nagyon sok illata, íze. Hülyeségnek tűnhet, de 5*, bár nem a legjobb ajakápoló, de ha jól értelmeztem ez inkább amúgy is szájfény, ami táplál is. A cicás csomagolás imááádnivaló! Ezzel tuti sok mindent el tudnának adni nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

rocksteadycat

2012. március 4.

Az illata nagyon finom, de ez az a termék amit azért vettem mert cicás. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Az illata nagyon finom, de ez az a termék amit azért vettem mert cicás. :D

kozmetikusbuda

2012. február 21.

Ma vettem, a többi illatot túl soknak találtam. Én jobbra számítottam. Íze nem sok, illata kellemes, de van az a kellemetlen torokkaparó érzés ha véletlen a számba kerül egy kicsi belőle. Maradok a Body Shopos kakaóvajas stiftnél inkább, igaz, az duplájába kerül, de tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol