Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. február 13.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

kova

2017. január 11.

Egyszer réges régen még amikor Müller kiárusítás volt ott, ahol most a Játékboltjuk van a Váci utcában, 1200 Ft-ért vettem egy üveggel. Az volt az elgondolás mögötte, hogy a sima L rajtam brutális, de nagyon tetszik télre, ezért ez majd biztos kevésbé bántja a környezetemet. Na ennek az lett a vége, hogy elajándékoztam, mert előnyére legyen mondva, nagyon tartós, vetekszik néhány más EDP-vel. Szóval aki nem szánna rá annyit, de szeretné az L-t, annak bátran ajánlom:) Bár gondolom már nem ennyiért vesztegetik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Terka25

2016. augusztus 28.

Kaptam cserebere mellé . A parfümjéből is van 10ml a birtokomban. Első szaglásra azt hittem nem is ugyanaz az illat, de rájöttem, hogy mégis. Nincs hatósugara, sőt, ha magamon keresem az illatot, úgy sem érzem, de mégis többször előjön vhonnan a nap folyamán. Tartóssága tehát meglepően jó, kellemes , édes sütiillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Timi8

2016. május 10.

Nagyon-nagyon finom, nem igazàn tartòs viszont nem is parfüm. Ez a mennyei làgy vanìliaillat viszont kàrpòtol. Legyszìvesebben megmàrtòznék ebben az illatban! Parfüm verziòjàt jò ideje hajkuràszom, aki tud lelőhelyet, ne tartsa magàba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

vador

2013. február 5.

Bár kétszer annyit kell belőle fújni, mint a a parfümből, cserébe 100 ml, tehát szép nagy adag, ki fog tartani jó sokáig. A tartóssága meglepően jó, bár nagy hatósugara nincs, nekem bőrközeli maradt végig. Müller outletben most pofátlanul olcsón mérik, aki szereti az illatot, csapjon le rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lila színű.