Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: andika1234, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó ajakrúzs intenzív színekben.

Pomi

2019. november 14.

Tök vakon vettem meg leakciózva kb. 400 forintért a 2-es árnyalatot, és milyen jól tettem. A ceruza alakja pont optimális, kellemes a textúrája, gyönyörű, barackos a színe, sokkal definiáltabbak lesznek tőle az ajkak. Nyilván ez nem egy tartós valami, de táskabarát és akár vakon is újrakenhető kis semmiség. Enyhén szárít, érdemes aláhidratálni. Abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Sterc

2019. október 31.

Az 1-es árnyalatot próbáltam ami egy kékes-lilás altónusú piros szín. Sajna nekem a sárga altónusú színek állnak jól de ez nem a rúzs hibája szóval ezért nem vonok le.

Könnyű felkenni, nem szárit(hidratáltam alá), a végeredmény olyan közepesen matt, krémes. Evést-ivást nem bírja, csúnya foltot hagy az evő/ivóeszközökön, viszont nekem nem csúszott félre vagy ilyesmi, csak szimplán kopott valamennyit. Lehet hogy még megpróbálkozok más színnel. Akciósan vettem, 600 Ft-ért nem nagy pazarlás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Audry1

2019. szeptember 19.

Én az 5-öset vettem meg, mert iszonyatosan megtetszett a színe! Felkenve nem túl sok a szín, de vigyázni kell mennyit ken fel az ember. Szerintem vékony rétegben bőven elég.
A problémám sajnos csak az vele, hogy egyrészt ennyi pénzért szerintem kevés van benne, nekem beleül a szájam redőibe a szín és rettenetesen szárítja a szám! Utóbbi két probléma miatt pedig nem lehet egyenletesen elkenni még úgy sem, hogy előtte balzsamot használok a számra és amint kicsit beitta a szám, az ujjammal felkenem a színt. Kűr érte, pedig tényleg tökéletes lenne, abszolút egy természetesebb színt ad, de mégis látszik, hogy más.
Nem is túl tartós a színe, nekem picit kenődött is (még balzsam nélkül is).
Nekem sajnos 3 csillag, mert így nem igen tudom használni, ahhoz képest pedig nem volt olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Nem is túl tartós a színe, nekem picit kenődött is (még balzsam nélkül is).

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Nagyon szeretem, nekem a 2-es árnyalat van meg. Egy kicsit felütögetek a számra, utána az ujjaimmal egy keveset az orcákra és BUMM! Kész is! Nagyon kényelmes viselni, kellemes krémes textúrája van, de azért a nap folyamán többször újra kell kenni, ami engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

lisbeth10

2019. április 17.

Egy ideje szemeztem már vele a Rossmannban, mielőtt megvettem volna. 1-es árnyalatban van meg
Sötétebb piros színre számítottam, de így is tetszik. Többször kell felvinni, hogy a piros hatást elérjük
Könnyű felvinni és használni. Kényelmes a viselete
Az illata engem arra a játékrúzsra emlékeztet, amit egyszer kiskoromban kaptam, az is ilyen piros volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Könnyű felvinni és használni. Kényelmes a viselete

Feino

2018. december 1.

Kerestem egy olyan tartós rúzst, ami nem folyékony, ezáltal nekem könnyebb felvinni egyenletesre a számra. Csak alkalmakkor viselem. Egyébként nekem hamar lekopott a minta az oldaláról, már nem tudom megmondani, mi a száma. Az ára miatt vettem meg régebb és azóta is hozzá nyúlok, ha tűzpiros ajkakra vágyom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Kittikataa

2018. szeptember 10.

Végig ott lapult a zsebemben fesztiválon. Tükör nélkül is simán fel tudtam dobni, pedig a piros és a lilás volt nálam.
Kényelmes és jó a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Kényelmes és jó a csomagolása.

Pinki

2018. augusztus 9.

Az itteni velemények miatt vettem meg, de sajnos nekem nem jött be. Össze-vissza csúszkál, nem birja az ivást evést. Nem szárít, könnyű flkenni, de engem nagyon zavar hogy nézegetni kell hová kenődöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Ophelia

2018. július 4.

Engem sajnos nem nyűgözött le, bár a szinválasztással is mellényúltam, világos rózsaszín árnyalatot vettem. Nekem nem sikerül szép egyenletesen felvinni, darabos hatású, kicsit szárít is. Rohangálósnak elhasználom, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Vicamici

2018. május 1.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen árban ennyire jó lesz ez a termék. Imádom, hogy ceruza alakja van, emiatt nagyon jól lehet használni. Az én számon nagyon tartós, ha eszem kicsit kopik, de nem is vártam el tőle többet ennyi pénzért. Nem szeretem a rúzsokat, de ezt igen, mert kényelmes viselet számomra. Nem zavar, nem irritál, ahogy a számon van. Egyetlen egy dolog zavar benne, de az sem vészes és meg is oldottam. Kicsit száraznak érzem, amikor felkenem, de száradás után rákenek egy réteg fényes szőlőzsírt és gyönyörű lesz tőle. Szeretettel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0